Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kore tarafına JR etkinliğinde kötü oyunculara oylama verme özelliği geldi testler başarılı olursa ileride bize de gelecektir. 3 defa etiketlenen oyuncu tekrar jr giremiyor 3x etkiyi kaldırmak için 50m x3 ücret ödemesi gerekiyor.
    10 x olur ise jr giremez

Kore tarafına JR etkinliğinde kötü oyunculara oylama verme özelliği geldi testler başarılı olursa ileride bize de gelecektir. 3 defa etiketlenen oyuncu tekrar jr giremiyor 3x etkiyi kaldırmak için 50m x3 ücret ödemesi gerekiyor.
    Karakter silmeyi suistimal edilir diye getirmeyen firma bunu getirdi aynen şu anda geldi.

inş gelir korekodaki sistem yoksa artık çok can sıkmaya başladı.
    Last edited by Lion529; 06-13-2021 at 06:26 PM.

Senior Member
    Uskoda oyuncuya yetki verilirse ezik charıda kötü oylar sevmediğini de kötü oylar çünkü herkes clanca giriyor. Raporlanan kişileri hapse atıyorlarmı onu merak ediyorum. Eğer hapse atılırsa büyük oranda azalır bence.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Uskoda oyuncuya yetki verilirse ezik charıda kötü oylar sevmediğini de kötü oylar çünkü herkes clanca giriyor. Raporlanan kişileri hapse atıyorlarmı onu merak ediyorum. Eğer hapse atılırsa büyük oranda azalır bence.
    Maalesef öyle sorunda var. Oyunda çok sayıda değişik bir kitle var bunlara yetki verilirse nasıl olur bilmiyom.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jon_fUCWFSYu View Post
    Karakter silmeyi suistimal edilir diye getirmeyen firma bunu getirdi aynen şu anda geldi.
    Özetle bu kadar. Öneri de sunuyoruz ama kabul ettirebilecek yönetim var mı? Bugün yine afklar yüzünden kaybedilen bir jr sonrası up.

Hocam bu mesajı yazdığınızdan beri düşünüyorum aslında. Normalde çok iyi bir sistem ama Türk oyuncularının suistimal edebileceği bir durum olabilir. Tabii detayını bilmiyoruz. Kaç oy alan ceza alacak, kötü oyunculara oylama verme'nin tam anlamı nedir, sistem nasıl çalışacak? Merakle bekliyorum.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Birde şöyle birşey var premium alıyorlar diye 50-60-70 pc ile pazar yapan adamları destekleyen yönetim,1e giricemdiye pre almam lazım diyen etkinlikçileri silmek mi istiyor ?
    İnanıyor musunuz geleceğine ben inanmıyorum.
    Fırsat eşitliği sunmayan bir farm olduğu sürece bence hiç farketmez neye neyin geldiği alırlar makro mouselarını mob seçip koyarlar rr2'lere nedir yani bizde adam warrior abi deriz
    Yeterince açlık yaratırsan herkesi suçlu yapabilirsin veya geceyi aç geçiripde kılıcına davranmayanın aklından şüphe ederim.
    Siz insanlara ortam sunmadıkça onlarda illegaliteye başvurucaklar bu çok açık ve net.
    Chaos daki malum kosperlar bilmiyorlar mı bi şekilde de olsa banlanacaklarını ?
    JR de afk kalanlar bilmiyorlar mı bi şekilde farkedilip ban yiğeceklerini ?
    Kısaca mesele multi, mesele fırsat eşitliği, mesele samimiyet, dolar bazlı duygusallık değil.

resmen haksızlık yapılıyor oyunda tek çarla giriyorum çift çar giryorsun diyor millete sw mi atıyım atak mı yapıyım hangisinmi yapıyım siz söyleyin

bu kişi benim çift carıla giridigimi idda ediyor ben haksızlık oldugunu düşünüyorum bu kişi bana ayriteen canlı yayında küfür etti millete sw mi atıyım atak mı yapıyım sizce ne yapıyım siz söyleyin oda bana küfür etti