Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Sirius / Karakterim Hk.

Öncelikle herkese merhabalar.

İlk olarak kendimi tanıtmak isterim. Ben bu oyunu yaklaşık 2010 yılından beri aralıklı oynamaktayim. Esnafım ve bu oyunu keyif için elimden geldiğince birşeyler atarak akşamları 1- 2 saat girmekteyim.

Geçtiğimiz gün karakterim TPT ban yemiştir. Fakat kendi şahsım adına 3. Parti bir uygulama kullanmamaktayım. Karakterimin toplam item değeri yaklaşık olarak 15k üzeri olduğunu da söylemek isterim. Boyle bir karakterle 3.parti bir yazılım kullanmak gerçekten akli selim bir insanın yapacağı birşey değildir.

Tabi ki de bir nedeni olmalıdır. Durup dururken böyle bir şey olmasını bende düşünmemekteyim. Bunun sebebi neyse bu kadar emeğin bir çırpıda silinmesi gerçekten benim için çok üzücü bir durum.

Buradan yetkililere seslenmek amacıyla yazıyorum . Lütfen herhangi bir suçum varsa bana bildirsinler. Tekrardan bir incelensin. Oyun içerisinde bir hatam olduysa en azından bu sekilde bir yaptırım uygulansın. Bu kadar maddi manevi emeğimin karşılığı boşa gitmesin.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla .

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Aldığınız cezada bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, itirazınızı bilet üzerinden sürdürmeniz gerekiyor. Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız.

https://support.nttgame.com/

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by imRedz View Post

İlk olarak kendimi tanıtmak isterim. Ben bu oyunu yaklaşık 2010 yılından beri aralıklı oynamaktayim. Esnafım ve bu oyunu keyif için elimden geldiğince birşeyler atarak akşamları 1- 2 saat girmekteyim.

Geçtiğimiz gün karakterim TPT ban yemiştir. Fakat kendi şahsım adına 3. Parti bir uygulama kullanmamaktayım. Karakterimin toplam item değeri yaklaşık olarak 15k üzeri olduğunu da söylemek isterim. Boyle bir karakterle 3.parti bir yazılım kullanmak gerçekten akli selim bir insanın yapacağı birşey değildir.

Tabi ki de bir nedeni olmalıdır. Durup dururken böyle bir şey olmasını bende düşünmemekteyim. Bunun sebebi neyse bu kadar emeğin bir çırpıda silinmesi gerçekten benim için çok üzücü bir durum.

Buradan yetkililere seslenmek amacıyla yazıyorum . Lütfen herhangi bir suçum varsa bana bildirsinler. Tekrardan bir incelensin. Oyun içerisinde bir hatam olduysa en azından bu sekilde bir yaptırım uygulansın. Bu kadar maddi manevi emeğimin karşılığı boşa gitmesin.

Saygılarımla .
    Önceliğinde geçmiş olsun dostum ..

Oyun içi eşyaların TL değeri olmadığı için hiç bir yönetici kendince belirlediğin 15k değeri göz önünde bulundurarak 3. parti yazılım kullanıp kullanmadığını düşünmez. Sadece gerekli kanıtlarıyla birlikte işlemini yapar ve geçer . Farkında olmadan suça karışmışta olabilirsin olamaz mı ? Üzerine alınmanı istemem kesinlikle seni tenzih ediyorum ama bu forumda yapmadığına dair konular açıpta GM darlayan ve sonunda videolu kanıtla suçlu olduğu ortaya çıkan adamlarda gördüm, gördük . Eğer kendince hala haklı olduğunu düşünüyorsan önceliğin de kullanıcı sözleşmesini okumanı daha sonra hakkını yargı yolu ile aramanı tavsiye ederim .

Junior Member
    Yorumun için teşekkür ederim . Tabi ki bende sizin gibi düşünüyorum fakat benim isteğim sadece en azından suçumu bilmek cr report mu yedim veya PC de bulunmaması gereken ne bulundurdum onu bilmek darlama niyetim inanın yok sadece belki tekrardan incelenir insanız ve insanlar hata yapabilir . Yoksa kimseyi yada oyunu kötüleme gibi bir niyetim inanki yok .

Senior Member

Saygılarımla .
    Üzerinde 15 k lık item bulunan charınla illegal program kullanmayıp farklı accountlarla bu işlere karıştıysan elinde sonunda bütün hesapların tespit edilip kapatılıyor. Böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Üzerinde 15 k lık item bulunan charınla illegal program kullanmayıp farklı accountlarla bu işlere karıştıysan elinde sonunda bütün hesapların tespit edilip kapatılıyor. Böyle bir durumla karşılaşmış olabilirsin.
    Bu oyundan gelir elde etmek için oynayan biri değilim sadece hoş sohbetle 1 2 saat pk atmak için giriyorum . Temennim belki bir yanlışlıkla olmuştur. Kullandığım karakteri ringden aldım öncesini hiç bilmiyorum benden önce CR report yemiş olma olasılığı beni düşündürüyor o yüzden yazmak istedim inşallah tekrar incelenir . Yoksa olan olmuş tabi ki elden birşey gelmez.

Senior Member
    Bu oyundan gelir elde etmek için oynayan biri değilim sadece hoş sohbetle 1 2 saat pk atmak için giriyorum . Temennim belki bir yanlışlıkla olmuştur. Kullandığım karakteri ringden aldım öncesini hiç bilmiyorum benden önce CR report yemiş olma olasılığı beni düşündürüyor o yüzden yazmak istedim inşallah tekrar incelenir . Yoksa olan olmuş tabi ki elden birşey gelmez.
    Ringden ne zaman aldınız karakteri.

Junior Member
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Ringden ne zaman aldınız karakteri.
    2 hafta kadar önce

Senior Member
    makrodan mı ban yedin