Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Draki oda geçmeme Hk.

Son atılan patch ile drakide çok nadir olan oda atlamama sorunu ayyuka çıktı. Dünden beri 3 charımda toplam 4 kez oda atlamadı. 2si Rasaga’ya geçen katta takıldı, 2si de son buff npclerinin çıktığı oda da tüm mobları kestikten sonra npcler gelmedi takıldı. Yani oyunun bi yerini yapıyorsunuz başka bir yeri bozuluyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Son gelen patch ile bunun bir ilgisi yok. Bu patchten önce nadir de olsa bazen bununla karşılaşanlar oluyor.

Senior Member
    2 yıldır oyuna geri döndüm ve oynadığım hemen hemen her gün drakiye girdim. 03.06.2021'de gelen güncelleme ile birlikte 2 gündür drakide çeşitli odaları geçemiyorum. Mobları kesiyorum ama NPC gelmiyor. Bu konuda ciddiyim. troll falan olarak algılamayın lütfen. Lütfen kontrolleri sağlayın. Daha yeni utcden çıktım hiçbir yerde hiçbir şekilde bu tür bir sorunla karşılaşmadım ama 3 gündür girdiğim 9 drakinin hepsinde böyle bir durumla karşılaşmaktayım. Lütfen ilgilenin.

Junior Member
    Cümlemde virgül kullanmadığım için cümle tam anlaşılamadı sanırım. Düzelterek tekrar yazayım. '' Son atılan patch ile drakide çok nadir olan oda atlamama sorunu ayyuka çıktı. '' Yani demek istedim ki, önceden çok nadir olan bu sorun, son patch'den sonra çok fazla olmaya başladı. Altar'da 4 char draki farmı yapan biri olarak çok net olarak söylüyorum bunu, uydurma bir post değil.

Senior Member
    Bende nadir değil sürekli oluyor. Bugün 2 de 2 kat atlamadı. Ejderden dolayı olabilir. Bug fixlenmeli . Son 7 draki de 5 kere kat atlamadı

Senior Member
    Ejder drakiyi buga sokuyor. M23 ejder skili

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Son gelen patch ile bunun bir ilgisi yok. Bu patchten önce nadir de olsa bazen bununla karşılaşanlar oluyor.
    Bu çözülmesi gereken bir problem değil mi? Neden yıllardır "nadir de olsa" karşılaşılan bu problem çözülmüyor?
    Yapımcı firmanın sorunlardan haberi olmadığı için mi sürekli "balıkçılık yapalım biraz" diyor yoksa umursamadığından mı?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Gerber44 View Post
    Bu çözülmesi gereken bir problem değil mi? Neden yıllardır "nadir de olsa" karşılaşılan bu problem çözülmüyor?
    Yapımcı firmanın sorunlardan haberi olmadığı için mi sürekli "balıkçılık yapalım biraz" diyor yoksa umursamadığından mı?
    Böyle bir sorun varsa video kaydı alarak Hata Listesi konusuna ekleyebilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Böyle bir sorun varsa video kaydı alarak Hata Listesi konusuna ekleyebilirsiniz.
    Çözüleceğine inanmadığım için uğraşmıyorum, teşekkürler.

Senior Member
    salla boş ver işimiz yoksa biz uğraşacaz oldu patchi de biz getirelim