Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 72
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eski serverleri neden hor görüp beğenmiyorsunuz ?
    Şimdi 5 yıl açılmıcak yeni sw deseler ne olacak durumun ?
    Kendinizi şartlandırmayın pls.

Junior Member
    Önceden genellikle yeni server 1 tane gelirdi ama bu sefer 3 tane birden getirdiler. O yüzden yeni serverin gelme ihtimali düşük. Ayrıca yonetimin dusuncesi bence şu: Krowaz Utc isteyen eski serverlara geçsin istemeyen son 3 serverda kalsin. Suan alınan bir sürü npoint varken bu düzeni bozacaklarini sanmıyorum.
    Last edited by NativeBrutal; 06-10-2021 at 06:09 AM.

Şuan server sayısı gayet iyi durumda.
    Açılınca ne olacak sanıyorsunuz ki 10binlerce oyuncu yeni server açıldı diye oyuna başlamıcak eski serverlardaki oyuncular yeniye geçecek. eski serverlarda birleşime mahkum bırakılacak. Buna hiç gerek yok.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yeni diye tabir edilen Altar, Vega, Sirius sunucularına henüz etkinliklerin bir çoğu gelmemişken, yeni sunucu açılacağını düşünmüyorum açıkçası. Açılması da gerekmiyor bence. Hatta şahsi fikrim bu sunuculara krowaz gibi etkinlikler ne kadar geç gelirse o kadar iyi olur.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Oyuna yeni sunucular yerine artık yeni heyecanlar yeni etkinlikler gerekiyor. Oyun artık monotonlaştı, yıllardır hergün aynı şeyler. Son 3 sunucuya csw ve bf in bile henüz getirilmemesi var birde daha.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bakın ben söylüyorum özel 3 tane server açın. Bunlar eski expin zor oldugu serverler olsun. Genei olmasın. Görün o zaman siz oyunu.
    Diğer hesabımın adı alfa42

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    SariaslanLegolas
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Race
    El-Morad
    yeni bir client ile 1299v yayınlasalar patlama olur. şahsen ben tekrar başlarım. +7md nin değerli olduğu dönemler. +8 sb ile ardreamda iş yapılan günler. ama daha evvel öyle birşey olmayacağı belirtilmişti sanırım.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    Bilmeyenlere söyleyin akara ve manes geldiğinde olympida ne krowaz vardı ne UTC. O yüzden bir gece ansızın gelebilir.

Bana göre hala yeni serverlardır.Sirius altar ve vega serverı size göre eskidiyse ares,diez,gordion,rosetta bu serverları kapatalım gidelim o zaman . +9 mythril , +10 raptor +10 mirage daggerların olduğu serverlar ama yapacak bir şey yok parayı veren düdüğü her serverda çalıyor malesef

Senior Member
    Şuan sirius altar vegada bulamayıp yeni server açıldığında bulacağınız şey tam olarak ne anlayamadım açıkçası? Yeni oyunculara hitap etmeyen şey tam olarak ne mesela?