Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

2018 de kapanan bir mobil hat

merhaba sayın görevliler derdimi tickette anlattım fakat bana hali hazır kurallardan bahsedildi neden kimse benim sorunumu çözümü için ugrasmıor.Burdanda yazmak istiyorum benim 2018de okudugum PMYO da bizlere yeni bir numara almamız istenmişti bizde almıştık bende elimde 2 hat olunca bu hattımı kapattım ilerde nede olsa tekrar alabilirim diye.Şimdide tekrar oyuna başlamak istiyorum önce kendi operatörümle konustum genelmüdürlük dilekçe falan verdim sonuç beklyıorum ama 2 yıl içinde geri almayan hattlar havuza düşüyormuş havuzdan sonra satın alınabilir duruma gelicekmiş biraz uzun görünüyor bende tickette bunları sizlere bildirdim fakat bana daha once yayınlamıs olan ıcs değişen yönetmelği yazıyorsunuz artık bilgiler sadece hat sahibi tarafından değiştirilecektir diye. iyi tamam kurallara bağlı kalyıorsunuz ama ortada sadece sizlerin çözeceği bir sorun var benden hat sahibi olduguma dair bütün bilgileri sizlere atabilirim mail hatta suan bu konustugum accoubnt şte bu sorunlu olan zaten yani bütün bilgileri verebilirim sizlerden yardım beklyıorum .....

desteklerinizi beklıyorum siz degerli oyuncular.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Müşteri hizmetleri dışında size buradan kimse yardım edemez. Yani biletten aldığınız cevap nihai karar oluyor. Bu konuda size yardımcı olamayız. Kapanan numaraya tekrar erişim sağlamanız gerekiyor.

Junior Member
    ama çok zor bir durum degılmı yani operatör e gitmektense siz daha yakın çözüm akynagıydınız ve siz çözüm olmayı seçmiyorsunuz resmen

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu destek yaklaşık 3 4 aydan daha uzun süre sürdü. Maalesef yapacak bir şey yok bu durumda.

Junior Member
    yani bu kadar zor oldugunu düşünmüyorum yasal yollar sadece beni ugrastıracak neyse GG

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by stpolyeuktos View Post
    yani bu kadar zor oldugunu düşünmüyorum yasal yollar sadece beni ugrastıracak neyse GG
    Selam,

Ekip arkadaşımın belirttiği gibi buradan herhangi bir hesap desteği alamazsınız ve bu konuda sağlanan destek sona erdi. Numaraya erişmekten başka bir yolunuz maalesef bulunmuyor.

Junior Member
    sayın görevli kardeşim yani derdimi neden anlatamıyorum hat kapanmış ve havuza düşmüş durumda sadece anlayış ya anlayış beklyıorum neden çözüm odaklı degılde süreç odaklı yaklaşıyorsunuz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by stpolyeuktos View Post
    sayın görevli kardeşim yani derdimi neden anlatamıyorum hat kapanmış ve havuza düşmüş durumda sadece anlayış ya anlayış beklyıorum neden çözüm odaklı degılde süreç odaklı yaklaşıyorsunuz.
    Arkadaşlarım gereken bilgiyi vermiş bulunmaktadır. Numara değişimi yapılması için kayıtlı telefon numaranıza erişim gerekmektedir. Dilerseniz bilet gönderebilirsiniz.