Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Question girilmeyip kapanan emaillerden dolayı işlem yapamamak

öncelikle herkese iyi günler dilerim

karakterimi 3 yıl kadar önce açtığım emailime daha sonraları ihtiyacım olmadığı için giriş yapamıyorum.oyundaki item kilitleme işlemini siteden aktif hale getirmek istediğimde kapanmış olan mailime giriş yapamadığım için işlemimi tamamlayamıyorum. bu durumda olan başkalarıda var mıdır .çözüm nedir lütfen yardımcı olunuz

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Mail değişikliğiyle ilgili bir destek verilmiyor. Mail sağlayıcınızla iletişime geçerek maile tekrar erişim sağlamanız gerekiyor.

Junior Member
    öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim. karakterimin kayıtlı olduğu g mail adresime girmek istediğimde google hesabı bulunamadı yazısı geliyor.aynı adresi yenisini açmıyor. yardım maili attığımda gelen cevap şu:
    Merhaba Google kullanıcısı,

Google Hesabınıza erişimde yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak bize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

İsteğinizi inceledik, ancak, silinmiş bir Google Hesabı'na erişimi geri verebilmemiz için isteğin hesap silindikten sonra nispeten kısa bir süre içinde yapılması gerekir. Görünüşe göre isteğiniz bu süre geçtikten sonra yapılmış ve hesabınız zaten kalıcı olarak silinmiş. Bu durumun yaratmış olabileceği sıkıntılardan dolayı özür dileriz.

Junior Member
    özür diliyorlar fakat çözüm üretilmedi. şimdi ben şifremi bile değişemeyecekmiyim bu şekilde birilerinin de başına geldimi nasıl bir yol izlediler.kilitlenip kaldım

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Verilen cevaba göre maalesef yapılacak bir şey yok. Bir süre bu konuda destek verilmişti fakat şu an mümkün gözükmüyor.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!

Junior Member
    forumu takip etmediğimden dolayı bu tarihi bile bilmiyordum. kardeşim şöyle bir durum var.farklı bir karakterimin de uzun zamandır girmediğim email adresi açılıyor .şuan yazdığım bu karakteriminki açılmıyor. her iki karakterimi oyunda açtıktan sonra bir daha emailine girme ihtiyacı duymamıştım. 2 farklı karakterin ait olduğu emaillerin biri açılıyor bu karakterinki açılmıyor bu çok tuhaf oldu.
    peki bu şekilde benim gibi mail sorunu yaşayan birileri oldu mu acaba gördüğün.15 şubatı da kaçırıpda benim durumumda olan çözüm bulabilen oldu mu bilgin varsa çok harika olucak

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yukarıda da dediğim gibi, maile tekrar erişim sağlanamıyorsa başka bir alternatif çözüm yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by awedese4444 View Post
    forumu takip etmediğimden dolayı bu tarihi bile bilmiyordum. kardeşim şöyle bir durum var.farklı bir karakterimin de uzun zamandır girmediğim email adresi açılıyor .şuan yazdığım bu karakteriminki açılmıyor. her iki karakterimi oyunda açtıktan sonra bir daha emailine girme ihtiyacı duymamıştım. 2 farklı karakterin ait olduğu emaillerin biri açılıyor bu karakterinki açılmıyor bu çok tuhaf oldu.
    peki bu şekilde benim gibi mail sorunu yaşayan birileri oldu mu acaba gördüğün.15 şubatı da kaçırıpda benim durumumda olan çözüm bulabilen oldu mu bilgin varsa çok harika olucak
    senin yaşadığın sorunu geçmişte ben de yaşamıştım izlediğim yol şuydu ama benim elimde karakterin kayıt tarihi çarın açılışı hangi kartlarla cash aldığım ve esn olarak yüklediysem kodu ve tarihi ayrıca karakterin bankadaki üstündeki item bilgileri vsvs kısacası o kadar çok detay bilgi vermiştim ki sonunda kabul edildi ve çarıma ulaşmıştım ama kimsenin benim kadar detay bilgi topladığını sanmıyorum eğer ciddi ciddi bu tarz kritik bilgilere sahipsen şansını bir kez daha dene.