Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Quote Originally Posted by _KHAN_ View Post
    MP rec silahlarda aynı şekildee 10 yazıyor. Verdiğin hasarın %10 u mana olarak geri geliyor. HP rec aynı şekilde.

Benim tahminim, +0 iron necklace taktığımızda, orda yazan silah çeşitleri ile aldığımız hasarı %10 azaltıyor.
    Öyle olsa Talia+iron set+kalkan+pathoslar ile %100u geçiyor. Karşındaki vurunca canin cogalirdi. Bu yazan miktarlar defi arttırıyor. 1k def varsa iron neck taktın def 1100 oldu sonra iron belt taktın 1210 oluyor. Kalkandan 30 aldın diyelim 1573 def oldu.
    Bu şekilde artıyor.

Senior Member
    Konuyla alakalı mı bilmiyorum ama şu Talia kalksın artık.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Ufak bir bilgi sistem değişmediyse eğer Örneğin sword 200+ anti üstüne çıkarsanız damage yemiyor o silah türünden karakter. Tabi 1 karaktere 200 üstü anti takmak zor ama eski sunucularda bu tarz denemeler yapan oluyordu.

Senior Member RealJomey's Avatar
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Konuyla alakalı değil ve taliaların kalkmasına da gerek yok.
    İstediğiniz gibi biri değilsem eğer isteklerinizi değiştirin. Ben Değişmem !!

Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    Acid potion ne güne duruyor

Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Başka bir konuda antiler yüzde olarak değil de karşı tarafın silahının atack powerını düşürdüğünü söylemişti biri. Mesela iron neck +3, 13 spear antisi var. Yani +9 raptorun apsini 13 düşürüyor 205-13 gibi.

Bu da mantıklı gelmişti bana.
    Last edited by rerersdsd; 06-02-2021 at 09:59 PM.

Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Öyle olsa Talia+iron set+kalkan+pathoslar ile %100u geçiyor. Karşındaki vurunca canin cogalirdi. Bu yazan miktarlar defi arttırıyor. 1k def varsa iron neck taktın def 1100 oldu sonra iron belt taktın 1210 oluyor. Kalkandan 30 aldın diyelim 1573 def oldu.
    Bu şekilde artıyor.
    Zaten YouTube'da bu dediğiniz şekilde video var. Dediğiniz zırhları giyip, karşıdaki adam vurunca hasar yemiyor spear ile, karşıdaki kalkan takıp vurunca hasar veriyor

Bende eski sunucularda gördüm. Tüm antileri takıyor. Karşısında +10 wirinomlu warrior var. Priest torment atıyor, warrior öyle vuruyor, 100 hasar yiyiyor.