Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IVATANSEVER View Post
    Adamların bir suçu yok bizim kendi ekonomik olumsuzluğumuzdan dolayı durum böyle.
    Örneğin kuru 7.5 TL sabitlediler 2-3 sene ekonomiyi doğru yönetenler ele aldığında varsayalım dolar 2-3-4-5 TL seviyelerine düştü bu seferde dolar düştü yüksek kuru kaldırın düşük kurdan hesaplayın diye dert yanacağız.
    O açıdan adamların pek bir hatası veya suçu yok sorun bizim kendi ekonomik olumsuzluğumuzda.
    Doların düşme ihtimali düşüncesi bile malesef olamaz.
    Trade edilemez olayı mantıklı ama artık 2025 mgame geri dönüş yapar

Senior Member
    Nttgame ithalatı azaltmak için kur fiyatını düşürmüyor veya sbitlemiyor. Herşey bu ülke için.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Adamların bir suçu yok bizim kendi ekonomik olumsuzluğumuzdan dolayı durum böyle.
    Örneğin kuru 7.5 TL sabitlediler 2-3 sene ekonomiyi doğru yönetenler ele aldığında varsayalım dolar 2-3-4-5 TL seviyelerine düştü bu seferde dolar düştü yüksek kuru kaldırın düşük kurdan hesaplayın diye dert yanacağız.
    O açıdan adamların pek bir hatası veya suçu yok sorun bizim kendi ekonomik olumsuzluğumuzda.
    twitchin steamin lolun suçu mu dolar da sabitlediler yada yerel fiyatlandırma yaptılar bırakın bu işleri kardeşim 400 cash 43 tl veriyosun hala savunuyosun

Senior Member IVATANSEVER's Avatar
    Nickname
    IVATANSEVERI
    Class
    Rogue
    Clan
    PatRiotS
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    twitchin steamin lolun suçu mu dolar da sabitlediler yada yerel fiyatlandırma yaptılar bırakın bu işleri kardeşim 400 cash 43 tl veriyosun hala savunuyosun
    Öncelikle yanlışınız var ben cebimden herhangi bir nakit çıkarıp cash almamaya çalışıyorum, boş vaktimi oyunda farm yaparak geçirip pazardan alıyorum pus eşyamı aksi halde ben herkesten daha fazla karşıyım yükselmiş olmasına lakin dolar 0.5 TL de olabilirdi ülkemizde o zamanda mgame mi ağlamalıydı hiç kazanamıyorum fiyatları artıracağım diye ?
    Suç bizim ekonomik olumsuzluğumuzda,mgame yinede durumu arada görüp indirim yapıyor ama kısacası ülkenizin ekonomisi kötü ise banane diyor haklı olarak.

Olsun, Almanya bizi kıskanıyor. Böyle devam.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Öncelikle yanlışınız var ben cebimden herhangi bir nakit çıkarıp cash almamaya çalışıyorum, boş vaktimi oyunda farm yaparak geçirip pazardan alıyorum pus eşyamı aksi halde ben herkesten daha fazla karşıyım yükselmiş olmasına lakin dolar 0.5 TL de olabilirdi ülkemizde o zamanda mgame mi ağlamalıydı hiç kazanamıyorum fiyatları artıracağım diye ?
    Suç bizim ekonomik olumsuzluğumuzda,mgame yinede durumu arada görüp indirim yapıyor ama kısacası ülkenizin ekonomisi kötü ise banane diyor haklı olarak.
    dolar eğer düşük olsaydı zam yapardı niye ağlasın firma? 10 dolar yapardı 5 dolardan zam gelmeyen ne var ? düşük olcağı zaman zam gelmesi nasıl mantıklıysa yüksek olunca da indirim gelmesi mantıklı ama neyse anlıcak kapasiten olmadığını fark ettim salla "vatansever" kardeş

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    2013 te yanlış hatırlamıyorsam 30 tl ye bronze premium ile başlamıştım. şuan siz düşünün..

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by basardurgun1 View Post
    2013 te yanlış hatırlamıyorsam 30 tl ye bronze premium ile başlamıştım. şuan siz düşünün..
    2006 da cafe sahibi kâr koyup 8 9 tl ye satıyordu

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    dolar eğer düşük olsaydı zam yapardı niye ağlasın firma? 10 dolar yapardı 5 dolardan zam gelmeyen ne var ? düşük olcağı zaman zam gelmesi nasıl mantıklıysa yüksek olunca da indirim gelmesi mantıklı ama neyse anlıcak kapasiten olmadığını fark ettim salla "vatansever" kardeş
    Yapımcı firma dolar üzerinden fiyatlandırdığı oyunda dolar 1 lira olsaydı niye zam yapsın bu nasıl bir mantıktır? 2004 yılında 1 dolar 1.30 liraydı ve 400 n-point 5 dolardı. Dolar bugün 8.50 lira ve 400 n-point yine 5 dolar. Kısaca bizim paramızın değeri ile yapımcının kazancı değişmiyor. 400 n-point için cebinden 10 lira da çıksa 100 lira da çıksa onlar her zaman 5 dolar kazanacaklardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Senin durumun herkesten kötü dostum paradan daha değerli bişeyle oynuyorsun bu oyunu kolay gelsin.