Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 77
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Altar-Vega-Sirius a tüm paketler getirilsin ( krowaz vs. )

Yeni sunucu açılmasın.

Quote Originally Posted by Przepowiednia View Post
    Altar-Vega-Sirius a tüm paketler getirilsin ( krowaz vs. )

Yeni sunucu açılmasın.
    Tüm etkinlikler geldikten sonra en fazla 3 ay içinde yeni sunucu gelir.

Bence yeni server yakın zamanda gelmez. Eski yönetim ile yeni yöetim arasındaki farklarında biri bu sanırım. 2006 yılları nerdeyse her ay bir server açılırdı ve hepsi kısa ömürlü olurdu. Şu anki düşünce bence hem daha iyi hem daha mantıklı. En son açılan 3 server hala aktif, neredeyse her dakika günlük görev yapılıyor (vegayı bilmiyorum), exp partiler kuruluyor sürekli, pazarı çok aktif. Yaz geldiği için her sene olduğu gibi oyuncu sayısı biraz azaldı. Normalleşmede iyileştiği için insanlar dışarı çıkmak istiyor artık, bu sebeple oyuncu sayısı azaldı biraz ama hala aktif.

Bence bu şekilde yeni server getirmeleri çok makul değil. Bende istemem yeni server gelmesini.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Şuan sirius altar vegada bulamayıp yeni server açıldığında bulacağınız şey tam olarak ne anlayamadım açıkçası? Yeni oyunculara hitap etmeyen şey tam olarak ne mesela?
    serverda +9 +10 item doldu taştı yeni server açılırsa herkeste bu kadar item olmaz

İlla ki gelecektir ve geldiği zaman da eski Serverlardan bir çoğunu da birleşim yoluna gideceklerdir.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Şuan sirius altar vegada bulamayıp yeni server açıldığında bulacağınız şey tam olarak ne anlayamadım açıkçası? Yeni oyunculara hitap etmeyen şey tam olarak ne mesela?
    Herkesin seviye ve item olarak artık belli bir noktaya gelmesi. Mesela şu an yeni bir char açmak istesem nerede açacağımı bilmiyorum. Exp kasarken, görev yaparken yardım bulmak çok ama çok zor. Çünkü millet o aşamaları çoktan geçti gitti.

Ayrıca Altar Vega Sirius'a gelecek krowaz vs etkinlikleriyle yeni sunucunun ne alakası var onu anlamadım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _KHAN_ View Post
    Bence yeni server yakın zamanda gelmez. Eski yönetim ile yeni yöetim arasındaki farklarında biri bu sanırım. 2006 yılları nerdeyse her ay bir server açılırdı ve hepsi kısa ömürlü olurdu. Şu anki düşünce bence hem daha iyi hem daha mantıklı. En son açılan 3 server hala aktif, neredeyse her dakika günlük görev yapılıyor (vegayı bilmiyorum), exp partiler kuruluyor sürekli, pazarı çok aktif. Yaz geldiği için her sene olduğu gibi oyuncu sayısı biraz azaldı. Normalleşmede iyileştiği için insanlar dışarı çıkmak istiyor artık, bu sebeple oyuncu sayısı azaldı biraz ama hala aktif.

Bence bu şekilde yeni server getirmeleri çok makul değil. Bende istemem yeni server gelmesini.
    Eski yönetim ile derken, destan titan piana gaia asgard Orion midgard olympia manes akara altar vega sirius 7 yıl içinde açıldı. İkisininde pek bir farkı yok demekki.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Şunu merak ediyorum 70 lvl altına madende neden ms ts abys gem upgrade sc mp cake ve gem of... lar atmıyor ? Yani nedeni var mı bunun ?

Yeni server gelip gelmediğini, birileri fısıldar, o Fısıldama ile Bir tsunami etkisi yaratır. Oyun ekonomisini takip edin o zaman anlarsınız. Yeni server gelir mi gelmez mi? Nasıl olsa fısıldayan birileri çıkar. ))

Junior Member
    Oyun şuan iyi bir durumda.Daha düne kadar oyuna giremiyoruz s4,a3 açın diyen siz değilmiydiniz ?

Bence en az 5 yılı var yeni serverin.Ayrıca,bf,kro vs gelecekse yeni serverlara gelmemeli.Bf kro isteyen eski sw'larda oynamaya gidebilir.

Yeni sw,bf kro isteyenlerin bence çoğunluğu pazarcı arkadaşlar.