Results 1 to 6 of 6

Post Client kendi kendine kapanıyor

Merhabalar , oyunu açtığımda max 15 dakika sonrasında clientim kendi kendine kapanmaktadır konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. İyi forumlar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Oyunu tamamen kaldırdıktan sonra lütfen aşağıdaki bağlantıdan yeni bir kurulum yapınız.

Alternatif İndirme Linki

Merhabalar atmış olduğunuz link üzerinden bu problemi yaşadıktan sonrasında tekrardan kurulum yaptım fakat herhangi bir çözüm olmadı.

Merhabalar,aynı sorunu bende yaşıyorum bilgisayarım windows 10 tüm driverlarım güncel fakat 10 dakikadan fazla oynayamıyorum konuyla ilgili çözümlerinizi bekliyoruz.İyi forumlar

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yaşadığınız soruna dair kısa bir video ekleme şansınız var mı? Herhangi bir hata vs. alıyorsanız lütfen hata görselini de ekleyiniz.

Size şöyle söyleyim,oyuna giriyorum bir müddet sonra "hiçbir hata" almadan oyundan direkt atıyor ve bu böyle devam ediyor sürekli.Video çekip atsamda söylediklerimin dışında bir şey olmıyacak o yüzden video atmak istemedim ama dediğim gibi hiçbir hata almadan oyun direkt atıyor max 5-7 dakika arasında tutuyor oyunda