View Poll Results: Sadece CZ,Ardream,Base için Flood Gelsin Mi ?

Voters
22. You may not vote on this poll
  • Evet

10 45.45%
  • Farketmez.

1 4.55%
  • Hayır

11 50.00%
Results 1 to 6 of 6

Savaş Alanları için Flood Geri Gelsin mi ?

Evet arkadaşlar flood olayı maradonda pazarcılar yüzünden rahatsız edici bir seviyeye geldiği için kaldırıldı.

Fakat Savaş alanlarında ( Ardream, Base, CZ ve/veya savaşlar) flood oyuna farklı renk katıyordu.

Bu sebeple sadece bu alanlarda çalışacak şekilde düzenleme yapılsa daha güzel olur fikrindeyim.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    bununla ilgili konu açılmıştı aslında. Tüm mapler için kaldırılması saçma oldu. Moradon neyse de PK aktif alanlar için çok saçma oldu. Ben neyleyim rivalimi aldıktan sonra flod atamadığım PK'yı ^^

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Maradon yine aynı Maradon adamlar nasıl chat blok yemiyor anlamıyorum. Kaldırılması bi etki etmedi bence. Maradonda yazı yazma sınırı ya da süresi gelmeli.

Quote Originally Posted by babagorkem View Post
    Maradon yine aynı Maradon adamlar nasıl chat blok yemiyor anlamıyorum. Kaldırılması bi etki etmedi bence. Maradonda yazı yazma sınırı ya da süresi gelmeli.
    Katılıyorum. Allchat veya Shout tan 30 saniyede 1 kere yazılabilir maradondan dışarı çıkılınca wormlara doğru normal yazım olabilir.

Banned
    Server
    KO -> Rosetta
    Infractions
    0/1 (3)
    Birilerini kesip saçma flood atanları hiç sevmiyorum ancak ben CZ'de buff/sw istemek ve teşekkür etmek için kullanıyordum floodu. İşe yarıyordu.

Macro(flood) olayının geri gelmemesi taraftarıyım.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed