Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Yeni Grafik Güncellemesi>Moradon Karanlık Modu Sorunu

Bu grafik güncellemesinden sonra özelikle Moradonda aslında diğer haritalarda da oluyor bu da diğer haritalardaki Moradondaki kadar rahatsızlık vermiyor. Oldukça sık ve uzun bir şekilde gökyüzünde sürekli koyu bir bulutlanma ve karanlık sonrasında bir de yağmur yağıyor ve etraf karanlığa bürünüp görüş açısını ciddi şekilde düşürüyor. Baya zaman geçmesine rağmen düzelmiyor. Relog atsanız bile düzelmiyor. Tek bir düzelme şekli var El Morad Castle-Luferson Castle gibi farklı haritalara gidip tekrar Moradona geri gitmek. Gidiş-gelişten sonra düzelmiş olsa dahi bir 20-30 dk içinde gene aynı hale bürünüyor.

Akşamları ve geceleri bile oldukça rahatsızlık veren bu durum bir de güneşli bir günde monitöre güneş ışığı fazla geldiğinde işkence durumuna düşüyor. Screen-Shotlar koyacam buraya daha da yapacaktım da harita değiştirmek zorunda kaldım. Folkun ve Talenin halini de göstermek istiyorum. Onlarıda bir sonraki sefere.

Senior Member
    Ya kimsede böyle durum olmuyor mu ya da bu derece rahatsız edici olmuyor mu? Yemin olsun yeni grafik güncellemesinden sonra oyundan soğudum. 24 saatlik zaman dililimini kamera kaydına alsam günün 18 saati karanlığa gider. Oyunun hava sistemini İzlanda'nın kış saat sistemine göremi ayarladınız anlamıyorum 8 saat gündüz 16 saat gece. Sık sık gece oluyor ve uzun süre gitmiyor sonra hava aydınlanıyor kısa süre sonra gene karanlığa bürünüyor. Bir de yağmur görüş açısı felaket. Bu tasarımı yapan yapımcı firma Need For Speedi çok oynuyordu galiba ve gece modunda oynuyordu ama Need for Speed de yol kenarlarında sık sık sokak lambaları oluyor bu oyunda sokak lambası da yok. Zifiri karanlıkta önümü görmeye çalışıyorum oyunda.

Last edited by Miss_Super; 06-14-2021 at 07:39 AM.

Senior Member
    Şu deminki postu yazmak için oyundan çıktım hazırladım yazdım. 20 dk sonra girdim yazmayı bitiince hava gene karanlık.

Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Bir de yağmur görüş açısı felaket. Bu tasarımı yapan yapımcı firma Need For Speedi çok oynuyordu galiba ve gece modunda oynuyordu ama Need for Speed de yol kenarlarında sık sık sokak lambaları oluyor bu oyunda sokak lambası da yok. Zifiri karanlıkta önümü görmeye çalışıyorum oyunda.
    Dediğin gibi karanlık mod yapmışlar. Ama Bazı bölgelerde sokak lambaları yok. Benimde dikkatimi çekti birşey eksik, tamam karanlık da, birşeyi unutmuşlar. Büyük ihtimalle gelecek güncellemede sokak lambalarını eklerler. Deniz feneri efektide eklesinler. Gemilerin orada fener efekti yok galiba. Artık oyuncular grafik eksiklerini söylüyorlar. Koskaca oyun yapımcısının diğer oyunlarında herşey varken Knight online köşeye attıkları belli.
    Last edited by BACKinBLACK37TR; 06-14-2021 at 09:01 AM.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu dediğiniz olay nesnelerin ışıklandırmaya çarptığı zaman her yerde oluşan bir durum. Örneğin czde karakterler ağaç kenarına geçince karakter özellikle karus karakterler kapkaranlık bir hal alıyor. Görünmesi bile zorlaşıyor. Nesne ışıkla çarpıştığı zamanki olay çok keskin.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa