Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Yapımcı Firmaya Bildirildi Mi?

Birinci bozduğunuz Skilin bitmesine 10 saniye kala o skill yanıp sönüyordu bizde bitmesini anlayıp ona göre önlem alıyorduk. Şimdi bazen 10 saniye kala yanıp sönüp uyarı verirken bazen vermeyip anında kayboluyor. Bu da bizim hazırlanmamızda terso etki yapıyor. Mesela geçen PK da karşı ırkla kapışmadayken bir anda BUFF skilim kayboldu ve anında öldüm. Eğerki 10 saniye kala eskisi gibi uyarı verseydi ya da bozulmamış haliyle ona göre önlemimi alır ölmezdim.

İkinci bozduğunuz da Duration İtem basılan skiller öyle bir parlaklanıyorki bu parlamada bazen oluyor bazen de eskisi gibi yarı şeffaf parlıyor. Hangi skile Duration bastığımızı PK esnasında unutuyoruz çünkü görünmüyor. Mesela geçen defans yani AC skiline basmışım. Priestten habire AC istiyorum PK esnasında. Atılmıyor diyor tabi .Ayrıca çok sinir bozucu bir şekilde parlıyor.

Last edited by SkCLucky; 06-02-2021 at 11:35 AM.

Oyunu silip tekrar yüklersen düzeliyor.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Oyunu tamamen kaldırıp PC yeniden başlattıktan sonra aşağıdaki link üzerinden indirip kurulum sağlar mısınız?

Download

Senior Member
    Aslında oyunu ben ilk 2358 sürüldüğünde indirip yüklemiştim ama bugün yeniden yükledim. Dahaca test etmedim edince yazarım gene oluyor mu olmuyor mu diye.

Senior Member
    Oyunu en az 3 defa silip yüklemişimdir. Yok gene aynı. Bazen skill bitimine 10 saniye kala skill simgeleri kaybolup gelip ben bitiyorum işareti verirken bazen vermeyip aniden kayboluyor.

Şu grafik güncellemesinden beri iyice kabusu yaşıyorum oyundan. Bir karanlık mod var ki oyunda bunun postunu koydum, power up store girerim xigncodeden oyundan şutlar bunun da postunu koydum bir de bu . Şu oyunu 2 sene önceki hali neyse aynen onu getirseler iyi olacak yok bu şekilde oyun oynanması mümkün değil zaten. Üstüne utc ve FT deki mobs spawnları, pk nın ortasında çıkan captchalar bunlara hiç girmiyorum zaten.