Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Discord ban hk.

Junior Member
    merhaba,
    Ben de discord sunucusuna giremiyorum kanaldan mı uzaklaştırıldım yoksa ban mı yedim rica etsem kontrol edebilir misiniz nickim anil#0171

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by ani_1VMnStef View Post
    merhaba,
    Ben de discord sunucusuna giremiyorum kanaldan mı uzaklaştırıldım yoksa ban mı yedim rica etsem kontrol edebilir misiniz nickim anil#0171
    Merhaba,

Uyarılara rağmen çok fazla spam yaptığınız için uzaklaştırılmışsınız, şu an tekrardan sunucuya katılabilirsiniz fakat lütfen discord kurallarına detaylı olarak göz atınız.

İyi forumlar.

Buldum sanırım hangi hesaptan ban yediğimi "Seyit (Quzulqurt)#6926"

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Buldum sanırım hangi hesaptan ban yediğimi "Seyit (Quzulqurt)#6926"
    Merhaba,

Hakaret etmeniz sonucunda uzaklaştırılmışsınız. Yeni bir üyelik ile aramıza tekrar katılabilirsiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Hakaret etmeniz sonucunda uzaklaştırılmışsınız. Yeni bir üyelik ile aramıza tekrar katılabilirsiniz.
    https://www.resimag.com/p1/04d1da7a8621.jpeg

Quzulqurt *Taha*#6716 adlı hesap ile katılmak istediğimde bu uyarı çıkıyor

Moderator NightOwl's Avatar
    https://www.resimag.com/p1/04d1da7a8621.jpeg

Quzulqurt *Taha*#6716 adlı hesap ile katılmak istediğimde bu uyarı çıkıyor
    Selam,

İletmiş olduğunuz link kırıktır. Ek olarak IP ban atılmış olabilir. IP ban bizim tarafımızdan verilen bir ceza değil, Discord'un verdiği bir cezadır. Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır. Sunucumuzda aldığınız cezalar, mobil onaylama yaptığınız telefon numaranız ve girmiş olduğunuz internet ip adresinizi de etkilemektedir. Cezanız hakkında dilerseniz Discord müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Arkadaşımın belirttiği gibi ilettiğiniz kullanıcı adı sunucumuzda yasaklı görünmüyor. Farklı bir hesabınız ile sunucumuzda ceza almış olabilirsiniz. Bu şekilde bir durum söz konusu ise ceza aldığınız hesabın tam adını iletmelisiniz.
    Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim cevap olarak bunu yazdılar.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim cevap olarak bunu yazdılar.
    Göndermiş olduğunuz bileti ve yanıtını önceki postunuzdan okumuştum. Lütfen iletmiş olduğum yanıtı dikkatli bir şekilde okuyunuz.

IP ban bizim tarafımızdan verilen bir ceza değil, Discord'un verdiği bir cezadır. Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır. Sunucumuzda aldığınız cezalar, mobil onaylama yaptığınız telefon numaranız ve girmiş olduğunuz internet ip adresinizi de etkilemektedir.
    Cezanız hakkında dilerseniz Discord müşteri hizmetleri ile tekrar iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hesabınız hakaret sebebi ile sunucudan uzaklaştırılmış ve cezanın kaldırılması söz konusu değildir. Ek olarak yukarıda belirttiğim durumlar geçerlidir. Sunucumuzda aldığınız cezalar, mobil onaylama yaptığınız telefon numaranız ve girmiş olduğunuz internet ip adresinizi de etkilemektedir.

Ayrıca katılım sağlamaya çalıştığınız hesap cezalı değildir ve bizim tarafımızdan yapılacak farklı bir durum bulunmamaktadır, bilginize.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Diğer hesabınız hakaret sebebi ile sunucudan uzaklaştırılmış ve cezanın kaldırılması söz konusu değildir. Ek olarak yukarıda belirttiğim durumlar geçerlidir. Sunucumuzda aldığınız cezalar, mobil onaylama yaptığınız telefon numaranız ve girmiş olduğunuz internet ip adresinizi de etkilemektedir.

Ayrıca katılım sağlamaya çalıştığınız hesap cezalı değildir ve bizim tarafımızdan yapılacak farklı bir durum bulunmamaktadır, bilginize.
    Discord size atıyor siz discorda atıyorsunuz.