Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 36
    Senior Member
    Quote Originally Posted by LadyC View Post
    +1 Katılıyorum. Player ban seçeneği gelmeli etkinlikten oynamayan afk kalan , yada inadına sadece esc alıp partyi mundar eden oyunculardan kurtulmak için.

oy birliği ile kabul edilince o kişinin o etkinlikten morodona ışınlanması gibi bir özellik çok güzel olur.
    Buda suistimale açık bence. Clanca tıklayıp aynı pt ile giren çok kişi var. Devayı keserken diğer oyuncuları atıp dropları kendilerine ayarlayabilirler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by totolperfect View Post
    Buda suistimale açık bence. Clanca tıklayıp aynı pt ile giren çok kişi var. Devayı keserken diğer oyuncuları atıp dropları kendilerine ayarlayabilirler.
    Bu yüzden bir oyuncuyu atmak için oy birliği gerekli oyunculardan biri red kararı verince şahıs jr den atılmamalı 1 kişi dışında partinin kalan 7 kişinin aynı clanda olması imkansıza yakın

Quote Originally Posted by oguzhan526 View Post
    Bu yüzden bir oyuncuyu atmak için oy birliği gerekli oyunculardan biri red kararı verince şahıs jr den atılmamalı 1 kişi dışında partinin kalan 7 kişinin aynı clanda olması imkansıza yakın
    Hocam 2 kişi afk oluyor. O zaman nasıl olacak?

Bence makul şeyler talep etmeliyiz. Aslında biz sorunu söylemeliyiz, çözümü yönetim bulmalı ama gel gelelim oyun içi video çekmemizi kanıtlamamızı istiyor. Ben sadece oyun oynamak istiyorum.

Senior Member
    Eski server larda gem zaten kaç m biliyor musun üstüne içerde yakılan pot mana. İnsanlar az da olsa kar etmek için giriyorlar zaten senin dediğin tamamen zarar. Np yi hiç saymıyorum bile.
    Dediğin çok mantıksız. Başka güzel bir seçenek bulunmalı.
    Eski serverde Jr eventinde zaten kaybedince zarar etmiyor musun? İnsanlar az kar etmek için giriyor kelimesini lütfen açıklar mısın?
    Ben burada Jr eventinde farklı bilgisayarlardan giren içeride afk kalan kullanıcılar için bir öneri sundum.

Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Eski serverde Jr eventinde zaten kaybedince zarar etmiyor musun? İnsanlar az kar etmek için giriyor kelimesini lütfen açıklar mısın?
    Ben burada Jr eventinde farklı bilgisayarlardan giren içeride afk kalan kullanıcılar için bir öneri sundum.
    Böyle olursa kazanırsa da zarar etcek diyo şu anda kazanınca az kar ediyor insanlar 1.5m silver gem zaten sen diyon 1m gitsin: D

1m verilerek girmek bencede mantıklı değil ama 1m verip girme olayı gelirse eğer silvery gem fiyatlarıda artar.

Daha önceden Deva çok kolay kesiliyor diye güncelleme ile HP'si arttı.

Kesilmiyor, 1 kill alan town atıyor diye monular geldi.

Yani JR konusunda iyileştirme yapıyorlar aslında, bizleride dikkate alıyorlar. Bu konudaki şikayetimizi düzgün bir şekilde anlatabilirsek, oyun zevkini törpülediğini, yine bir iyileştirme yapacaklarına inanıyorum ben.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Eğer çok sıkı pk dönmediyse çok mana, pot, küçülme harcanmadıysa kaybedince aldığın black le harcadığın masrafı çıkarabiliyorsun. Eğer çok mana falan harcadıysan kaybedince zarar edersin.
    Kazanınca da silver parasından masrafları çıkarınca kalan az bi parada kar oluyor işte. Giriş 1m olursa kaybetmeyi geçtim kazanmanında anlamı kalmıyacak yani onu anlatmaya çalışıyorum.
    Giriş 1m oldu diye silver in parasıda artmaz eski serverler item dolu çünkü.

Eğer çok sıkı pk dönmediyse çok mana, pot, küçülme harcanmadıysa kaybedince aldığın black le harcadığın masrafı çıkarabiliyorsun. Eğer çok mana falan harcadıysan kaybedince zarar edersin.
    Kazanınca da silver parasından masrafları çıkarınca kalan az bi parada kar oluyor işte. Giriş 1m olursa kaybetmeyi geçtim kazanmanında anlamı kalmıyacak yani onu anlatmaya çalışıyorum.
    Giriş 1m oldu diye silver in parasıda artmaz eski serverler item dolu çünkü.
    Şu an eski serverda oynamıyorum ama eskiden Destan ve Rosetta'da oynadım. Oralarda hiç denk gelmedi desem yeridir. Hatta JR ler çok güzel geçiyordu. Silvery gem ucuz olduğu için dönerci tayfa olmuyor diye sanırım. Yeni serverlarda neredeyse %60 denk geliyor. 1m olması olası değil ama ben hala eğer öyle olursa silvery gemlerin fiyatının şimdiki gibi olmayacağını düşünüyorum. Rosetta ile Altar'da coc fiyatları oyun parasıyla neredeyse aynıydı.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Kore tarafına JR etkinliğinde kötü oyunculara oylama verme özelliği geldi testler başarılı olursa ileride bize de gelecektir. 3 defa etiketlenen oyuncu tekrar jr giremiyor 3x etkiyi kaldırmak için 50m x3 ücret ödemesi gerekiyor.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kore tarafına JR etkinliğinde kötü oyunculara oylama verme özelliği geldi testler başarılı olursa ileride bize de gelecektir. 3 defa etiketlenen oyuncu tekrar jr giremiyor 3x etkiyi kaldırmak için 50m x3 ücret ödemesi gerekiyor.
    Çok mantıklı bir sistem. Pozitif ya da negatif puana göre işleyecek diye tahmin ediyorum. Bir de eğer pek çok oyunda olduğu gibi küfürden, afk kalmaktan vesaire ayrı ayrı değerlendirebilirsek çok daha başarılı olur. Bir de bence biraz level sınırı yukarı çekilmeli 75 mesela çünkü 70'e kasmak görevlerle birlikte çok kolay oluyor. Jr'den ceza yiyen adam yeni çar açar 1 günde toplu bir şekilde kasar 70 yapar bırakır. 75 olursa bir tık engellenebilir diye düşünüyorum. 2-3 saat pk harici sadece Jr için giriyorum oyuna onda da maalesef afk adamlar geliyor, küfür edenler geliyor hatta trip atan oyuncular bile oluyor.