Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Alın Sizin Kopxerleri engellyen Anti hackınız Şİmdide kopxleri engelliyor derseniz...

Alın adam chaosda Kafasına göre istedini yapıyor ama sizin anti hackınız bizim gibi Cep tel modem olanlara zararı oluyor yani bu devirde Adam gibi oynamak mı suç ?
    Last edited by _____AAA; 01-10-2014 at 11:01 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bilgisayarınıza güvenilir bir antivirüs programı kurarak taratmanızı tavsiye ediyorum.

Senior Member
    O Nod 32 eset ile zaten tarattım C/ d/ Ama işte bu xingcode Çok saçma mantığı var :S

Senior Member Qnlylife's Avatar
    Nickname
    Jinbei
    Class
    Mage
    Clan
    Rampage
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    9999 kere bu şekilde konu açtınız .. Peki size verdiğimiz tavsiyeleri uyguladınız mı ? BAŞTA BURASI Cheat Report Bölümü değil !!!

2.olarak virüs yada spyware uygulama uzantısı oyuna müdahele ettiği anda XIGNCODE3 işleve başlar !!!

Uygulayacağınız İşlemler ! ;
    1-Güncel bir antivirüs programıyla taratınız.
    2-Combofix (antispyware) programını indirip taratınız !
    3-Oyunu tekrar yükleyiniz.
    4-Yüklemek istemiyorsanız .XINGCODE3 klasörüne giriniz Sarı renkli xmag.xem dosyasını silip ,metin dosyasının içeriğini temizleyiniz.kaydediniz.Oyuna tekrar giriş yapınız.
    5-Uyumluluk modunu kontrol ediniz.

AYRICA BUDA İŞE YARAMIYOR DİYORSANIZ !!
    GÖZ ATIN ;
    http://forum.knightonlineworld.com/f...#axzz2fnFJhpZI
    Last edited by Qnlylife; 01-08-2014 at 04:56 PM.

Junior Member
    Oyunu windows moda aldığımda bana da çıkıyor.Windows moda alıp simge durumunda bırakınca yapıyor bu hatayı.Bunun dışında dc olunca oyunu kapatıp bu hata çıkıyor.Oyunda hata olark en önemli sorun "bug report" hatası.Gerçekten insanın canını sıkan bir hata.Format attğım halde 2-3 giriş denenemde bile bug reprot verdi.

arkadaşlar anatolı daydım sımdı bırlesmıs serverler. herhangı bır premıumum yok oyuna gırmeye calsıyom en son lodıng ınformatıon 4 e kafdar doluyo sonra atuıyo oyundan sebebını bılıyorsanız yardımcı olursanız sevınıırm..