Results 1 to 2 of 2

Drakide düzenleme istiyorum. Lütfen yetkililer bir bakabilirmi?

Draki ay sonu sıralamasındaki amaç biz sürekli oyuncuların çıkan itemlerdende faydalanması ve daha adil bir oyunun devamını sağlamak. Fakat gelin görünki gerçekler ap ayrı..
    Pazarcı adamlar sağlam item satıyorlar sabah akşam, ha buna sağlam oyuncularda dahil.. Ne yapıyor bunlar, hergün 1 hatta 2 charı drakiye item geçirip sokuyorlar. Ay başında sıralamamız en başlarda iken ki serverimde benden sağlam mage az var ay sonunda drakide sıralamaya dahi giremiyorum. Durum şuan yine aynı artık isyanlardayım. İtemi var diye açsın yada alsın 30 char sadece drakiden dünya parayı tek başına kaldırsın biz sürekli oyuncularda 1 kutu dahi alamayalım. Yapan her türlü yapıyor diyorsanız en azından bazı tedbirler almalısınız. İd sınırlama olmalı en azından 2 olsun max 1 id den giriş için bu baya engelleyecektir. Lütfen daha kalıcı ve düzgün çözümleriniz varsa uygulayın artık gerçekten bu durum artık canımı sıkıyor bi tek benim değil gerçekten sürekli oyuncular hava alırken sadece itemi var diye, ki genelde onuda alıp satmak kar etmek için kullananlar birde her ay drakiden dünya kadar parayı kaldırıyorlar. Bu büyük bir haksızlık. Bu konuda mutlaka bir çözüme bir an önce gitmenizi bu konuyu sürekli dillendirmenizi bekliyorum. Yada kaldırın sürekli kimseye haksızlık olmasın en azından içimiz yanmaz kimseye yok deriz bu nedir ya..

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Forumun arama bölümünü kullanarak daha önce açılmış olan konulara ulaşabilir ve güncel olan konulardan öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Keyifli forumlar.