Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member

oyun içi üstüne düşen dark meteryalleri

slm gün içinde üstüne gelen devil neye göre düşüyor çünkü aynı gün 2 kez aynı adama nasıl düşer sürekli aynı slotta kasan saat arayla aynı kişiye oyunun veriyor olması büyük haksızlık üzerine düşünülmesi gerekiyor

Bu açıklanmadı, kimse bilmiyor
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Ya kardeşim oyunda 2 3 tane şans işi şey kaldı onunda içine edilsin mi istiyorsunuz. Sol altta ne görseniz ağlamaya başlıyorsunuz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by atmaca911 View Post
    slm gün içinde üstüne gelen devil neye göre düşüyor çünkü aynı gün 2 kez aynı adama nasıl düşer sürekli aynı slotta kasan saat arayla aynı kişiye oyunun veriyor olması büyük haksızlık üzerine düşünülmesi gerekiyor
    Merhabalar,

Bununla ilgili resmi bir açıklama yok. Ancak oyuncular arasında şöyle bir tahmin yapılıyor. Belirli bir mob sayısı kesildiği zaman düştüğü belirtiliyor. Tabii bu sayıyı bilmiyoruz.

Aynı oyuncuya iki defada, üç defa da devil eşyası düşebilir. Bu tamamen şanstır.

Junior Member
    ben anlatamadım derdimi sanırım belli slotlara atıyor cok gözlemledigim için biliyorum yaratık kesilsin yada kesilmesin gobline gecin bakın 2 car 35 lwl illaki vardır server gordion bundan kazanc saglayanlar var yukarda yazan ark gibi sanırım bende diyorum ki evet sans işi olsun ve oyun içi belli yerlere degil herkese her slota atsın düzenleme gelsin

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Devil eşyaları tamamiyle rastgele elde edilmektedir. Belirli bir mob veya bölge bulunmamaktadır.

Bilginize.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Taktiği bilenler hemen insanları ağlamakla suçlamaya başlamış
    Dark eşyalarını bir süre bende tüm sunucuda kesilen mob sayısına göre zannediyordum fakat aslında aynı Eslant Boss'ları gibi, bu da süre bazlı.
    2 sene öncesinde bildiğim taktik şu şekilde;
    Örnek veriyorum, bir Dark eşyayı attıktan tam 2 saat sonra (dakika dakikasına tutmayabiliyor) rastgele bir Dark eşyası daha atıyor.
    Bizzat denedim, bir Dark eşyasını düştükten 2 saat sonra CZ'de mobları kesmeye başladım belki diye, ama bana değil başkasına attı.
    Aynı gün içerisinde aynı kişiye 3-4 Dark eşyası attığını bile bilirim. Peki bunu nasıl başarıyorlar ?
    İlla ki görmüşsünüzdür, Moradon'da 'Worm, Kecoon vs.' tarzı yaratıkları nova ile veya ok ile seri kesenleri
    Zamanı yaklaşınca ne kadar çok yaratık kesersen o kadar şansın fazla.
    Onlar da süresi gelince şanslarını deniyorlar işte. Tenha saatlerde şansları daha fazla tabi.
    NOT; En son 2 sene önce aktif oynuyordum ve o zamanlar 2 saat diye hatırlıyorum ama 3-4 de olabilir. Değişmiş olabilir.
    En mantıklısı bizzat saat aralığını ölçmek. Ardından mesela 14.45'te düştüyse, 16.40-17.40-18.40'ta mob kesmeye başlanmalı.
    Bir arkadaşımla Destan'da bir süre buna kafa yorduk. Bir kaç kere eşya düşürmüşlüğümüz de var ama bizim şansımıza pot geldi hep. Ayrıca elin hilelisi ve makrolusu ile yarışmak zor. Biz tek mob keserken adamlar seri seri 10 mob kesiyor aynı sürede. O sebeple bir süre sonra ben bıraktım. Sadece 2-3 saatte bir altı kontrol ederdim kim ne aldı diye.
    Last edited by eren_t; 06-15-2021 at 07:52 AM.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    oyuna girip draki yaparken 2. odada bana düşmüşlüğü var. tamamen şans. her slotta , her map de herkese düşebilir. 3 4 senedir rosetta da oynuyorum. 4 senede 3 kere pot 2 kere de devil materyalı almışlığım var. biri boro partyde exp partyde diğeri drakide. hepsi şans. bence böyle kalması da en güzeli.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Taktiği bilenler hemen insanları ağlamakla suçlamaya başlamış
    Dark eşyalarını bir süre bende tüm sunucuda kesilen mob sayısına göre zannediyordum fakat aslında aynı Eslant Boss'ları gibi, bu da süre bazlı.
    2 sene öncesinde bildiğim taktik şu şekilde;
    Örnek veriyorum, bir Dark eşyayı attıktan tam 2 saat sonra (dakika dakikasına tutmayabiliyor) rastgele bir Dark eşyası daha atıyor.
    Bizzat denedim, bir Dark eşyasını düştükten 2 saat sonra CZ'de mobları kesmeye başladım belki diye, ama bana değil başkasına attı.
    Aynı gün içerisinde aynı kişiye 3-4 Dark eşyası attığını bile bilirim. Peki bunu nasıl başarıyorlar ?
    İlla ki görmüşsünüzdür, Moradon'da 'Worm, Kecoon vs.' tarzı yaratıkları nova ile veya ok ile seri kesenleri
    Zamanı yaklaşınca ne kadar çok yaratık kesersen o kadar şansın fazla.
    Onlar da süresi gelince şanslarını deniyorlar işte. Tenha saatlerde şansları daha fazla tabi.
    NOT; En son 2 sene önce aktif oynuyordum ve o zamanlar 2 saat diye hatırlıyorum ama 3-4 de olabilir. Değişmiş olabilir.
    En mantıklısı bizzat saat aralığını ölçmek. Ardından mesela 14.45'te düştüyse, 16.40-17.40-18.40'ta mob kesmeye başlanmalı.
    Bir arkadaşımla Destan'da bir süre buna kafa yorduk. Bir kaç kere eşya düşürmüşlüğümüz de var ama bizim şansımıza pot geldi hep. Ayrıca elin hilelisi ve makrolusu ile yarışmak zor. Biz tek mob keserken adamlar seri seri 10 mob kesiyor aynı sürede. O sebeple bir süre sonra ben bıraktım. Sadece 2-3 saatte bir altı kontrol ederdim kim ne aldı diye.
    Gordionda akşam jr vaktinde genelde son odadayken aşağıdan devil yazısı geçiyor. saat olayı mantıklı geldi bana.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bende kendimce taktik sayesinde 2 kere bone of dewil düşürdüm.
    Sonra rahatsızlıktan dolayı oyundan uzaklaştım saldım. Şimdi sadece hp pot satıom JR BDW giriyorum.
    Hani herşeye şans şans diyorlar ya. Şans diye bir şey yoktur bu oyunda.