Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 54
    Sen okadar acid pot harca ibex harca pk yı yen malum deva 2. felankor oldugu icin keseme sürenin bitmesini bekle hooooppp 4 dk kala dc ağam bizimle eğleniyor nedense hep etkinlik saatlerinde oluyor telafi de %30 exp event acarlar simdi 1 saat sonra cıkıp sorun sizin internetinizde derlerse şaşmam

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Aynı benim de öyle. Pazardaki Çar duruyor slottaki Çar dc yiyor.

Evet nttgame açıklama bekliyorum. Jr de 4 dakika kala dc yeme sebebim nedir? İnternet kaynaklı filan kesinlikle değil. 2pc var pazar çarim dc yemiyor Jr deki hesap dc yiyor. Cidden çok merak ettim bunun sebebi nedir? Yazık günah değil mi o kadar emeğe bi açıklama bekliyorum. Mantıklı bir sebep sadece ?

Senior Member
    şaka gibi ya jr bitmesine 4 dakika kala tamda kazanırken dc yemek çok ayıp ettiniz

Senior Member
    Akşam slotta farm atarken veya exp kasarken dc yüzünden expe yatan jrde öndeyken 2 dk kala dc yiyen adam bu oyundan niye soğumasın da devam etsin ya 1 tane mantıklı sebep bulamıyorum. 2 gün kalmışken premium bitmesine çok iyi oldu. Saçmalıklar düzelene kadar oynamamak en iyisi.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Herkese 1 günlük war pre verilse en azından güzel olur telafi için.

Junior Member
    Insanlar o kadar para veriyor zamanlarını veriyor ugrasiyorlar. Yapin bi aciklama cozum bulamadiysaniz. Problem devam ediyor dikkat edin diyin biz de ona gore hareket edelim

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Buraya link atan admin.
    Zararımız nasıl tazmin edilecek ?
    Yoksa yine olan olmuştur misali hiç bir şey yapılmayacak mı ?
    Exp event getircekseniz hiç zahmet etmeyiniz.
    Sadece hakkımızı verin yeter bize....

ee buraya yönlendirdiniz de ne oldu okuyup okuyup geçersiniz artık. TELAFİ İSTİYORUZ boş vaatler değil!

türknet ve türktelekomda sıkıntı olmuyor 1 saat önce baya bi lag girdi ama dc yemedik