Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

İptal Olunan Telefon Numarasına Giden OTP Sorunu

Merhabalar,

Sayın NTT Game yetkilileri, sorunum şu ki 11/08/2019 tarihinde o zamanki telefon numaramla Knight Online oyununa kayıt almıştım. Oyunu kısa bir süre sonra oynadıktan sonra bıraktım.

Tekrar geri dönmek istediğimde ki karşılaştığım sorun giriş esnasında OTP kodunun iptal ettirmiş olduğum telefona gidiyor olmasıdır. Bu durumdan dolayı yeni telefon numaramı hesabıma aktive etmek istediğim için ticket atmış bulunmaktayım.

Ancak geri dönüş henüz yapılmadığı için siz yetkililerden ilgilenmenizi rica ediyorum ve iyi günler diliyorum.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

ICS sistemine kayıtlı GSM numarasının değişimini yapmanız için şu an kayıtlı numaraya eşirim olması ve aynı anda eski numaraya da yeni numaraya da gelen sms kodlarının girilmesi gerekiyor.

Destek ekibi ICS sisteminde kayıtlı olan numaralar için değişim desteği vermemektedir.

Junior Member
    ICS ve Knight Online için aynı telefon numarası ile kayıt yaptırmış olduğuma göre ve bu telefon numarasını da iptal ettirmiş olduğuma göre sorunumun çözümü yok öyle mi?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Sorununuzun tek çözümü kayıtlı numara hangi operatörde ise onu arayıp numarayı tekrar aktif etmeye çalışmanız.

Banned
    Nickname
    LykanHyperSporT
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu sorunu ben de yaşıyorum ve size bir destek bileti gönderdim.
    Eski iptal olunan telefon numarasına erişemediğimiz konuda verilen emeğin çöp olması ve sizin burda kayıtsız kalmanız kabul edilemez bir durumdur.

Elimde 2015 yılından oyunu bıraktığım 2017' senesine kadar zamanında aldığım tüm K-ESN ve Cash kodları mevcut.
    DYN-331-18140 bilet numaramdan eğer bir sonuç alamazsam, Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağımı bilmenizi istiyorum. Ben 6 senedir tüm satın aldığım Cash kodlarını saklayacağım ve size ileteceğim, siz bana yasal sahibi olduğum karakterin numarasından dolayı tarafıma geri vermeyeceğinizi beyan edeceksiniz ?
    Nerenin kanununa göre bunu yaptığınızı bilmesem de, etik bulmuyorum bu sürecinizi.

Açıklamalarınız tamamen kabul edilemez, insanlar aynı numarayı ömrünün sonuna kadar kullanamaz ve bu numarayla ilgili bir bağlayıcılığı sonsuza dek olamaz.

Ek güvenlik seçenekleri ile siz oyuncularınıza yardımcı olmuyorsanız zaten dediğim gibi yargı yoluyla bir şekilde hallediyor olacağım.

Biletime sadece yanıt bekliyorum.
    Karar aleyhime sonuçlandığında gerekli başvurumu sağlıyor olacağım..
    Last edited by NightOwl; 07-24-2021 at 08:20 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by RJReYNoLDs View Post
    Bu sorunu ben de yaşıyorum ve size bir destek bileti gönderdim.
    Eski iptal olunan telefon numarasına erişemediğimiz konuda verilen emeğin çöp olması ve sizin burda kayıtsız kalmanız kabul edilemez bir durumdur.

Elimde 2015 yılından oyunu bıraktığım 2017' senesine kadar zamanında aldığım tüm K-ESN ve Cash kodları mevcut.
    DYN-331-18140 bilet numaramdan eğer bir sonuç alamazsam, Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağımı bilmenizi istiyorum. Ben 6 senedir tüm satın aldığım Cash kodlarını saklayacağım ve size ileteceğim, siz bana yasal sahibi olduğum karakterin numarasından dolayı tarafıma geri vermeyeceğinizi beyan edeceksiniz ?
    Nerenin kanununa göre bunu yaptığınızı bilmesem de, etik bulmuyorum bu sürecinizi.

Açıklamalarınız tamamen kabul edilemez, insanlar aynı numarayı ömrünün sonuna kadar kullanamaz ve bu numarayla ilgili bir bağlayıcılığı sonsuza dek olamaz.

Ek güvenlik seçenekleri ile siz oyuncularınıza yardımcı olmuyorsanız zaten dediğim gibi yargı yoluyla bir şekilde hallediyor olacağım.

Biletime sadece yanıt bekliyorum.
    Karar aleyhime sonuçlandığında gerekli başvurumu sağlıyor olacağım..
    Selam,

Oluşturduğunuz konu üzerinden tarafınıza gerekli yanıt verilmiştir. Aklınıza takılan farklı bir soru var ise mevcut konunuz üzerinden iletebilirsiniz.

Keyifli forumlar.

Tags for this Thread