Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Smile Dünyanın, Türkiye'nin normalleşme süreci başlangıcı ve Knight Online

Sevgili büyüklerim, küçüklerim biliyorsunuz ki nerdeyse 2 yıldır evlerimizde kapalıyız. Aşılama süreci ile eski hayatımıza yavaş yavaş geri dönüş olacak ve oyunumuzu bu durum nasıl etkileyecek? Tahmin ediyorum ki çoğu insan oyunu bırakacak çünkü insanların evde duracak gücü kalmadı bırakmasa bile uzun bi süre oyuna girmeyecek. Oyunun bu düşüşü analiz edip etkinlik ve içerikle ilgil içalışmalar yapması lazım. Karantina döneminde kazanılan oyuncular kaybedilmemeli. İnsanlar pk atmaktan bile sıkıldı karantina günlerinde yanlış bi düşüncem varsa yorumlara yazarsanız sevinirim. Aklıma herhangi bi tavsiye gelmiyor.

Çoğu kişi kumsalda şezlongda iken denize bakıp Knight online i düşüneceklerini sanmıyorum.

Not: İçkili reklam yapmak yasak olduğu için kısa ve öz yazım dedim.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Normalleşme + muadil oyunların artması nedeniyle ben büyük düşüş yaşanacağını düşünüyorum. Pus pahalılığı oyunun zorluğu ve yeni oyuncuların alttan gelmemesi bunlar en büyük neden. Umarım yönetim de bunun farkındadır.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    İnsanlar ev de çok sıkıldı bu nedenle ne etkinlik gelirse gelsin yine user sayısı düşecektir .

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Oyuncu sayısı da düşsün, farmcı da, pkcı da her şey düşsün. Az kişi varken oyun daha zevkli, canımızdan bezdik sorun problem bitmiyor.
    Düşsün oyuncu sayısı, çok iyi olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    NTTGAME in tek başarılı hamlesi son açılan 3 server a malum itemleri eklememesidir.
    Bunun dışında oyuncuları elinde tutucak bir hamle olarak bos event yapıyorlar galiba.
    JR desen hali ortada,bdw giremiolar,chaos a girmiyolar,bir cz pk var.
    Knight brakılmaz ara veren ara verecekte tekrar burada mı başlıyacak ?
    Yönetimin bir mmorpg de mafyaların değilde oyuncuların lehine kararvermeleri gerektiği ve sene 2021 de olsa bu oyunun asıl potansiyelinin pandemi süreci ile farkına varılması dileğiyle.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    adamlar serverlar full giremiyoruz slotlar dolu ks var dedi durdu şimdi de normalleşme olacak oyunda adam sayısı azalacak telaşında

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Valla Vega oyuncusu olarak diyorum.
    Herkes vegaya bitti dediği halde ben çok memnunum. Ne aşırı dolu , nede boş bir server.
    Pandemiden önce boştu server evet. ama şuan 3 kat fazla useri var.
    Yeni itemlere de gerek duymuyoruz. Tek sıkıntımız mafyalar , çözüm gerektiren tek sorun mafyalardır.

Senior Member
    Ya kardeşim bi bırakın şu oyunu da nttgame az ilgilensin. Şu an oyuncu çok nasılsa kimsenin umurunda değil oyun.