Results 1 to 10 of 10

Günlük veya saatlik returnee scroll

Bedava vermezsiniz de, acaba npc asete belirli bir miktar karşılığında günlük veya saatlik returnee scroll koysanız nasıl olur? Son zamanda çok fazla skill sıfırlamanın pahalılığı ile ilgili şikayet mevcut, belki böyle ufak bir eklenti ile bir nebze oyuncular mutlu edilebilir. Depolanmaması için de kırılmış olarak üstümüze gelmesi mantıklı olur.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    War premium varken gerek yoktur.

3200 cash 40 dolardır. 15 yıl öncede 40 dolardı diyecekler hic zam yapmadik

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yapımcı firma ilgili eşyayı geri dönüş etkinliği kapsamında veriyor. Üzerinde düzenleme yaparlar mı bilemiyorum. Ancak aset'e benzer bir eşya ile bahsettiğiniz durum getirilse bir çok oyuncuyu mutlu edebilir diye düşünüyorum. Normal skill ve stat ücretlendirilmelerin de tekrar değerlendirilip Coins miktarlarının düşürülmesi kanaatindeyim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yapımcı firma ilgili eşyayı geri dönüş etkinliği kapsamında veriyor. Üzerinde düzenleme yaparlar mı bilemiyorum. Ancak aset'e benzer bir eşya ile bahsettiğiniz durum getirilse bir çok oyuncuyu mutlu edebilir diye düşünüyorum. Normal skill ve stat ücretlendirilmelerin de tekrar değerlendirilip Coins miktarlarının düşürülmesi kanaatindeyim.
    Yapımcı firmaya iletim ile alakalı sorunlar olduğunu düşünüyorum. Bu konuyla alakalı ne deniyor mesela? Çok pahalı düşürün veya bedava yapın mı diyorlar? Yoksa NPC'ye eklensin mi? Skill ve stat sıfırlamak zaten coins ile yapılıyorken Aset üstünden yine coins ile halledilmesini iletmek yapımcı tarafından gülerek karşılanıyordur.

İletecek arkadaşların oyun oynama şekli bu durumda önemli değil midir? Ben bir oyuncu olarak 10 dakika içinde bir kaç farklı yöntem düşünebiliyorum ve hepsi oyun ile alakalı.

Bir tane örnek vereyim.
    -Yılın bazı dönemlerinde mesela 30 Ağustos Zafer Bayramı olabilir. Bir event amblemi alırız NPC'den bu amblem üstünde takılıyken bir görev serisi açılır.
    -EMC/LFC haritasındaki anahtarcılar gibi 5 NPC ile konuşursun.
    -Eslant'ta Troll Warriorl'ar ve Crimson Wing'ler içine bir görev itemi koyarsın. Bunlardan 20 adet teslim edersin.
    -CZ'de 20 Doom soldier , 20 Dark Knight gibi mob kesersin
    -CZ bowl'da 15 kill alırsın
    -15 kill'den sonra NPC seni monster stone gibi bir yere ışınlar bossları kesip son bosstan bir item alırsın.
    -Bu itemle skill sıfırlama hakkı elde edersin. Tek seferlik senede 1-2 sefer gelen ve oyunda hareketlik sağlayacak bir etkinliği yapımcı kabul eder.

Dediğim gibi iletecek kişilerin oyun oynuyor olması gerekmekte.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Asete az miktarda coin ile de token tarzı bile eşyanın alınması mantıklı, görev serisi şeklinde alınması da mantıklı.

İletecek kişilerin oyunu oynuyor olmasına gerek yok diye düşünüyorum. Gm ekibinde bulunan kişiler zamanında knight online oynamış oyuncular. K2 veya öncesi gibi değil.

Moderatör ekibi de aktif olarak Knight Online oyunu oynayan oyunculardan oluşuyor. Bir durum olduğunda kendi yorumlarımızı, fikirlerimizi belirtiyoruz.

Yapımcıya en süslü şekilde durum anlatılsa da, yukarıda yazdığınız gibi görev serisinden bahsetsen de, son kararı verecek olan yapımcı firma oluyor.

Biz yine de oyuncu olarak çözüm önerilerimizi veya fikirlerimizi belirtelim. Sonuç itibari ile her konu değerlendiriliyor.

Asete az miktarda coin ile de token tarzı bile eşyanın alınması mantıklı, görev serisi şeklinde alınması da mantıklı.

İletecek kişilerin oyunu oynuyor olmasına gerek yok diye düşünüyorum. Gm ekibinde bulunan kişiler zamanında knight online oynamış oyuncular. K2 veya öncesi gibi değil.

Moderatör ekibi de aktif olarak Knight Online oyunu oynayan oyunculardan oluşuyor. Bir durum olduğunda kendi yorumlarımızı, fikirlerimizi belirtiyoruz.

Yapımcıya en süslü şekilde durum anlatılsa da, yukarıda yazdığınız gibi görev serisinden bahsetsen de, son kararı verecek olan yapımcı firma oluyor.

Biz yine de oyuncu olarak çözüm önerilerimizi veya fikirlerimizi belirtelim. Sonuç itibari ile her konu değerlendiriliyor.
    yani böyle söylüyorsunuz ama biraz da yönetimin oyuncu tarafından bakması gerekir, empati cidden sıfır

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ANNABELL View Post
    yani böyle söylüyorsunuz ama biraz da yönetimin oyuncu tarafından bakması gerekir, empati cidden sıfır
    Yönetimden kastınız Gm ekibi ise empatinin sıfır olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Knight Online oyuncuları için ellerinden geleni yapıyorlar. Yapımcı firmanın (mgame) düzeltmesi gereken bir durum ise o konuda beklemekten başka çare olmuyor.

Yönetimden kastınız yapımcı firma (mgame) ise onlar bizim arzuladığımız şekilde hareket etmiyorlar. Bu nedenle güncellenmesini istediğimiz şeylerde hayal kırıklığına uğruyoruz. Son iki senedir bir şeyler yapmaya çalışıyorlar, nacizane fikrim olarak da kötü değiller ancak yeterli de gelmiyor daha iyi olmaları gerekiyor.

İki sene önce yapımcı firma (mgame) bu oyun için bir şey yapıyor mu diye soru yöneltilmiş olsaydı, kesinlikle yapmıyor derdim. Ancak şu anda gözle görülür bir şeylerin değiştiğini görebiliyoruz; ama dediğim gibi yeterli değil. Daha iyi olacağına inanıyor muyum? Evet inanıyorum.

Senior Member
    Yönetimden kastınız Gm ekibi ise empatinin sıfır olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Knight Online oyuncuları için ellerinden geleni yapıyorlar. Yapımcı firmanın (mgame) düzeltmesi gereken bir durum ise o konuda beklemekten başka çare olmuyor.

Yönetimden kastınız yapımcı firma (mgame) ise onlar bizim arzuladığımız şekilde hareket etmiyorlar. Bu nedenle güncellenmesini istediğimiz şeylerde hayal kırıklığına uğruyoruz. Son iki senedir bir şeyler yapmaya çalışıyorlar, nacizane fikrim olarak da kötü değiller ancak yeterli de gelmiyor daha iyi olmaları gerekiyor.

İki sene önce yapımcı firma (mgame) bu oyun için bir şey yapıyor mu diye soru yöneltilmiş olsaydı, kesinlikle yapmıyor derdim. Ancak şu anda gözle görülür bir şeylerin değiştiğini görebiliyoruz; ama dediğim gibi yeterli değil. Daha iyi olacağına inanıyor muyum? Evet inanıyorum.
    Hocam oyunda gelişme var ama bizim buraya pek önem vermiyorlar gibi. Sizin isteklerinizin çoğunun red edilmesi, koreko'da olan güzel özelliklerin buraya gelmemesi (letter vs.). Sizin sözleşmenin süresi ne kadar bilmiyorum da işi tekrar alırsanız umarım daha fazla yetkiniz olur.

Korekoda olan birsürü güzel özelliğin uskoya gelmemesi hangi yönetimin suçuysa o yönetimin empatisi yok işte.