Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Chat Spam Hk.

Angry Chat Spam Hk.

Son 10 gunde 4 tane farkli charim pazarda flood atarken mute yedi 3 gun 7 gun vs vs
    sebebini merak ediyorum hadi diyelim ilk attigim char dakikada 30 tane yaziyordu ban yedi eyw sonraki charda dakikada 5 veya6 kere yaziyordu yine mute yedi sonra ki charda dakikada 3 tane flood atiyorum elimle atiyorum onuda bu neye dayanarak chat spam oluyor veya dakikada kac tane yazi gecme hakkimiz var bunu belirtirseniz bizde daha dikkatli oluruz macro ile flood atmiyorum elimle atiyorum char surekli hareket halinde 1 dakikada max 3 tane flood atiyorum bunu aciklayin lutfen samimi bir sekilde ama sabit otomatik cevap gondermeden lutfen.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sohbet ekranı üst üste yazarak okunabilirliğini zorlaştırmak yani bir nevi spam yapmak ceza almanıza sebep verebilir. Bu yönde bir itirazınız mevcutsa lütfen destek ekibine bilet gönderiniz.

Tamam ama bunu denetleyen gm ekibi buna bakmiyor bence sadece altta ust uste 2 flood gordumu mute cakip geciyor yani bu sekilde adil bir yonetim olmuyor madem chat spam yapilmasi bu kadar goze batiyor sinirlayin abi her karakter dakikada 3 tane flood atabilin veya 10 saniyede bir nasil shoouttan 1 kere atabiliyoruz

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Sistemin nasıl çalıştığını söyleyin de ona göre ayarlayim diyor arkadaş.

Sİstem felan calismiyor zaten hocam sistemlik bir durum yok ortada pazarci olsan dedigimi anlardin macro kullanan kullanmayan herkes mute yiyor maradonda ellede yazsan yiyorsun macro ile yazsanda yiyorsun bunun bir siniri yok sen o icinde ki art niyet zehirini salma saga sola

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Yukarıda belirttiğim gibi, sohbet ekranını okunmayacak şekilde yani spam yapan oyunculara bu cezalar verilmektedir. Bir yanlışlık olduğu kanaatindeyseniz lütfen destek ekibine bilet gönderiniz.

Ek olarak davranış kurallarına göz atınız.

Junior Member
    Aynı sorunla karşılaşan birkaç arkadaşım var en azından bir karakter mute yediğinde tüm accountta bulunan karakterler mute yememeli...

Senior Member
    Puhahahaha adam dakikada 30 kere makro ile yazdırdığını sonra ayar düşürdüğünü açık açık itiraf etmiş hala niye mute yedim diyor. Keşke perma yeseniz de silinip gitseniz.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hakankellec View Post
    hadi diyelim ilk attigim char dakikada 30 tane yaziyordu ban yedi eyw sonraki charda dakikada 5 veya6 kere yaziyordu yine mute yedi
    Makroyu bırakıp elle yazdın yine yedi ha

Macro olsa hesabim chat spamdan degil macrodan ban yer veyahut hapise atilir haksizmiyim benim hesaplarim chat spamdan mute yiyor yani macro'dan deĞİl umarim kendimi anlatabilmisimdir.