Results 1 to 9 of 9

Yanlışlıkla silinen chat görevi materyali için yardım

Merhaba

Chat görevi yaparken yanlışlıkla "Festival preparation box" adlı itemi silmişmiş bulundum. Kaishan npc'sinde silenen itemler kısmında da görünmüyor. Başka türlü geri almanın bir yolu var mı? Yoksa da gm'ler bu konuda yardımcı olabilirler mi?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Görevi iptal edip yeniden alabilirsiniz. Üzerinizde coins olmalı görevi alırken.

5 adet bloodon itemi verdim sildiğim görev itemi üzerime geldi, eslanttaki npc'de görev gitti. Sadece teslim etmem gereken görev açıldı. Dediğinizin imkanı yok

Yok mu yardım edebilecek bir gm?

Senior Member
    asgadaki npc gidince veriyor işte adam yazmış yukarda daha ne.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Ekip arkadaşımın önerisini deneyip sonuç alamadıysanız hesap desteği için bilet atmanız gerekiyor.

Destek Sistemi ve Bilet Oluşturma
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    asgadaki npc gidince veriyor işte adam yazmış yukarda daha ne.
    Güzel kardeşim teknik olarak npc'deki görevi tamamladığım için orta iptal edilecek görev kalmıyor. Bu sebeple itemi verecek bir görev ortalıkta yok

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by cre_6YUKQDPZ View Post
    Güzel kardeşim teknik olarak npc'deki görevi tamamladığım için orta iptal edilecek görev kalmıyor. Bu sebeple itemi verecek bir görev ortalıkta yok
    Selam,

Dilerseniz arkadaşımın yukarıda belirttiği gibi bilet gönderebilirsiniz, forum üzerinden hesap işlemleri hakkında destek verilmemektedir. Tarafınıza bilet neticesinde en net yanıtı müşteri hizmetleri verecektir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cre_6YUKQDPZ View Post
    Normali şu o görevi yapıp o çıkan itemi çöpe atarsan görevi iptal edip npc gidersen sana zaten direk o eşyayı veriyor.