Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 77
    Senior Member
    UTC krowaz beklemeyin gelmeyecek. Ama şöyle bir şey olabilir örneğin vegaya krowaz gelebilir. 3 üne gelmez. Oyun 10 yılın zirvesinde pandemi falan hikaye. Kimse bozmaz bu düzeni.

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    yok ittifak gelmicekmis yok item olmucakmıs şaka gibisibiz cidden.Md nin değerli oldugu zamanlar özlemişler .
    Abicim o zamanlar oyunu bılmıyordunuz sıze ondan degerli geliyordu o itemler ayrıca gb değersizdi gavolt dan 30 k drop atıyordu ape partide 2 saat 200 ezık upgrade sc bırkıyordu ustunde gibi gibi , o yüzden itemler size cok uzak gelıyordu.

Yeni sw gelse siz yine slot bulamıycaksınız orda aynı ittifaklar orayı bırakıp orda parselliycek her yeri.1 hafta içinde sw de +8 set para etmıyecek deli gibi upgrade yapıyorlar artık eskisi gibi değil 1 ay içinde +9 dolar sw yine merak etmeyin ayrıca yine troll set ib +7 ile dolaşıcak bu yeni sw isteyen tayfa
    Tamamen katılıyorum. Özellikle yayıncıların servera akın edip mahvedeceklerini düşünürsek dedikleriniz doğru. Rosetta çok güzel bir sw idi daha sonra yayıncılar geldi şuan serverı bıraktım. Gittikleri yeri mahvediyorlar resmen. Kendi ceplerinden para çıkmadan sponsorlar sayesinde çarları diziyorlar daha sonra ise yamuk bow tayfa gaza gelip oraya akın ediyor.

Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    UTC krowaz beklemeyin gelmeyecek. Ama şöyle bir şey olabilir örneğin vegaya krowaz gelebilir. 3 üne gelmez. Oyun 10 yılın zirvesinde pandemi falan hikaye. Kimse bozmaz bu düzeni.
    Yönetimde dayın amcan mı var , be demek GELMEYECEK. Bu kadar emin konuşmasanız yaz sonuna çok üzüleceksiniz.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    Quote Originally Posted by Beramus123 View Post
    Yönetimde dayın amcan mı var , be demek GELMEYECEK. Bu kadar emin konuşmasanız yaz sonuna çok üzüleceksiniz.
    yönetimde dayın amcan mı var kanka nereden biliyorsun üzüleceklerini xd

Quote Originally Posted by LordVeyda View Post
    yönetimde dayın amcan mı var kanka nereden biliyorsun üzüleceklerini xd
    Kafası olan anlar etkinliklerin yakın olduğunu. Sw açılmadan ta başında dediler zamanla gelecek diye. Yaz sonu düşünüyorum ben. Kışında yeni sunucu.

korona zamanında yeni baslayan cok oldu bu oyuncular yeni serverı haketti artık bence bir an önce gelmesi gerek zaten yeni servera istemeyeni zorlana almıyorlar en azından uzun yıllardır oynamayıp korona zamanında baslayan oyuncularında yeni server heyecanını tatması gerek

yeni server demek yeni olan 3 sunucununda ölmesi demek. krowaz ve dark knight yeni sunucuları mahvediyor k, i bunun örneklerini çok gördük bence en azından 1 tane server olmalı ve oraya hiç bir zaman krowaz dark knight getirilmemeli. şunun da garantisini veriyorum o server her zaman ayakta kalır çünkü kitlenin %75 i istemiyor yeni sunucu. herkes altar sirius ve vegada gayet rahat ve diger serverlerde gayet dengeli.. ne oyun sahibinin ne de türkiye temsil sahiplerinin bu durumu bozacagını hiç sanmıyorum. yeni server isteyen oyuncularının %95i (TL) olarak da istediğini herkes biliyor.. kesinlikle gelmemeli eğer gelirsede direk krowazlı dk lı gelmeli. ayrıca şuda ortada yeni server açıldıgında oyun oyuncu kaybediyor bu açıkca ortada çünkü nasıl olsa diğer serverede krowaz dark knight gelcek diyolar ve bence haklılarda.

yeni server istemeyenleri anlayamıyorum. bir oyuncu nasıl yeni server istemez kesin bunlar ittifak yada pazarda mafyalasmıs düzenini kurmus aylık düzenli gelir elde ediyor geliri elinden gidecek diye ödü kopuyor yeni server yeni heyecan gelmek istemeyen gelmez diger serverlar bittimi yeni server geldiginde millet altar vega siriustan kaçmaya basladı eski serverlara gidiyor yeni server açılırsa bu serverler bitecekmis biraz bosalsın millet bu serverlarda oyun oynayamıyor mob kesemiyordu zamanında simdi biraz rahatladı eski serverlara gecenler sayesinde

altar vega siriustaki +9 +10 itemler eski serverlarda yok

Quote Originally Posted by the_rq9EmAX8 View Post
    altar vega siriustaki +9 +10 itemler eski serverlarda yok
    Rosetta'da da yoktu yayıncılar akın etti ve serveri kanalizasyona çevirdiler. Destan çok iyiydi orası da rezil bir hal aldı. Vega'da o itemlerin olma sebebi en başta yayıncıların akın etmesiydi. Nereye gitseler mahvediyorlar.