Results 1 to 7 of 7

Thread: Karakterim hk

Karakterim hk

Merhaba;

2009 da açtığım hesabıma en son 2014-2016 civarında girdim diye hatırlıyorum o tarihte karakterim duruyordu. Şimdi ise ana karakter hariç diğer her karakterim duruyor. Bu nasıl iş anlamadım. Siliniyorsa niye hepsi silinmiyor da leveli ve eşyası olan karakterim siliniyor? Yan karakteri duruyor anlamadım gitti.

Ticket attığımda birleşme sırasında silinen karakterler geri gelmez şeklinde bir dönüş yapıldı.

Ya arkadaş yan karakter duruyor da neden ana kullandığım 80 level eşyalı karakterimi sildiniz. Niye tüm olympia karakterlerim silinmedi de neden o ya. Kaç yıl geçerse geçsin ben oynadığım oyuna geri dönebilmeyi beklerim yazıklar olsun.

aradan 12 yıl geçse bile hala beni hayal kırıklığına uğratabiliyorsunuz tebrik ediyorum.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Doğru hesabı kontrol ettiğinizden emin misiniz? Hesap silinmesi geçmişte yapıldı ancak karakter silinmesi olmadı sadece. Ayrıca sunucu birleşimlerini kaçırmış olabilirsiniz. Aşağıdaki duyuruda da hesapların silinmesi ile ilgili duyuruya bakabilirsiniz.

Hesap Silinmesi Hk.

Karakterin adını biliyorum ekran görüntülerim alındıkları tarihlerle birlikte var. Karakter adından hesap adını söyleyebilirler mi ticket atsam? Yani belki güvenlik dolayısıyla söylemezler ama en azından yıldızlı şekilde söyleseler hatırlarım. mesela ka***** gibi olabilir mi böyle bir şey ona göre ticket atayım.

edit: Gönderdiğiniz postu hatırlıyorum. Hesabıma giriş yaptım o tarihte.

edit 2 : Olympia değil beramustaymış

Beramus komple yok ne oldu o karakterler ?
    Last edited by nofeargabrial; 06-01-2021 at 03:30 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nofeargabrial View Post
    Karakterin adını biliyorum ekran görüntülerim alındıkları tarihlerle birlikte var. Karakter adından hesap adını söyleyebilirler mi ticket atsam? Yani belki güvenlik dolayısıyla söylemezler ama en azından yıldızlı şekilde söyleseler hatırlarım. mesela ka***** gibi olabilir mi böyle bir şey ona göre ticket atayım.

Çünkü bakıyorum hatırladığım yan karakter duruyor ana karakter yok böyle bir şey aşırı saçma geliyor.

edit: Gönderdiğiniz postu hatırlıyorum. Hesabıma giriş yaptım o tarihte.

edit 2 : Olympia değil beramustaymış

Sunucu birleşimlerini kaçırdığınız için bunu yaşamış olmanız gayet normal. Bilette verilen cevap geçerlidir.

Sunucu birleşimi sırasında karakter isimlerini bildirmek mi gerekiyordu. Bildirmeyenlerin yüksek lvlli karakterini seçip taşımak yerine silmek daha kolay tabi Bir de 12 gün çok kısa bir zaman dilimi.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bilet üzerinden tarafınıza iletilen yanıt detaylı kontrollerin ardından iletilir ve bu sebeple nihai karar olmaktadır. Biletiniz üzerinden gelen yanıt geçerlidir ve forum üzerinden yapılabilecek bir durum bulunmamaktadır, bilginize.

Biliyorum tatlım maksat içimizi dökelim. <3