Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)

Tüm Premiumlar ‘Letter’den Gelsin.

Merhaba,

Forumda aradım ama bulmadım o yüzen konu açtım. Bilindiği üzere dc exp sw ve war preleri pusdan çekince letter’a geliyor. İsteyen oyun parası ile satabiliyor isteyen kırdırıp kullanabiliyor. Ben diğer premiumların da (bronz, gold, plat) bu şekilde alınabilmesini istiyorum. Oyunda satabilmeyi oyunda oyun parasıyla başka bir satıcıdan alabilmeyi istiyorum.

Oyunun ‘öneri’ bölümü varsa oraya da yazabilirim.

Saygılar.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Hiçbir düşüncesi olan yok mu ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Hiçbir düşüncesi olan yok mu ?
    Düşünce çok da umursayan yok

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Düşünce çok da umursayan yok
    Yani ben bizzat kc çekmek istemiyorum. Oyun parası kasıp oyun içinden satın almak istiyorum. Bunun mümkün olması gerek. Yoksa illegal! denilen gb yi gerçek paraya çevirip ordan kc almam gerekiyor. Bunu da yapmak istemiyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Yani ben bizzat kc çekmek istemiyorum. Oyun parası kasıp oyun içinden satın almak istiyorum. Bunun mümkün olması gerek. Yoksa illegal! denilen gb yi gerçek paraya çevirip ordan kc almam gerekiyor. Bunu da yapmak istemiyorum.
    Şu forumdaki öneri konularına bir bak, ne sağlam fikirler var, bu konulara herhangi bir gm'nin ; "Güzel fikir, bunu yapımcıya iletiyoruz." Dediğini duydun mu ? Duyamazsın, çünkü oyuncuları umursamıyorlar. Hatta aksine, ters yorum yaparsan ya yorumun siliniyor ya da forumdan uzaklaştırılıyorsun.
    Last edited by NeverHopinq; 06-07-2021 at 09:33 AM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Şu forumdaki öneri konularına bir bak, ne sağlam fikirler var, bu konulara herhangi bir gm'nin ; "Güzel fikir, bunu yapımcıya iletiyoruz." Dediğini duydun mu ? Duyamazsın, çünkü oyuncuları umursamıyorlar. Hatta aksine, ters yorum yaparsan ya yorumun siliniyor ya da forumdan uzaklaştırılıyorsun.
    2 kere ban yemiş birisi olarak biliyorum bu konuları. Ama ben de bir müşteriyim ve bu da benim bir isteğim önerim. Umursanıp en azından bir yorum yapılmasını bekliyor insan.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Konuyu açan arkadaşımız Discord kanalımızdan da bize sorduğunda forumu önermiştik, bir oyun yöneticisinin buradaki bir konuya cevap vermemesi forumu takip etmediği anlamına gelmez. Forum oyun yönetimi tarafından sıklıkla takip ediliyor. Mesai alanları forum ya da discord olmadığı için her konuya cevap verme zamanı ayıramayabilirler. Ayrıca eleştiri ve tabirinizle ters yorumlar değil, trolleyen mesajlar, hakarete varan, itham içeren postlar silinmektedir. Burası resmi bir platform, forum kuralları dışında keyfi bir gönderi silinemez.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Konuyu açan arkadaşımız Discord kanalımızdan da bize sorduğunda forumu önermiştik, bir oyun yöneticisinin buradaki bir konuya cevap vermemesi forumu takip etmediği anlamına gelmez. Forum oyun yönetimi tarafından sıklıkla takip ediliyor. Mesai alanları forum ya da discord olmadığı için her konuya cevap verme zamanı ayıramayabilirler. Ayrıca eleştiri ve tabirinizle ters yorumlar değil, trolleyen mesajlar, hakarete varan, itham içeren postlar silinmektedir. Burası resmi bir platform, forum kuralları dışında keyfi bir gönderi silinemez.
    O zaman en kısa sürede bu önerimin hayata geçmesi dileğiyle...

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İnsanların istekleri vardır ama şirketlerin de kar politikaları vardır. Ve bunlar birbiriyle çatışırlar ve şirket karlılık politikaları her zaman üstün gelir. Şirketler varlıklarını karlılık üzerine inşa ederler ve hayatlarını böyle devam ettirirler. nTT de böyle bir şirkettir.
    Misal gerçek hayattan örnek vereyim.
    Anket yapsak misal DoganSLÇarpı marka otomobilinde yeniden üretilmesine birçok kişi oy verir hatta çıksa hemen alır hatta bir tane yedek alıp garaja bile koyar saklar.
    Ama şirket karlılık politikası buna izin vermez ve o araba üretilemez. Halbuki şirket için o arabayı üretmek çok basittir ama şirket karlılık politikası ile çeliştiği için üretilmez.
    İşte burda tüm istekler direkt ilgili şirketin karlılık politikasıyla doğrudan karşı karşıya kalır ve şirketler her zaman kazanmaya oynarlar.
    Yani olması gereken de budur.
    Yine bir örnek evde 3 çocuk anne baba var Çocuklar aralarında bir oylama yapsalar ve kendilerine bitmeyen harçlık isteklerinin yerine getirilmesini isteseler bir anlamı olur mu ?
    Ben öyle istiyorum oylama yapılsın böyle yapılsın demekle de olmaz.
    Yani ez cümle isteklerimiz bu gibi nedenlerle gerçekleşebilemez.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    İnsanların istekleri vardır ama şirketlerin de kar politikaları vardır. Ve bunlar birbiriyle çatışırlar ve şirket karlılık politikaları her zaman üstün gelir. Şirketler varlıklarını karlılık üzerine inşa ederler ve hayatlarını böyle devam ettirirler. nTT de böyle bir şirkettir.
    Misal gerçek hayattan örnek vereyim.
    Anket yapsak misal DoganSLÇarpı marka otomobilinde yeniden üretilmesine birçok kişi oy verir hatta çıksa hemen alır hatta bir tane yedek alıp garaja bile koyar saklar.
    Ama şirket karlılık politikası buna izin vermez ve o araba üretilemez. Halbuki şirket için o arabayı üretmek çok basittir ama şirket karlılık politikası ile çeliştiği için üretilmez.
    İşte burda tüm istekler direkt ilgili şirketin karlılık politikasıyla doğrudan karşı karşıya kalır ve şirketler her zaman kazanmaya oynarlar.
    Yani olması gereken de budur.
    Yine bir örnek evde 3 çocuk anne baba var Çocuklar aralarında bir oylama yapsalar ve kendilerine bitmeyen harçlık isteklerinin yerine getirilmesini isteseler bir anlamı olur mu ?
    Ben öyle istiyorum oylama yapılsın böyle yapılsın demekle de olmaz.
    Yani ez cümle isteklerimiz bu gibi nedenlerle gerçekleşebilemez.
    Hocam benim bu isteğimle bu senin yazdıklarının ne alakası var Allah aşkına ? Dc exp war pre lettera geliyorsa bronz gold plat da gelsin diyorum ben.

Tags for this Thread