Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Okçular seri üzgün. 3v5 lide toplam 7 dakikada bir rpr geliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Okçular seri üzgün. 3v5 lide toplam 7 dakikada bir rpr geliyor.
    Herhangi bir okçuda minimum 3 bow var. Yarım saatte 1 town atsınlar. Slot kaçacak diye korkmasınlar.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    genie hammer (30'lu paket) 13 14m
    magic hammer (adet) 450-500k

Zaten genie hammerla aynı para. Mh drobunun azaltılmasının PUS'ta Genie Hammer'ın satışının artırılması için yapıldığını düşünüyorum. Oyuncuları düşündükleri yok. 3-5 hileci MH mı kasmış hadi drobu kaldıralım diye bir mantık olur mu? Aynı şekilde TS dropları... Ts hadi neyse 1 saatte 20-25 tane atıyo ama MH felaket kötü gerçekten. Sen hilecileri cezalandır bir kaç hileci yüzünden bütün oyuncuları cezalandırma.

Millet ne diye mh almaya uğraşsın ki?
    Parası olan GH kullanır olmayan da town rpr yapmak zorunda kalır. Var olan MHlerin zaten büyük çoğunluğu eskiden kalma stokçularda. Ben doğru düzgün aof farm yapan görmedim. Denemek 1 saat aof kestim kesimi zaten ayrı dert 1 saatte 3-4 tane anca MH çıkabildi. Zaten o çıkanlarda 1 saatlik farmı karşıladı . Veya bowl bölgesindeki yaratıklardan da düzenli bir şekilde MH drobu almak imkansız denecek kadar zor. Arada sırada bowlda denk gelecek de rastgele kestiğin bi yaratıktan düşecek filan. Napacak bu adamlar? Millet yağmur duasına çıkıyor bunlarda MH duasına mı çıksın?

Oyuncuyu düşünen bir sistem oyuncuya oyun içinde yardımcı olur, onu kısıtlamaz. Halbuki bu çeşit ihtiyaç malzemelerinin bolluğu olursa oyuncular bir o kadar rahat oyun oynar ve bu eşyalar değersizleştiği için kimse bunları illegal yolla toplamaya tenezzül etmez. Gider ihtiyacı olan kasar çıkarır. Hatta Non-Trade seçeneği hiç akıllarına gelmiyor sanırım? Pot/Mana olsun ağaç scler olsun veya ts/mh olsun... Dropları yükselt koy non-trade millet gitsin karşılasın ihtiyacını.. Ama o zaman da Genie Hammer satılmaz değil mi? Siz de haklısınız...

Adam 1 saat farm atacak en az 3-4 kere rpr yapmak zorunda kalacak ee 1 saatlik farmda 4-5m anca kasabilecek yarısı pota manaya diğer yarısı da MH'ye gidecek. Sen sağ ben selamet... Ne oldu? farm attık. Sonuç sıfır

k2 zamanlarında oyun "free to play"di

sonrasında "pay to play" oldu

Şu dönemde "pay more to play" .

Bu gidişle ileride "sell everything to play" olur.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Herhangi bir okçuda minimum 3 bow var. Yarım saatte 1 town atsınlar. Slot kaçacak diye korkmasınlar.
    Bende 1 tane var 3 tane almak zorunda değilim. O kadar bütçem de yok zaten. Ayrıca söylüyorum 7 dakikada rpr geliyor. Sen 7 dk da rpr ne demek bilir misin ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Bende 1 tane var 3 tane almak zorunda değilim. O kadar bütçem de yok zaten. Ayrıca söylüyorum 7 dakikada rpr geliyor. Sen 7 dk da rpr ne demek bilir misin ?
    1 main bow , 2 tane ironx alırsın , 1 tanede yamuk bow görevden alıyorsun zaten. Almak zorunda değilsen town atar rpr yaparsın. Her okçu böyle yapıyor. Slotum gider diye korkuyorum de samimi ol

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    1 main bow , 2 tane ironx alırsın , 1 tanede yamuk bow görevden alıyorsun zaten. Almak zorunda değilsen town atar rpr yaparsın. Her okçu böyle yapıyor. Slotum gider diye korkuyorum de samimi ol
    Ben oyunu neredeyse bıraktım. Oynadığım server olympia zaten bomboş. Ben bir sorunu dile getiriyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    Ben oyunu neredeyse bıraktım. Oynadığım server olympia zaten bomboş. Ben bir sorunu dile getiriyorum.
    Burada bir sorun yok. Eğer kişiler slot kaçacak diye Rpr için town atmıyorsa genie hammer yada magic hammer almak zorunda. Gülü seven dikenine katlansın değil mi? Town atarsa maksimum gate paraları ile birlikte 150k harcar. Genie hammer'la veya magic hammer'la 400-500k.

Town atınca yerine biri gelecek diye ödleri kopuyor bunların

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Burada bir sorun yok. Eğer kişiler slot kaçacak diye Rpr için town atmıyorsa genie hammer yada magic hammer almak zorunda. Gülü seven dikenine katlansın değil mi? Town atarsa maksimum gate paraları ile birlikte 150k harcar. Genie hammer'la veya magic hammer'la 400-500k.

Town atınca yerine biri gelecek diye ödleri kopuyor bunların
    Ben galiba olayı anlatamadım sana. Bir okçunun rprsi 7 dakikada geliyor diyorum sen bana slot diyorsun. Allah belasını versin slotun konu slot değil. Bir priest ya da bir warrior en az 1 saat aynı slotta kasarken ben 7 dk da bir town atıp slota geleceksem bu sorun değil mi? En az priest kadar en az warrior kadar slotta kalmak istiyorum. Slot kaçacak diye sorunum derdim yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Ben galiba olayı anlatamadım sana. Bir okçunun rprsi 7 dakikada geliyor diyorum sen bana slot diyorsun. Allah belasını versin slotun konu slot değil. Bir priest ya da bir warrior en az 1 saat aynı slotta kasarken ben 7 dk da bir town atıp slota geleceksem bu sorun değil mi? En az priest kadar en az warrior kadar slotta kalmak istiyorum. Slot kaçacak diye sorunum derdim yok
    1 saat slotta kalan warrior ve priest yok. 26 dakika'da rpr'si geliyor priestin geniedeyken dc flash koyulduğu için. Warrior'un süresini bilmiyorum. Okçuda 4 bow olduğunu düşününce rpr süreleri eşitleniyor hatta okçu daha uzun süre kalıyor. Gidiş geliş kısmı için priest sw almak zorunda +50k daha veriyor. Sen Lf basıp koşuyorsun.

Peki neden sen priest değilsin? Çünkü okçu 3-5 denen skiller ile her slota girebiliyor. Bu arada benim okçunun quest bow rpr'si 11 dakikada geliyor. 7 dakikada gelmesi için hızlandırıcı mı kullanıyorsun?

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    1 saat slotta kalan warrior ve priest yok. 26 dakika'da rpr'si geliyor priestin geniedeyken dc flash koyulduğu için. Warrior'un süresini bilmiyorum. Okçuda 4 bow olduğunu düşününce rpr süreleri eşitleniyor hatta okçu daha uzun süre kalıyor. Gidiş geliş kısmı için priest sw almak zorunda +50k daha veriyor. Sen Lf basıp koşuyorsun.

Peki neden sen priest değilsin? Çünkü okçu 3-5 denen skiller ile her slota girebiliyor. Bu arada benim okçunun quest bow rpr'si 11 dakikada geliyor. 7 dakikada gelmesi için hızlandırıcı mı kullanıyorsun?
    Tek tek cevap vereyim. Sen git 15 20 m e large breaker al. Benim bowum en az 3 4 gb +7 ee desek. 10 tane large breaker alırsın. Ben hala diyorum sana birden fazla silah kullanmak zorunda DEĞİLİM diye. Hadi 26 dk diyelim. Yine de okçudan 3 kattan fazla. Sw almak zorunda değilsin piyasada rogue mi kalmadı sw iste. Eğer 83/3 priestim olsaydı inan onu oynardım. Sen genei kurarsın gidersin ama ben 3 5 le genei kuramam bizzat başında olmam gerek. Bu arada benim bow quest değil 14000 duratı olan shenlong bow. Discorda gel keseyim kac dk da rpr geliyor göstereyim canlıdan.