merhaba sayın görevliler derdimi tickette anlattım fakat bana hali hazır kurallardan bahsedildi neden kimse benim sorunumu çözümü için ugrasmıor.Burdanda yazmak istiyorum benim 2018de okudugum PMYO da bizlere yeni bir numara almamız istenmişti bizde almıştık bende elimde 2 hat olunca bu hattımı kapattım ilerde nede olsa tekrar alabilirim diye.Şimdide tekrar oyuna başlamak istiyorum önce kendi operatörümle konustum genelmüdürlük dilekçe falan verdim sonuç beklyıorum ama 2 yıl içinde geri almayan hattlar havuza düşüyormuş havuzdan sonra satın alınabilir duruma gelicekmiş biraz uzun görünüyor bende tickette bunları sizlere bildirdim fakat bana daha once yayınlamıs olan ıcs değişen yönetmelği yazıyorsunuz artık bilgiler sadece hat sahibi tarafından değiştirilecektir diye. iyi tamam kurallara bağlı kalyıorsunuz ama ortada sadece sizlerin çözeceği bir sorun var benden hat sahibi olduguma dair bütün bilgileri sizlere atabilirim mail hatta suan bu konustugum accoubnt şte bu sorunlu olan zaten yani bütün bilgileri verebilirim sizlerden yardım beklyıorum .....

desteklerinizi beklıyorum siz degerli oyuncular.