Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

İptal Olunan Telefon Numarasına Giden OTP Sorunu

Merhabalar,

Sayın NTT Game yetkilileri, sorunum şu ki 11/08/2019 tarihinde o zamanki telefon numaramla Knight Online oyununa kayıt almıştım. Oyunu kısa bir süre sonra oynadıktan sonra bıraktım.

Tekrar geri dönmek istediğimde ki karşılaştığım sorun giriş esnasında OTP kodunun iptal ettirmiş olduğum telefona gidiyor olmasıdır. Bu durumdan dolayı yeni telefon numaramı hesabıma aktive etmek istediğim için ticket atmış bulunmaktayım.

Ancak geri dönüş henüz yapılmadığı için siz yetkililerden ilgilenmenizi rica ediyorum ve iyi günler diliyorum.

Moderator _DizzyMask_'s Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

ICS sistemine kayıtlı GSM numarasının değişimini yapmanız için şu an kayıtlı numaraya eşirim olması ve aynı anda eski numaraya da yeni numaraya da gelen sms kodlarının girilmesi gerekiyor.

Destek ekibi ICS sisteminde kayıtlı olan numaralar için değişim desteği vermemektedir.

Junior Member
    ICS ve Knight Online için aynı telefon numarası ile kayıt yaptırmış olduğuma göre ve bu telefon numarasını da iptal ettirmiş olduğuma göre sorunumun çözümü yok öyle mi?

Moderator _DizzyMask_'s Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Sorununuzun tek çözümü kayıtlı numara hangi operatörde ise onu arayıp numarayı tekrar aktif etmeye çalışmanız.

Tags for this Thread