Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Japkoda ki stafflar

Merhabalar

2012 civarı yıllarında almış olduğum resimler aşağıda ki gibidir
    Şuanda orada hala var mıdır bilmiyorum.
    Ama bu staffları bu oyunda takmak ve milletin kafasına kafasına vurmak istiyorum. (ironidir)
    Sizler ne düşünüyorsunuz.
    NOT : Şimdi şöyle düşündüm de acaba başka bir yerden mi almıştım bu görselleri
    Hiç hatırlayamadım. Resimlerimde duruyordu.

Last edited by nsbd_by; 06-04-2021 at 09:58 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    GB silmeye hiçibr yararı olmaz ve o staflar gelmez.
    Zaten bu kadar yıl gelmemesi bunun en büyük kanıtıdır.
    Kanıtı kendi içinde. Şaka gibi.

Kanka bu stafların tek ele takılanları da japkoda kalkanla birlikte lakin geleceğini sanmam. Oradaki bir çok item burada yok zaten darkness silahlarda dahil

Senior Member
    Quote Originally Posted by volgaduzgit1233 View Post
    Kanka bu stafların tek ele takılanları da japkoda kalkanla birlikte lakin geleceğini sanmam. Oradaki bir çok item burada yok zaten darkness silahlarda dahil
    Tek elle takılan gül staff bu bunu kullanmıştım. ^^

Birde bu topuz staff vardı özelliklerini olan bir resim bulamadım ama oldukça hoşuma giden stafflardan biriydi.

Senior Member

Senior Member
    Arkadaşlar hiç hatırlamadığım bir video buldum.
    Stafflara bakıyorum ve en güzelide rental itemlere şöyle bir göz atıyorum.
    Sizde bir bakın bakalım nasıl şekilli şukalalı itemler varmış

UTC göstermemim sebebi o zamanlar henüz uskoya gelmemişti. Arkadaşlar için video almıştım.

Senior Member
    bu staff kesinlikle bir gün pusta kutu kırdırarak düşme ihtimali %1 şeklinde eklenmelidir ayrı bir heyecan katar çünkü oyuna hem az olacak hem +8 +9 basılmaya çalışılacak ve bu stafı takan mage biraz olsun blink ekoda ayakta kalacaktır.

Senior Member
    Ya çöp çöp oyunlar japkodur korekodur bakıp durmayın şunlara. Düzgün olsalar oyuncu olurdu oralarda. Orası deneme tahtası işte uskoya gelmeden oradakilere denetiyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Ya çöp çöp oyunlar japkodur korekodur bakıp durmayın şunlara. Düzgün olsalar oyuncu olurdu oralarda. Orası deneme tahtası işte uskoya gelmeden oradakilere denetiyorlar.
    Japko dediğin gibi olduğunu zaten düşünüyorum. Çünkü çok enteresan şeyler var.
    Ama koreko hakkında aynı fikre sahip değilim yasal olarak imkanımız olsa şahsen ping ming dinlemem orada oynardım.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Ne kadar bağnaz bir düşünce yapısı. Sırf oyuncu sayısı az diye çöp mü oluyor Japko ve KoreKo ?
    Acaba bu iki sunucunun az oyuncusu olma sebebi, elin Japonu ile Korelisinin , bizim gibi oyuna para gözüyle bakan insanlar olmaması olabilir mi ?
    Haliyle sadece gerçekten oyun oynamak isteyen insanlar bulunuyor orada. Bizim gibi 30 bilgisayarlı farmcılar değil.
    Sadece Japko ve KoreKO değil, içinde gerçek para ticareti olmayan hiç bir MMORPG oyun bizim ülkemizde tutmadı şimdiye kadar.
    Metin 2 ve USKO, insanımız hile hurda ile TL farmı yapabildikleri için bu kadar popülerler.
    Açıkcası, girişi bu kadar sıkıntılı olmasa ve dili İngilizce olsa, JapKO veya KoreKO'ya başlardım. Sırf bizim toksit kitleden uzak bir oyun keyfi için.
    Last edited by eren_t; 06-06-2021 at 09:05 AM. Reason: Grammar
    I am a normal guy who wants a normal life.