Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Farmı marmı bırakında ben 500 tl istedim yakın zamanda 2 arkadaşımdan 2side veremedi. Gelin arkadaşlar ko oynayalım aylık 350 400 500 neyse pus masrafınız olur ama eğleniriz desem kimi başlatabilirim? bilmiyorum..Yanda laptop var pazarda ıvır zıvırları sattığım her swye presiz giriyor önceden doluluk oranı yüksekti giremiyordu simdi cok rahat giriyor ordan bile oyuncuda azalma göze çarpıyor.Sürümden Kazanmaları lazım dedikleri gibi Oyuncu azaldıkca azalır sonu yok

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    Farm yaptığınız alanı bizle paylaşabilir misiniz rica etsem? Oyun içinde farm yaparak tüm pus ithiyaçlarını karşılaman İMKANSIZ neredeyse. Kimler karşılar derse cz'de çeteler ve eslantta farm slotlarını kapatanlar karşılayabilir.
    Solo olarak ekip halinde hareket edenler ile yarışamazsınız. Oyundaki etkinliklere girerek, draki yaparak ve farm yaparak ayda 4 5 GB kasamıyorsanız oyun bilgisi hakkında büyük bir eksik var demektir. 4 5 GB'den daha fazlasını kasabilmen gerekiyor. Eşya seviyen arttıkça, iyi bir ekibe sahip oldukça daha güçlü slotlarda farm atarak oyun içi kazancında artacaktır.

Daha fazla yazabilirim fakat konu başlığı Pus fiyatları olduğu için kurallara aykırı bir durum oluşturuyor. Konu amacına uygun şekilde konuşmaya devam edelim lütfen.
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Senior Member
    Bizim Evin Kirası 500tlydi zamla 550 oldu
    Last edited by gok_ThM97Zv6; 06-05-2021 at 05:52 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Solo olarak ekip halinde hareket edenler ile yarışamazsınız. Oyundaki etkinliklere girerek, draki yaparak ve farm yaparak ayda 4 5 GB kasamıyorsanız oyun bilgisi hakkında büyük bir eksik var demektir. 4 5 GB'den daha fazlasını kasabilmen gerekiyor. Eşya seviyen arttıkça, iyi bir ekibe sahip oldukça daha güçlü slotlarda farm atarak oyun içi kazancında artacaktır.

Daha fazla yazabilirim fakat konu başlığı Pus fiyatları olduğu için kurallara aykırı bir durum oluşturuyor. Konu amacına uygun şekilde konuşmaya devam edelim lütfen.
    Valla bende uzatmamak için son bir iki şey yazıp bırakayım.

1. Bu oyunun sisteminin nasıl işlediğini merak etmeyin bizde biliyoruz.
    2. Dediğiniz ekiplere girebilmek için sizden itemlerin belli seviyede olmasını istiyorlar gayet haklı olarak. Yeni başlayanında o seviyeye gelmesi epey vakit almakta. Eslant, lufer ve emc'de ekipler işe yaramamakta.
    3. Dc premium + köpek + peri vs. dersen min 5gb para toplaman gerekmekte. Kişinin çarına item alması için ayda 5 üstü kasması gerekmekte.

Bu şartlar zor olduğu için bence pus'da bazı ürünlerin ucuzlaması ve bazı ürünlerinde zamlanması gerekmekte.

Örn: Bazı pus ürünleri aylık ve yıllık olarak satılsa çok güzel olur. Yıllık ürünlerde de 1 ayı ücretsiz vs. verilebilir.
    Last edited by VannHellsing; 06-05-2021 at 06:04 PM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    Valla bende uzatmamak için son bir iki şey yazıp bırakayım.

1. Bu oyununun sisteminin nasıl işlediğini merak etmeyin bizde biliyoruz.
    2. Dediğiniz ekiplere girebilmek için sizden itemlerin belli seviyede olmasını istiyorlar gayet haklı olarak. Yeni başlayanında o seviyeye gelmesi epey vakit almakta. Eslant, lufer ve emc'de ekipler işe yaramamakta.
    3. Dc premium + köpek + peri vs. dersen min 5gb para toplaman gerekmekte. Kişinin çarına item alması için ayda 5 üstü kasması gerekmekte.

Bu şartlar zor olduğu için bence pus'da bazı ürünlerin ucuzlaması ve bazı ürünlerinde zamlanması gerekmekte.

Örn: Bazı pus ürünleri aylık ve yıllık olarak satılsa çok güzel olur. Yıllık ürünlerde de 1 ayı ücretsiz vs. verilebilir.
    Konu pus oldugu ıcın devam edelım o zaman. Premiumlar daha da ucuz olmalı. Insanlar kasmak ıcın ekstra bu kadar masrafa gırmemelı. %25 bile indirim olsa insanlar deli gibi premium çeker. Daha fazla kişi premiumlu oyuncu olur , hatta şirket daha fazla kazanır. Ama ellerinde her ay binlerce tl pus ceken bı kıtle oldugu ıcın alttan yenı gelen oyuncuları dusunmuyorlar. Değirmen bu şekilde dönerken yeni müşterilere ihtiyaç duymuyorlar. .

Herkeze premium aldırmak kolay. Eski taktik Freetoplay oyuncu giriş kotasını azalt. Bundan dolayı Giremeyen FreetoPlay oyuncalarına Premium aldırt. Kasaya giren aynı. Ne indirimi gerek yok indirime filan Eski taktikleri biraz süsle koy. Bana kalsa İndirim yapılmadan FreetoPlay giriş kotasını yüzde 5 e çekerim. 1 hafta sonra PUS indirimi yaparım. İnsanlar o zaman 1 aylık premium değil 5 aylık premium paketi alırlar. Sürümden kazanırım. Dropları daha da düşürürüm. Bu döngü ile devam etmek en mantıklısı. Bir sonraki hamle 1+1 etkinliği getir ama bu seferki 83 e kadar o ayda Premium satışları artsın. Bir sonraki hamle pus daki kırdırma yada boss atma taşlarına +8 krowaz yada utc silahı ekle, o ayda satışlar artsın. Daha Bir sürü yöntem var iken, ne indirimi? En önemli etkinlik Zengin etkinliği Bu sadece Zengin ler için yılda bazı aylar seçersin o aylarda en yüksek alışveriş kotasını geçene Felankor ring +3 filan hediye verirsin. Bu en iyi para kazandıran etkinlik. Eski yıllardan biliyorum adam Felankor ring +3 için öyle bir Cash çekti ki. Knightonline tarihin en çok para veren oyuncusu oldu.

Buraya adamın Kaç dolarlık cash aldığını yazmayacağım. Bilen bilir. Sadece yeni serverdaki premiumlu oyuncu sayısı kadar.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    Dostlar coinsin daha değersiz olduğu sunucular var. 4-5 gb ile sadece premium alabiliyoruz...

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post

Tamam da kral şimdi 4/5 gb kastık diyelim. pre pre loot bag vip aldık diyelim.
    Tamamda biz ntt her ay pre pre loot bag vip satsın diye mi farm atıcaz ?
    ntt kazansın diye mi farm atıcaz kendimizi 5 gb kasalım diye mi paralıcaz ?
    Bu olayda kazanan sadece nTT. nitekim her ay pre pre loot bag vip satmış oluyor.
    bizim görevimiz ntt kazansın için çalışmakmı bizim görevimiz ?
    birde üstüne üstlük heryer bug dolu macro dolu. adm arkadan yememe macrosu bile yazmışlar. öellikle aresde bdw giren human karakterler var. önümdeki adama üzerine W ile bindiğim adama 3/5 ok atıom da tek damage atamıorum. adam orda yok hükmünde ama adam dibimde bana sınırsız damage atıyor.
    Bu hlde iken bile 5 gb kasalım ama ntt pre pre loot bag vip satmış olsun biz boş kürek sallayalım.
    Bu döngüde elimizde birşey kalmaz item geliştiremeyiz kendimizi geliştiremeyiz ki.
    Yinede iyi oyunlar dilerim.
    Last edited by Tuzlukcu55; 06-05-2021 at 06:57 PM.

Senior Member
    arkadaşlar sabırlı ve vakti olan oyunda presiz bile para kasabiliyor kendiniz kandırmayın sadece eventlerden gelirim 4gb civarı aylık hiç mob kesmiyorum bunu da düşük sermaye hp mp pot satarak bile 6-7 gblere çıkarabiliyorum bir de pre alıp mob kessem neler olur kim bilir ama vakit ayırmak istemiyorum

Ben de artık pre almıyorum, 20-30'dan fazla cr'ye rapor atmışımdır sadece 1-2 si banlandı. Onların en azından yarısı banlanana kadar da almayacağım. Bu arada aylar oldu o raporları atalı gelip bana raporlar işlemde sabırlı olun demeyin. Jr giriyorum, cz'de clanla mob kesiyoruz ya da bowl dönüyoruz. Yavaş yavaş item dizerim bu şekilde ama o hileciler, hırsızlar banlanmadıkça açıkçası cash çekmem, pre almam bi durat bile almayacağım. Siz de bunu yapabilirsiniz arkadaşlar. Eğer almazsanız indirim yapmak zorunda kalacaklar, bu kadar basit. Ntt'ye de suç atmıyorum, bu kadar oyuncu para verip alıyorsa hata yapmamışlar demektir. Neden bir şeyi değiştirsinler ki?