Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36
    Senior Member
    Nickname
    LadyC/Strum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BegForMercy
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    bizim milletimiz objektif değil. lvl 70-75 çıplak karakteri report edeceğine gidip 83/10 full karakteri report eder. öyle olmayacağını bilsem güzel bir olay. gelmesi etkinlikler için en iyisi olur uskoda...

Member
    Quote Originally Posted by yokedicifaruk07 View Post
    bu kişi benim çift carıla giridigimi idda ediyor ben haksızlık oldugunu düşünüyorum bu kişi bana ayriteen canlı yayında küfür etti millete sw mi atıyım atak mı yapıyım sizce ne yapıyım siz söyleyin oda bana küfür etti
    Swift süresi 10 dakika kardeş, 1 dakika olsa anlarım isyanını ama 10 dakikada bir swift atamıyorsan söyleyim ne yapacağını oyunu sil oynama sen.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kore tarafına JR etkinliğinde kötü oyunculara oylama verme özelliği geldi testler başarılı olursa ileride bize de gelecektir. 3 defa etiketlenen oyuncu tekrar jr giremiyor 3x etkiyi kaldırmak için 50m x3 ücret ödemesi gerekiyor.
    Süistimal edilebilir bir durum. Tamamen örnek veriyorum; Ortalama itemliyim. Herkes bir değil. Adam jr kaybetmeyi kendine yediremiyor ve suçlu arıyor. o arada kim en itemsizse otomatik suç ona atılır. Boşuna item yap gir filan demeyin. İtemli olsan da jr yi kazanmaya çaba harcasan da suistimal edilebilir bir durum. Çok masum oyuncunun canı yanar.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kore tarafına JR etkinliğinde kötü oyunculara oylama verme özelliği geldi testler başarılı olursa ileride bize de gelecektir. 3 defa etiketlenen oyuncu tekrar jr giremiyor 3x etkiyi kaldırmak için 50m x3 ücret ödemesi gerekiyor.
    Bence gelsin. Ne kadar çok oyuncu kaybedilirse, serverlar o kadar hızlı birleşir. Gelmesi taraftarıyım.

Senior Member
    koredeki özellik gelse nolacak adamlar yeni çar kasar onu getirir 8 pc li adamların bir ton çarı var

Senior Member
    Yine JRde AFK birini raporladığımız bir gün. Hemen uygulanabilecek alternatif çözüm : BAN yanında HAPİS cezası da verilsin ki kişiye parasal olarak bir yaptırımı da olsun. Adamın aldığı gem bari yanına kalmasın.