Results 1 to 4 of 4

Question Aldığım Ceza Hakkında

1-2 haftadır girmediğim karakterime girdim fakat hapiste.Neden hapiste olduğunu bilmiyorum.Biri hapse atıldığında ona suçu ve ispatı gerekmiyor mu?
    Last edited by _DizzyMask_; 06-12-2021 at 08:58 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor.
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

https://support.nttgame.com

Bileti paralı yapmışsınız.Yani parasız olduğum için hakkı mı arayamayacağım, öyle mi? Madem ceza verilmiş, bunu nedene bağlamak ve bilgisini vermek dünyanın neresine giderseniz gidin tabii haktır.Ceza verdiğiniz kişiye sebebini sunmak zorundasınız o parayla öğrenmek zorunda değil.Ben 15 yıllık oyuncuyum,yaklaşık 4 senedir cezaevinde olduğum için asıl karakterim kapanmış ve mail hesabı çökmüş, ulaşamadım.Onun için ticket göndermeğe bu hesabı açtım fakat bunu da hapse attınız.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ves_LAnuVfwK View Post
    Bileti paralı yapmışsınız.Yani parasız olduğum için hakkı mı arayamayacağım, öyle mi? Madem ceza verilmiş, bunu nedene bağlamak ve bilgisini vermek dünyanın neresine giderseniz gidin tabii haktır.Ceza verdiğiniz kişiye sebebini sunmak zorundasınız o parayla öğrenmek zorunda değil.Ben 15 yıllık oyuncuyum,yaklaşık 4 senedir cezaevinde olduğum için asıl karakterim kapanmış ve mail hesabı çökmüş, ulaşamadım.Onun için ticket göndermeğe bu hesabı açtım fakat bunu da hapse attınız.
    Bilet göndermek için hesabınızdan Npoints gitmez ancak, hesabınızda Npoints bulunmak zorundadır. Npoints bulunan farklı bir hesaptan da gönderebilirsiniz. Ceza sebeplerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Davranış Kuralları