Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    bomboş iken kasıp karakterlerinizi rahatça dizebilirsiniz sonra çok geç olur... Oynayan tayfa çok iyi bilir 2013-2017 arası DESTAN daha kötü durumda idi bowl da felo delos da isi döner dururdu elleyen olmazdı. şuan boş denilen vega da max 5 ayakta kalıyor

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    kowaz olmaması ne alaka hocam krowazın armoru yok ama mytril var dragon var set bonuslu kıyafetlere kökten karşı olsan anlardım da kro yokta ne oluyor sanki 10 avedonlar 10 raptor 10iiler havada uçuşuyor eğer etki olarak bişeyler öğrenmek istiyorsan 9 ii bile 8 wirinomdan kat kat iyidir %1 patlama ihtimalinden de bu kadar korkmayın ayrıca bu özellikler oyuna zaten oyunun 4.yılında eklenen şeyler siz acaba oyunu ilk 2 yılında oynayıp krowaz geldiğinde bıraktınız mı? çünkü 2015 midgarda kadar oyun hep full sürüm açılıyordu temelsiz bi şekilde cswsiz tadı tuzu olmayn oyunu savunuyorsunuz ya pes gerçekten +11 item olsa basılacak hala ekstra bişey gelmesine karşısınız. umarım yein server direkt eskisi gibi krowazlı bfli gelir de hiç başlayamazsınız..
    Oyun 2002 yapım bir oyun 2002 de koreko açıldı , 2004 te Usko açıldı. krowaz 2009 10 gibi geldi. 2011 12 gibi bu itemler anca piyasada yer edindi. Zaten 2010dan sonra uskoda çöküş başladı. Daha oyunun ne zaman açıldığını vs bilmeyip buraya yanlış bilgilerle doldurma.
    Ek olarak ben şans oyunu oynamıyorum neden karakterimin ihtimalini %1 lik bir patlama olayına göre bırakayım. Şans oyunu istesem ganyan oynar , iddaa oynarım. O yüzden boş yapma , açık ve net bir şekilde yeni sunuculara krowaz istemiyoruz.
    Demişsin ki armor özellikleri var , ondan yana zaten sıkıntı yok. Sıkıntı şu silahlar. Ve En cacık silahın bile , +9 raptor ii sharddan iyi olması.

2009 10 yıllarında , full 9 itemli çarlardan daha iyi olmuştu 7 krowaz setli çarlar. o itemli karakterleri rezil rüsva ettiler. Hepsi oyunu bıraktı.

Senior Member
    kowaz olmaması ne alaka hocam krowazın armoru yok ama mytril var dragon var set bonuslu kıyafetlere kökten karşı olsan anlardım da kro yokta ne oluyor sanki 10 avedonlar 10 raptor 10iiler havada uçuşuyor eğer etki olarak bişeyler öğrenmek istiyorsan 9 ii bile 8 wirinomdan kat kat iyidir %1 patlama ihtimalinden de bu kadar korkmayın ayrıca bu özellikler oyuna zaten oyunun 4.yılında eklenen şeyler siz acaba oyunu ilk 2 yılında oynayıp krowaz geldiğinde bıraktınız mı? çünkü 2015 midgarda kadar oyun hep full sürüm açılıyordu temelsiz bi şekilde cswsiz tadı tuzu olmayn oyunu savunuyorsunuz ya pes gerçekten +11 item olsa basılacak hala ekstra bişey gelmesine karşısınız. umarım yein server direkt eskisi gibi krowazlı bfli gelir de hiç başlayamazsınız..
    Yeni sunucularda hava uçuşuyor dediğin 10 raptordan toplasan 5 tane var. Biraz akıl işi yorumlar yapın. Olayın set bonusu olmadığını anlıyor olman gerek. Krowaz itemini elde etme şeklinden tut , alıp kullanıp satmasına kadar her hareketi oynanışı kötü etkilemiştir. Ölümsüz kalkanları saymıyorum bile. Senin tüm derdin oyun oynamak değilde bir şeyler elde edip satmak olduğu için anlayamıyor olman çok normal. Eşit şartlardaki pk tuhaf patlamalar olmadan zevklidir. İtemden çok yetenek gerektirir.

Umarım oyunu gerçekten oyun oynamak için oynarsın bir gün

Senior Member
    sadece vegaya özel krowaz bf gelse anca düzelir vega

Quote Originally Posted by Rockyy93 View Post
    sadece vegaya özel krowaz bf gelse anca düzelir vega
    onlar gelse sadece bir süre dolar şuan oyun kemik kitlesi belli şekilde dağılmış. Sadece vega gelse bir patlama olur sonra altar ve sirius gelınce gene boşalır boş yani

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yeni sunucularda hava uçuşuyor dediğin 10 raptordan toplasan 5 tane var. Biraz akıl işi yorumlar yapın. Olayın set bonusu olmadığını anlıyor olman gerek. Krowaz itemini elde etme şeklinden tut , alıp kullanıp satmasına kadar her hareketi oynanışı kötü etkilemiştir. Ölümsüz kalkanları saymıyorum bile. Senin tüm derdin oyun oynamak değilde bir şeyler elde edip satmak olduğu için anlayamıyor olman çok normal. Eşit şartlardaki pk tuhaf patlamalar olmadan zevklidir. İtemden çok yetenek gerektirir.

Umarım oyunu gerçekten oyun oynamak için oynarsın bir gün
    yeni server gelecek yatırımın hic olacak farm düzenin bozulacak 23 milyon dragonlu npyi geçemeyeceğine göre amacın itemlerinin değerini korumak ve farm yapmaktan ibaret. günleriniz sayılı dostum tartışmayacağım

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    yeni server gelecek yatırımın hic olacak farm düzenin bozulacak 23 milyon dragonlu npyi geçemeyeceğine göre amacın itemlerinin değerini korumak ve farm yapmaktan ibaret. günleriniz sayılı dostum tartışmayacağım
    son 2.5 sene de yeni server geldi diye manes'i bırakmayan kesim şuan hala olympia'da ise sadece durduğu yerde 6x kazandı yaptığı farm ve etkinlikleri girdiklerini saymıyorum

Vega boş mu da birleşme talebinde bulunuyorsunuz? Farm atılacak spot yok, EXP desen taksicilerin elinde, CZ desen ittifak elinde. Adım atılacak yer yok ve birleşim istiyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AgresifPenguenTube View Post
    zaten onlarla bir durum yok sadece Vega'nın onlara dağıtılması bence iyi olacaktır.
    Ben siriusta oynuyorum ve Secret clanının üyeleriyle aynı serverde oynamak istemiyorum. Ne demek onlarla bir durum yok ? Karus human 2 ırk dağılıp milleti kanser etmekten başka bişey yaptıkları yok. Siriusun böyle insanlara ihtiyacı yok. Ayrıca vegada oyuncudan çok item var millet depoladı boş czde genie açıp insanlar rahat rahat farmladı. Hiçbir server oyuncusu bu itemlerin kendi serverlerine gelip piyasayı allak bullak etmesini istemez.
    Last edited by killermouse; 06-09-2021 at 03:02 PM.

Aslında başlık server birleşmesi ama krowaz konusu sıkça yazılmış. Bende yeni serverlara gelmesini istemiyorum. Öyle bir serverda oynamak istesem Rosetta'da oynardım. +10 raptorlar uçuşmuyor aslında. Krowaz gelince güçlü ile güçsüz arasındaki fark daha çok açılacak. Üstelik krowaz gelince oralarda kasacağını düşünen arkadaşlarda çok masum geliyor bana

NttGame, 3 yeni server açmakla oyuna yeni bir soluk getirdi. Şu an hala hareketli serverlar. Ben, yeni serverlara krowaz gelirse bu popülerliğini kaybedeceğini düşünüyorum çünkü Rosetta ve Destan'dan farkı kalmayacak.