Results 1 to 5 of 5

Question CR raporlamada neden video ?

Merhabalar, Bdw Jr gibi alanlarda genie kullanımı oyun kurallarına göre yasak, Bende buna istinaden bir oyuncuyu bdw de genie ile atak yaparken gördüm ve KSC sini alıp CR ye bildirdim. Benden bunun için video göndermemi istediler ama malesef geçmişe dönüp video alamam.

KCS de atak yapan kişinin üstünde genie yazısı açıkça görülürken, Atak yaptığı da Damage Kısmında Gözüküyorken, hatta Attığı ok bile havada gözüküyorken neden illaki video atmamız gerekiyor ? Üstelik peşpeşe atak yaptığını ispatlamak için 6 civarı ksc alınmışken. KSC sadece yazılı küfür hakaret işlemleri içinmi kullanılıyor acaba ? Konu hakkında bilgilendirirmisiniz ?

NOT : konunun Genel Forum kısmına taşınmasını rica ederim.
    Last edited by Freezby; 06-11-2021 at 06:47 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam

İsteğiniz üzerine genel bölüme taşınmıştır konunuz. Bu tür şikayetlerinizde CR ekibi videolu bir kanıt isteyebilir. KSC pek sağlıklı olmayabilir, verdiğiniz genie açma örneğindeki gibi. Aynı durum sizin de başınıza gelebilir örneğin priest oynuyorsunuzdur, çok acil bir durum oldu 1 dk. genie açtınız ve geri döndünüz bunda zaten problem yok. Ancak açtınız genie 5-6 dk. yoksunuz o zaman CR ekibi bunu değerlendirir ve kurallar gereği ceza verebilir.

Senior Member
    Ksc sadece küfür için geçerli diğer bütün işlemler için video lazım.
    Mantıklı olanda bu.

Farklı konu açmak istemedim buradan sormak istiyorum ortalama 2 gün filan oldu videolu cr report ettim kurallara uygun sanırsam bir mod arkadaş onaylama yaptı fakat işlem yapılması ne kadar sürer konuya işlem yapılırsa cevap gelirmi

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hus_egLZwjHu View Post
    Farklı konu açmak istemedim buradan sormak istiyorum ortalama 2 gün filan oldu videolu cr report ettim kurallara uygun sanırsam bir mod arkadaş onaylama yaptı fakat işlem yapılması ne kadar sürer konuya işlem yapılırsa cevap gelirmi
    Raporunuzun inceleme sonrası bilgilendirme mesajları yorum olarak belirtilir süreci ise yoğunluğa bağlı olarak değişebilir. Cr ile ilgili kafanızdaki soru işaretleri için aşağıdaki konuyu da inceleyebilirsiniz;

Cheat Reports Sıkça Sorulan Sorular

Tags for this Thread