Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77
    Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Yeni server hakkında görüşlerimizi yazalım

(Veya varsa hali hazırda bir konu yönlendirme yaparsanız sevinirim.)

Eski serverlar (Altar, Vega, Sirius dahil) bence artık yeni oyunculara hitap etmiyor. 2 sene oldu onlar açılalı. Yeni bir kan lazım oyuna diye düşünüyorum. Fikir alışverişi yapalım sakince, kimseyi üzmeden, rencide etmeden lütfen.

Eski karakterimi maalesef bırakmak zorunda kaldım. İyi bir sebebim vardı. Ancak şimdi oyuna geri dönmek istiyorum ve yeni oyuncuya hitap eden bir server olduğunu düşünmüyorum. En yenisi 2 senelik... Neden yeni bir başlangıç olmasın ki? Metro istasyonlarında reklamlar verildiği zaman ne kadar heyecanlanmıştık. Yeni bir heyecan olsa ne güzel olur.

Fikrimi belirtiyorum sadece. İlla ki isteyen vardır. Yönetim bile bu tartışmaya katılabilir hatta ne güzel olur. Önceden yeni server isteyenlere aşırı derecede ön yargıyla bakılan bir zamanda forumu bırakmıştım. Umuyorum o ortam biraz olsun temizlenmiştir.

Sizler yeni server gelmesini ister misiniz? Ne düşünüyorsunuz?

Sevgiler
    Last edited by Philly; 06-09-2021 at 06:45 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum kurallarına aykırı olmayan hiçbir konu kaldırılmaz. Konu açıp yeni server istedi diye de kimseye ceza verilmez.

Senior Member
    Gelmeyecek olan şeylerin konusunu açmak saçma olduğu için kimse açmaya tenezzül etmemiş

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Forum kurallarına aykırı olmayan hiçbir konu kaldırılmaz. Konu açıp yeni server istedi diye de kimseye ceza verilmez.
    Selamlar

Teşekkürler sayın mod! Yeni moderatör ekibini pek tanımıyorum girmeyeli epey oldu. Yeni diyorum belki sene bile geçmiştir üstünden kusuruma bakmayın.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Eski karakterimi maalesef bırakmak zorunda kaldım. İyi bir sebebim vardı. Ancak şimdi oyuna geri dönmek istiyorum ve yeni oyuncuya hitap eden bir server olduğunu düşünmüyorum. En yenisi 2 senelik... Neden yeni bir başlangıç olmasın ki? Metro istasyonlarında reklamlar verildiği zaman ne kadar heyecanlanmıştık. Yeni bir heyecan olsa ne güzel olur.

Fikrimi belirtiyorum sadece. İlla ki isteyen vardır. Yönetim bile bu tartışmaya katılabilir hatta ne güzel olur. Önceden yeni server isteyenlere aşırı derecede ön yargıyla bakılan bir zamanda forumu bırakmıştım. Umuyorum o ortam biraz olsun temizlenmiştir.

Sizler yeni server gelmesini ister misiniz? Ne düşünüyorsunuz?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Csw, Bifrost, Krowaz, Utc, Holy armorlar, Dark Knight silahlar, Önce bunlar sırayla gelir sonra sunucularda birleşim falan olur, bunlar gelmeden önce yeni bir sunucu gelme ihtimali yoktur bence. En az 2 yılı var.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Csw, Bifrost, Krowaz, Utc, Holy armorlar, Dark Knight silahlar, Önce bunlar sırayla gelir sonra sunucularda birleşim falan olur, bunlar gelmeden önce yeni bir sunucu gelme ihtimali yoktur bence. En az 2 yılı var.
    Belli olmaz tabii ama 2 yıl çok fazla gibi. Herkesin ortak fikri bu saydıklarının son serverlara geldikten sonra yeni server konuşulacağı ama bence onlar gelmeden de konuşulabilir. Yeni sunucu neden bu özelliklere bağlı olsun ki?

Son sunuculara etkinlik gelmeden yeni sw gelmez diye bir kural mı var ? Hayır varda ben mi bilmiyom.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Beramus123 View Post
    Son sunuculara etkinlik gelmeden yeni sw gelmez diye bir kural mı var ? Hayır varda ben mi bilmiyom.
    Aynen öyle. Ne alaka anlamadım ben de

Bunun meali sanki "MGame oyunculara daha fazla para harcatacağı kaynaklarını tamamen tüketmeden yeni sunucu açmaz" gibi geliyor bana. En kötüsü de oyuncuların en çok bu fikri benimsemesi bence.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Yeni bir server açılsın exp kasmak zor olsun. Görevler yine 250 şer mob kesme olsun.