Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Ronakland Base

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by volgaduzgit1233 View Post
    Yeni açılan sunucular ölüp eski sunucularla birleştiği zaman otomatik şekilde bu sunucularda da base haritası olmuş oluyor. Ayrıca madem ara savaş haritası olarak görülüyor, haritadan neden boss taşı kaldırılıyor? 20-30 userle mücadele edilen haritada bir şeyler kasmak için gelen insanlar da gelmiyor şimdi +10 itemlerle oturup sc masrafı olmasın diye anlaşarak vs atmaya çalışıyoruz. Komik gerçekten.
    Eski bir base oyuncusu olarak base haritasını ardreame göre çok daha severim pk'sıda çok zevklidir ama bu yapımcı firmanın harita hakkında düşünceleri o şekildedir. 59-69 kalıcı olarak değil de bir süre orada savaş yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyor olabilirler.

Bence bu konuda yapılabilecek en güzel şey Ardream-Base haritaları birleştirilip level sınırı da 69 olursa jobların bir çoğu dengeleniyor ve oldukça keyifli pvp keyfi yaşanacaktır. İlla farm slotu olsun vs demiyorum ama czde rekabet bir çok oyuncunun seviyesini çok aşıyor.

Quote Originally Posted by rah_sYpTlwPC View Post
    Bence bu konuda yapılabilecek en güzel şey Ardream-Base haritaları birleştirilip level sınırı da 69 olursa jobların bir çoğu dengeleniyor ve oldukça keyifli pvp keyfi yaşanacaktır. İlla farm slotu olsun vs demiyorum ama czde rekabet bir çok oyuncunun seviyesini çok aşıyor.
    bütçe konusunda katılıyorum size cz de ki itemlere yetişmek çok bütçe ister, ardream ve base orta ve düşük bütçeli insanlarında keyifle pk atabileceği bir yer aslında, ayrıca item sınırı olmasından dolayı yeni gelen özelliklerinden çok eski KO tadında diye düşünüyorum. ondan dolayı daha çok seviyorum baseyi, hatırlarsınız sizde belki çok eskiden cz de 80 lvl adam bir elin parmaklarını geçmezdi, 70-75 arasında tıkılı kalırdı insanlar ve o halleriyle bile gayet güzel pk lar atılırdı.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Base denilince aklıma sadece Dies TheDueLL geliyor hey gidi günler hey

sadece lider puanı bile gelse yeter bu 2 haritaya, yönetim haksızlık yapıyor

Junior Member
    Ardream ve RLB için iyileştirmeler olmalı bence de, herkes illa Ronakland mı oynayacak...

mümkünse her iki haritanın, değilse en azından RLB'nin kapatılması gerektiğini düşünüyorum.

Senior Member Nyyd's Avatar
    İzlenilen politika da ne yazık ki herkesin Cz ye geçmesi zorlanıyor, bu map yeni sunuculara gelmez. Ardream haritasına da güncelleme gelmez. Gelseydi çoktan gelirdi zira chaos Stone kaldırıldığında oyuncuların bir çoğu Cz ye geçmek zorunda kaldı ya da bıraktılar. Baseyi bilmem ama ardream da joblar eşitlenip günün rasgele bir saatinde boss çıkabilirdi bu da şuan oynayan oyuncuları anlık olarak da olsa artmasına sebebiyet verirdi. Orada getirisi olmadığı halde kendi cebinden para basıp oynayan hala çok kişi var ileride kapatacaklar gibi geliyor yakın bir zaman da kapatsalar sonu steamko gibi olacak millet orada ardream açılmasını çok beklemişti. Ama bir sürpriz yaparak ardream haritasında en azından leader point gelmesi çok güzel olurdu.
    Last edited by Nyyd; 07-01-2021 at 07:03 AM.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by volgaduzgit1233 View Post
    Yeni açılan sunucular ölüp eski sunucularla birleştiği zaman otomatik şekilde bu sunucularda da base haritası olmuş oluyor. Ayrıca madem ara savaş haritası olarak görülüyor, haritadan neden boss taşı kaldırılıyor? 20-30 userle mücadele edilen haritada bir şeyler kasmak için gelen insanlar da gelmiyor şimdi +10 itemlerle oturup sc masrafı olmasın diye anlaşarak vs atmaya çalışıyoruz. Komik gerçekten.
    adam açık açık diyor ki , pk için +10 itemlerle base oynamayın. item yaptıktan sonra 83 e kasın hala oturuyoruz diyor
    otur kardeşim , git maradonda otur istersen

Senior Member
    Madem böyle bir konu açılmış bende hazmedemediğim bir şeyi dile getirmek istiyorum... Malum Basede adam olmadığı, yani pk olmadığı, olursada az olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Tek zevkimiz Atross - Lyot kesmek ancak oda Ardream charlar yüzünden bize zehir olmakta... Akıllı Ardreamcı arkadaşlar hem Ardreamdaki Atross - Lyot ları kesmekte daha sonra gelip bizim Basemizdeki Atross - Lyot ları kesmekte... Bu benim kanıma dokunmakta Biz 69 lwl Base oyuncuları malum Ardreama giremiyoruz Cz ye giremiyoruz da Ne hakla Ardreamcılar gelip bizim basemizin nimetlerinden faydalanıyor? Lütfen Base girişini 60-69 lwl aralığına çekin rica ediyoruz...