Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 49
    Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Para gitmesin diye gatelerden bile geçmiyorum. 4 charım var her ne etkinlik varsa ona göre char değiştiriyorum. JR vakti Eslant'taki chara. BDW vakti EMC'deki chara giriyorum. Chaos vakti Moradon'daki charıma giriyorum. Chaos çıkışı CZ'ye atıyor. CZ'den Moradon'a geçiş zaten ücretsiz. Savaş vakti Moradon'dan Lunar'a direkt geçiş yapıyorum. Savaş çıkışı tekrar CZ'deki chara geçip PK'mı atıyorum. Sizce ben Minerva'ya, 9M'lik tombalaya para verir miyim? CZ geçerken 17k gitmesin diye Event Amblem bile almadım ben.xD Bize bu oyunu zorlaştırmak için ısrar ediyorsunuz. Ben de bu şartlar altında geçen yıl hazirandan bu yana hiç bir PUS itemine para vermedim. O tarihten bu yana tek tük sw sc, atak sc,2k çekmişimdir. Totali 3ü geçmez yalnız bunların. Hala daha durur bi kısmı. Bunlar da hard PK'larda partimdekilerin hakkını yememek için yaptığım şeyler.
    Seneye evi alırsın inş
    JustInTime

Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Para gitmesin diye gatelerden bile geçmiyorum. 4 charım var her ne etkinlik varsa ona göre char değiştiriyorum. JR vakti Eslant'taki chara. BDW vakti EMC'deki chara giriyorum. Chaos vakti Moradon'daki charıma giriyorum. Chaos çıkışı CZ'ye atıyor. CZ'den Moradon'a geçiş zaten ücretsiz. Savaş vakti Moradon'dan Lunar'a direkt geçiş yapıyorum. Savaş çıkışı tekrar CZ'deki chara geçip PK'mı atıyorum. Sizce ben Minerva'ya, 9M'lik tombalaya para verir miyim? CZ geçerken 17k gitmesin diye Event Amblem bile almadım ben.xD Bize bu oyunu zorlaştırmak için ısrar ediyorsunuz. Ben de bu şartlar altında geçen yıl hazirandan bu yana hiç bir PUS itemine para vermedim. O tarihten bu yana tek tük sw sc, atak sc,2k çekmişimdir. Totali 3ü geçmez yalnız bunların. Hala daha durur bi kısmı. Bunlar da hard PK'larda partimdekilerin hakkını yememek için yaptığım şeyler.
    TLC - Aşırı Pintiler bölüm 11

Senior Member
    warriorların blink gate skilli ile değişmiş xd

Senior Member
    Quote Originally Posted by yeniisim184 View Post
    Yav söyleyin mgameye mahçup oluyoruz bu kadar harika güncellemeler yapmasın yav resmen oyun yani ne bileyim harika olmuş mütiş.
    Asete böyle şeyler eklenmiş beni benden aldı sabah sabah hayran kaldım, o kadar hayran kaldım ki komşularım eşim yav inanır mısınız bilmem ama ; nenem bile oyunu oynamak istiyor şuan mutlu musunuz
    (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞ Güldürürken düşündürdün.

Senior Member
    Örnek Warior'da descent skilli düzeltildi onun denemesi yapılıp video şeklinde artık oyuncunun önüne atmadığını göstererekten bir video yapılsaydı eğer şuan descentle atılınca town a atma sorununu şimdi öğrenmemiş olurlardı.

Oyuna gelen güncellemeleri malesef denemeden test edilmeden direk oyunu açılmasından dolayı oyuncular mağdur olmaktadır.

Oyuncuların mağdur olmaması için oyuna yapılan güncellemeleri test edilmesini rica ediyorum.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Draki blessing ile ilgili bi değişiklik yapılmayacak mı acaba? Mage öldürmek için ap sc basıyor ama öldüremiyor üstelik ölmemek için de draki blessing almak zorunda kalıyor. Aga bu işin sonu olmayacak mı cidden?

Senior Member
    size,sizinde anlamaktan kaçtığınız bir gerçeği söyleyeyimmi ?

warrior güçlü değil.oyundaki warrior'lar güçlü.

Senior Member
    Oyunu oynamıyorum ama arada ne gelmiş bir bakim diyorum sonra bir bakıyorum yine hüsran artık 10 sene sonra bir daha bakarım belki güzel bir güncelleme o zaman gelir.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Seneye evi alırsın inş
    Evim, arabam var çok şükür. Allah çabalayan herkese gönlündekini nasip etsin.

Senior Member
    Nickname
    Blood
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Oyuna bak Oyuncuları döviz kuru yüzünden cash alamıyor 3200 cash 344 lira olmuş getirdiği güncellemeye bak çok komiksiniz siz ya