Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Buf ve sw npc'si ile ilgili bir fikir önermek istiyorum

Premiumlulara yada Belli bir premiumlara Premium boyunca Npc Üzerinden Ücretsiz olarak verilebilirmi ?
    Sadece 3 ay oyuna girmemiş oyunculara ücretsiz oluyor. 35 lwl üstü isen ücrete tabisin. ?
    Premium alıyoruz ? ve Bu npc Premium alan oyuncuya ücretsiz olma ihtimali çokmu düşük Bu tür bir düzenleme yapılabilir mi ?
    Oyunda Mage Priest Dolu ? Ve Sw için gerçekten peşlerinden koşturtuyorlar ? Yardımlaşma çok az.
    Asaslar utanmadan yazıyor . SW : 10 m ? yani siz ne dersiniz bu kişiye.
    Bence Oyundaki Sw adaletsizliği giderilmeli.
    Premiumlu oyuncuların hepsine Ücretsiz NPC Özelliği gelmeli.
    Ve Bu npcler Ronakland ve Ardream Haritaları haricinde Her türlü etkinliğe koyulmalı.
    Last edited by wkb_jGJXxFCf; 06-04-2021 at 08:30 AM.

Senior Member
    bence oyunun doğasına aykırı olan npc komple kalkmalı?

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    50k içinde konu açmazsın be.

Quote Originally Posted by babagorkem View Post
    50k içinde konu açmazsın be.
    50 K verip de NPC'den Swift almamak için, haritayı peşimde dolaşan insanlar var. Onu da geçtim, 3 K verip gateden geçmiyor adam, yürüyor.

Senior Member
    Bir de amacı oyuncuya buff atmak olan bir npc'nin olayları adem ile havva'dan başlayarak anlatmasına veya herhangi bir lore'umsu tarz bir şey anlatmasına gerek var mı bilemiyorum. Seçenekler azaltılmalı şu npc'den buff alınırken. Daha az yazı daha seri buff.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 0liverr View Post
    50 K verip de NPC'den Swift almamak için, haritayı peşimde dolaşan insanlar var. Onu da geçtim, 3 K verip gateden geçmiyor adam, yürüyor.
    Bir tuşa basıp swift vermek ne kadar zor olabilir ya? 2-3 gün içinde biraz sohbet edip işsiz tayfa olmadığına emin olduğum her oyuncuya eslant questlerinde ve cz questlerinde yardımcı olmusumdur olympiada. Sizin gibiler yüzünden insanlar acayip şaşırıyor yaptığım bu jestlere. Halbuki mmorpg oyunun doğasında vardır teamming ve yardımlaşmak. Oyunda bir tuşa basmaktan aciz yardımcı olmak için, hem de zevk alıyor sw isteyenin peşinde dolaşmasından, dışarda bir yerde sizin gibi insanlarla karşılaşmamak lazım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Bir tuşa basıp swift vermek ne kadar zor olabilir ya? 2-3 gün içinde biraz sohbet edip işsiz tayfa olmadığına emin olduğum her oyuncuya eslant questlerinde ve cz questlerinde yardımcı olmusumdur olympiada. Sizin gibiler yüzünden insanlar acayip şaşırıyor yaptığım bu jestlere. Halbuki mmorpg oyunun doğasında vardır teamming ve yardımlaşmak. Oyunda bir tuşa basmaktan aciz yardımcı olmak için, hem de zevk alıyor sw isteyenin peşinde dolaşmasından, dışarda bir yerde sizin gibi insanlarla karşılaşmamak lazım.
    Ağzınıza sağlık Gerçekten .

Junior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Bir de amacı oyuncuya buff atmak olan bir npc'nin olayları adem ile havva'dan başlayarak anlatmasına veya herhangi bir lore'umsu tarz bir şey anlatmasına gerek var mı bilemiyorum. Seçenekler azaltılmalı şu npc'den buff alınırken. Daha az yazı daha seri buff.
    Aynen Ahiret sorusu soruyor npcler. Bazı şeyler kolaylaşmalı.