Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 72
    Senior Member LordVeyda's Avatar
    Ardreama bile +9 / +10 jamadar olmadan çıkılmaz hale geldi son 3 sunucu. İttifakların ele geçirdiği sunucular neticede. O yüzden yeni sunucu çalışmaları hızlandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LordVeyda View Post
    Ardreama bile +9 / +10 jamadar olmadan çıkılmaz hale geldi son 3 sunucu. İttifakların ele geçirdiği sunucular neticede. O yüzden yeni sunucu çalışmaları hızlandırılabilir.
    yeni sunucu açılsa ittifak gelmeyecekmi ? garanti ver hemen açarlar yeni sunucu.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    Quote Originally Posted by pangold35 View Post
    yeni sunucu açılsa ittifak gelmeyecekmi ? garanti ver hemen açarlar yeni sunucu.
    tabi ki gelirler ama gelseler ne yapabilirler ki ? bahçe yok neticede. bu kadar hızlı büyüyüp anında ele geçiremezler. herkes gibi hareket ederler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LordVeyda View Post
    tabi ki gelirler ama gelseler ne yapabilirler ki ? bahçe yok neticede. bu kadar hızlı büyüyüp anında ele geçiremezler. herkes gibi hareket ederler.
    emin ol 3 günde heryeri alırlar.ruhun duymaz.

Junior Member
    bu gunllemeler oyuna sonradan getırıldı farm zorlastırılması olsun cz bahce dagıtılması olsun drop dusurmelerı olsun boyle yaptıysanız yenı sw getırmek zorundasınızdır neden soyleyım yenı oyuncu suan bu zorluklarda oyuna nası baslasında tutunsun farm pus masraflarını karsılayamıcak kadar zorken zorlastırılmısken kımse 0dan 2 senelık bı swye baslayamaz mecvursunuz sw acmaya yoksa sureklı oyuncu kaybedıceksınız.

Ama guncellemelerden sıkayetcımısın dersenız kesınlıkle hayır bence cok ıyı guncellemeler geldı ama bu zorluk sevıyesınde yenı sw mukemmel olur hatta ılerlemesıde bı haylı zor olur

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni sw yok gelmez. Beklemeyin boşuna.
    Benim tahminime göre en az 3 yıl gelmez.
    Boşuna beklemeyin.

Senior Member
    yok ittifak gelmicekmis yok item olmucakmıs şaka gibisibiz cidden.Md nin değerli oldugu zamanlar özlemişler .
    Abicim o zamanlar oyunu bılmıyordunuz sıze ondan degerli geliyordu o itemler ayrıca gb değersizdi gavolt dan 30 k drop atıyordu ape partide 2 saat 200 ezık upgrade sc bırkıyordu ustunde gibi gibi , o yüzden itemler size cok uzak gelıyordu.

Yeni sw gelse siz yine slot bulamıycaksınız orda aynı ittifaklar orayı bırakıp orda parselliycek her yeri.1 hafta içinde sw de +8 set para etmıyecek deli gibi upgrade yapıyorlar artık eskisi gibi değil 1 ay içinde +9 dolar sw yine merak etmeyin ayrıca yine troll set ib +7 ile dolaşıcak bu yeni sw isteyen tayfa

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    . Mesela şu an yeni bir char açmak istesem nerede açacağımı bilmiyorum. Exp kasarken, görev yaparken yardım bulmak çok ama çok zor. Çünkü millet o aşamaları çoktan geçti gitti.
    Ben rosetta da oynuyorum. Altar , vega , sirius a göre çok eski bir server belki lakin Rosetta da bile bir sürü exp clan var ve insanlar lvl kasıyorlar. İteme gelince 1 ayda full +9 olmak, ister yeni server ister eski server olsun hiç bir ortamda mümkün değil.

tekrar geri dönen arkadaşlar en az 5 6 ay aktif olarak oyunu oynayacaklar ki eli yüzü düzgün bir karakter yapsınlar. lvl ve farm olarak bahsediyorum .
    yoksa yeni server da gelse , yeterli aktifliği göstermeyen hiç bir oyuncu hayal ettiği seviyelere gelemez ve yine oyunu bırakır....

17 Haziranda yapılacak olan güncellemede csw ve bifrost aynı anda gelirse ,

12 Ağustosda yapılacak olan güncellemede krowaz etkinliği aktif edilirse ,

18 Kasımda yapılacak olan güncellemede utc etkinliği aktif edilirse ,

16 Aralıkta yapılacak olan güncellemede de son olarak dark knight craft'ı gelirse ,

2022 ocak ayının son haftalarında yeni serverleri görebiliriz diye tahmin ediyorum.

Senior Member
    Gelicekse tek server veya en fazla 2 server şeklinde gelir inşallah.