Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Lightbulb Vega Serverının Birleşmesi Hakkında

2 aydır takip ediyorum. Kimisi diyor bf utc krowaz bekliyor vs ama anlamadığım Altar ve Sirius'ta utc krowz bf beklıyen yok mu ? Vega bomboşun cevabını lütfen artık etkinlikler gelmiyor demeyin. Asıl konum ise Vega bence yeni serverların başında bize sunulan gibi seçenek sunulması ve belli süre sonunda altar ve sirius ile birleştirilmesi. Vega üvey evlat gibi oldu aylara etkinlik yapıldı ama genede bomboş premiumsuz oyuncular arttı jrler artık berbatlaştı çift carlar arttı vs. Bu aynı zamanda bir öneridir. Örneğim 1 ay süre verilir ekipler oturur karar verir altar mı sirius mu süre sonuna kadar tercihlerini yaparlar rest sonrası hesaplar aktarılır olur biter.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Altarla sirius gayet iyi durumda onların birleşime ihtiyacı yok.

Quote Originally Posted by babagorkem View Post
    Altarla sirius gayet iyi durumda onların birleşime ihtiyacı yok.
    zaten onlarla bir durum yok sadece Vega'nın onlara dağıtılması bence iyi olacaktır.

Senior Member
    Altarla birleştirilebilir

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Altardaki kimse altarla birleşmesini istemez. Destanla birleşsin çok istiyosa vega oyuncuları.

Senior Member
    Merak etmeyin 2 lanetli server Oly Vega yakında birleşir birbirini kurutur

Senior Member
    Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Merak etmeyin 2 lanetli server Oly Vega yakında birleşir birbirini kurutur
    knighttaki sorun şu yeni server açılıyor herkes giriyor mssler bosslar 7/24 farmlar derken serverlar takı ve item doluyor bugün areste bile daha pahalı +3 fr olye göre ve bi gün gelecek altar vega siriusta aynı şekilde olacak oyunun sıkıntısı bu maalesef kimse yeni serverları savunmasın yarın bi yenisi açılırsa hepimiz oraya geçicez eskiler birleşecek vsvs

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    knighttaki sorun şu yeni server açılıyor herkes giriyor mssler bosslar 7/24 farmlar derken serverlar takı ve item doluyor bugün areste bile daha pahalı +3 fr olye göre ve bi gün gelecek altar vega siriusta aynı şekilde olacak oyunun sıkıntısı bu maalesef kimse yeni serverları savunmasın yarın bi yenisi açılırsa hepimiz oraya geçicez eskiler birleşecek vsvs
    Yanlış.

Yeni sunucularda krowaz vb. durumlar yok ve bizim oynama sebebimiz krowaz'ın olmaması. Krowaz gelirse bırakacağız. Krowaz istesek eski sunucularda oynardık değil mi? Oyunun yalın halini daha çok seven bir kitle olduğu ortada.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yanlış.

Yeni sunucularda krowaz vb. durumlar yok ve bizim oynama sebebimiz krowaz'ın olmaması. Krowaz gelirse bırakacağız. Krowaz istesek eski sunucularda oynardık değil mi? Oyunun yalın halini daha çok seven bir kitle olduğu ortada.
    kowaz olmaması ne alaka hocam krowazın armoru yok ama mytril var dragon var set bonuslu kıyafetlere kökten karşı olsan anlardım da kro yokta ne oluyor sanki 10 avedonlar 10 raptor 10iiler havada uçuşuyor eğer etki olarak bişeyler öğrenmek istiyorsan 9 ii bile 8 wirinomdan kat kat iyidir %1 patlama ihtimalinden de bu kadar korkmayın ayrıca bu özellikler oyuna zaten oyunun 4.yılında eklenen şeyler siz acaba oyunu ilk 2 yılında oynayıp krowaz geldiğinde bıraktınız mı? çünkü 2015 midgarda kadar oyun hep full sürüm açılıyordu temelsiz bi şekilde cswsiz tadı tuzu olmayn oyunu savunuyorsunuz ya pes gerçekten +11 item olsa basılacak hala ekstra bişey gelmesine karşısınız. umarım yein server direkt eskisi gibi krowazlı bfli gelir de hiç başlayamazsınız..

Krowaz zırhlardan ziyade gab's kalkanları yeni serverlarda yok diye rosettadan vegaya geçtim. Nedeni ise çok basit. Aegis ya da gab's takan bir wariyi öldüremiyorsunuz. Eski serverlarda warriorlar ölümsüz. Yeni serverlarda en kral kalkan ds, ds takan adam yine kesilebiliyor ama aegis ya da gab's takan adamı kesemiyorsunuz arkadaşlar. Kesmesi zor demiyorum bakın, direkt kesemiyorsunuz. Warrior sabit dursa, bir asas gelse gab's takan wariye 4-5 spike atsa yine yatıramaz. Aynı değerde, aynı derecede para harcanmış iki çardan bahsediyorum. Warrior düşmanı ilan etmeyin ben warriorların güç seviyesini eleştirmiyorum yalnızca kalkan olayını özellikle de gab's gibi kalkan takmalarını eleştiriyorum. Eee o zaman sen de warrior oyna diyecekler için, herkes warrior oynasa kimse birbirini kesemez dostlarım, oyundan 1 gram zevk almaz kimse. Np kasamazsınız.