Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Eslanttaki Görev Slotları hakkında

Yahu GM'Ler,Modaratörler yada herhangi yetkili kişiler eslant farmını bitirdi bu adamlar . Çıkın bir hesapla girin eslanta gidin tek bi slot kalmadı bütün slotlar 8 çarlı magelerle kapandı. Görev felan yapamıyorsunuz artık . Eslant farmı bitti. Yetmez gibi adamlar durmadan 83 çar kasıyor yan tarafta satıyor . Bu kadar duyarsız olmanız gerçekten sinirlerimi bozuyor artık. Ya gidelim urukta kasalım diyoruz çift uruk blade slotlarına full mageler gelmiş adamlar çatır çatır makro slotlar doğmadan novalıyor alman imkansız . Ya erinmedim takip ettim 14 saat aralıksız novalıyor . Bana gelip adam illagal değil demeyin . Çok gördüm adam afk kaldığında macrolu şekilde yanına quest mobunu çekiyorlar adam ona nova atmıyor sadece slota atıyor yerinden kıpırdamıyor mob buna sabaha kadar damage atıyor ölünce 1 saat sonra geri gelip devam ediyor.

Göz var nizam var Allah aşkına bi dur deyin şunlara !
    Last edited by NightOwl; 06-10-2021 at 06:50 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Forumun sağ üst tarafında bulunan arama bölümünü kullanarak mevcut konulara ulaşabilir, önerilerinizi güncel olan konulardan dile getirebilirsiniz.

Ek olarak oyun içi kontroller ve Xigncode taramaları yetkili ekip tarafından aralıksız bir şekilde yapılmaktadır. İş birliği yaparak bildirim yapmak isterseniz Cheat Reports bölümünden geçerli kanıtlar ile yapabilirsiniz, forumun genel bölümlerinde bu tarz konuların açılması yasaktır.

Cheat Reports Kullanımı

Keyifli forumlar.