Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

muzayede sistemı hakkından bilgilendirme yapa bilirmısınız

muzayede sistemınde acık arttirmaya giriyorum teklif yapıyorum son 5 dk kala başkasi bi teklif yapıyor sonra başka teklif yapamıyorum nasıl oluyor bu sıstemı sadece 1 kişimı bılıyor sadece 1 tane adam var o aliyor hep itemleri nasıl oluyor bu 1 teklif yapınca 2 ci teklifi yapamıyorum bu sistemı bilen acıklaya bılırmı 15 coin olan itemı 25 30 coin teklif verıyorum başka bi teklif yapınca 2 ci bi teklifi yapamıyorum saat 23.00 itemler dagiliyor son dk kadar teklif yapılmıyormu son saati 22,55mi bilgilendirrirseniz sevinirim.

Junior Member
    vermiş oldugunuz saatler dogrumu 22:05 den 21:55 kadar olan kısım aksam 23:00 itemler dagitiliyor 22:55 te verdigim teklif gecildiginde 2 ci bi teklif verilmıyor onun sebebını ögrenmek ıstıyorum
    22:55 de teklif verdim 1 dk sonrası başkası teklif verdi sonra tekrar teklif vercegım zaman teklif verilmıyor onu sormak ıstıyorum

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aselcan25 View Post
    vermiş oldugunuz saatler dogrumu 22:05 den 21:55 kadar olan kısım aksam 23:00 itemler dagitiliyor 22:55 te verdigim teklif gecildiginde 2 ci bi teklif verilmıyor onun sebebını ögrenmek ıstıyorum
    22:55 de teklif verdim 1 dk sonrası başkası teklif verdi sonra tekrar teklif vercegım zaman teklif verilmıyor onu sormak ıstıyorum
    Son teklif verme saati 22:55'dir bundan sonra teklif verilemez son dakikaları dikkatle takip ederseniz fark edeceksiniz.