Results 1 to 2 of 2

Raporlama Hakkında

03.06.2021 perşembe günü saat 15.20 sıralarında eslant sundireste beklerken 3 mage 80 tane dark stone görevi yapacaklarını söyleyip partiye aldılar. yanlarında 1 tane DB priest ve 1 warrior vardı. Daha sonra ben valorant oynadığımı söyledim. ama boş anlarımda nova atarak yardımcı olacağımı söyledim. Sonra bu 3 mageden birisi ( hangisi bilmiyorum.) beni dark stoneların arasına çekip expe yatırdı. Sonra DB priestleri gelip 4 taş rez bastı. o an fark ettim town attım. beni partiden attılar. Sonra tekrar aldı bu adamlar beni partiye tekrar çekti town attı mage. ben o arada ayıktım hemen kenara geçtim Transformation scroll bastım ve kaçtılar. Daha sonra DB priest beni partiye alıp sanki ben onları ds ye çekip yatırmaya çalışmışım gibi party chatten yazılar yazdı. Olay olurken video açık değildi. Fakat sonradan video çektim olayı anlattığım bir video. ayrıca beni partiye aldıkları ve yatırdıklarının ss i mevcut. nerdeyse 300 milyon exp kaybettim bu adamlar yüzünden. Farkında olmasam ayık olmasam 4 taş rez basıp basıp yatıracaklar beni üstümdeki taş bitene kadar? yaptıkları zaten ayıp orasını geçiyorum. yaptıkları yanlarına kar mı kalacak? bunlara yaptırım uygulanması için ne yapmam gerekiyor? )
    Last edited by GamesDepot; 06-03-2021 at 02:11 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bu tarz konuları herkesin görebileceği forumun genel bölümlerinde paylaşılması yasaktır. Kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne raporlama konusu oluşturmanız gerekmektedir.

Luring veya kasıtlı exp yatırıp 4 taş rezleme gibi konularda ekran görüntüsü üzerinden işlem yapılmamaktadır. Videolu kanıt oluşturmanız gerekmektedir.

Cheat Reports kullanımını bilmiyorsanız burayı inceleyebilirsiniz.