Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    İnsanları banlamak ne kadar kolay. Juraid gemde adamın işi çıktı diyelim. Arkadaşlar izin verirseniz çıkacağım. Yok vermiyoruz izin dediklerinde emredersin kalırım mı diyecek? İsteyen kalır isteyen çıkar? Kimse kimseyi memnun etmek zorunda değil? Kimseye de kimse hesap vermek zorunda değil çıktığı için? Merak ediyorum bu kuralı koyan kim? Mantıklı açıklaması nedir? Galiba bu kuralları koyanlar Hayatları OYUN dan başka bir şey değil? Bu korkutma olayı nedir? Adamın sabah 7,30 iş başı yapıyor akşam 19,00 a kadar çalışıp evine geliyor, Eğlenmek için oyuna giriyor ve Bir de oyundaki insanlara hesap verecek?
    işi çıkcak gibiyse girmesin mesela ? yada işi oyundan değerliyse çıksın gitsin yesin banını otursun 3 gün oyun madem önemli değil ? 7 kişinin emeğini çal sonra niye ban yedim oh ne güzel

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    aynen internetin fişini çekmek yada wifi kapatmak parayla çünkü
    Sistem yapılmaya karar verilsin oda taranır dostum.
    JR girmiş çıkmış ve hemen oyuna tekrar girmiş adamı sistem rahat bulabilir.
    e gene çıkar diğceksiniz bekler girer aynen öyle o adama da küçük bir yer bırakmalısınız o adamlar jrde itemli neden çıkıyorlar deymezdiyolar çünki
    e sende işini yapacaksın çoklu char sokmıyacaksın item alacaksın bu küçük taramalarda insanlara item yapmak için, işini yapmak içinde motivasyon olacak.
    Adalet sürekli itemlilerin itemsizleri ve multi sokanların taşıdığı yerde olmayacak karşılıklı olacak.
    Warriorumla giriyorum adam heal atmıyor ,elinde 70 kalkanı kimbilir + kaç herkes ölüyor adaletmi şimdi bu ?
    Bence tarama güzel olur zaten zamanıda kısaldı ya girmicek,ya giricek sonuna kadar oynıyacak,yada girip çıkıp beklicek.
    Bence güzel motivasyon.
    Kimse o malum kişilere katlanıp sürekli bir tilt olma durumu içine girmek zorunda değil.
    Last edited by GREENEESsssss; 05-31-2021 at 08:46 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Selam.

İncelenecektir bilgisi verildiği zaman, tüm kontroller yapılır ve ceza almasını gerektiren bir durum varsa işlem uygulanır. Yapılan tüm bildirimler ceza alacaktır diye bir şey söz konusu değildir.

Ek olarak, kontrol sonrasında geri dönüş yapılmayabilir, çoğunlukla geri dönüşlere harcanacak zaman yeni raporlara bakılarak değerlendirilmektedir.

Bu daha yeni oldu küfürleştiler ve terk edildi.
    Sabahta aynısı oldu.
    Küfürleştirler ve terk edildi.
    Oyunun huzuru kaçtı artık.
    Bunu bir tek ben yaşamıyorum herkes yaşıyor.

**

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by wkb_jGJXxFCf View Post
    Bu daha yeni oldu küfürleştiler ve terk edildi.
    Sabahta aynısı oldu.
    Küfürleştirler ve terk edildi.
    Oyunun huzuru kaçtı artık.
    Bunu bir tek ben yaşamıyorum herkes yaşıyor.

**
    Bu görseli burada paylaşmak yasak cheat reports bölümüne konu açarak oraya paylaşırsanız incelenmesini sağlayabilirsiniz.

*Ek olarak bu gibi durumlarda kanır alırken lütfen tam ekran alın ve görselle hiç bir oynama yapmayın.

işi çıkcak gibiyse girmesin mesela ? yada işi oyundan değerliyse çıksın gitsin yesin banını otursun 3 gün oyun madem önemli değil ? 7 kişinin emeğini çal sonra niye ban yedim oh ne güzel
    Bu oyundaki tüm herşey MGAME e aittir.

Saygılarımla,

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    Bu oyundaki tüm herşey MGAME e aittir.

Saygılarımla,
    Ak akçe de kara gün içindir

Sevgilerimle.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Aynen katılıyorum.

Senior Member
    Emek kelimesini ne kadar basit kullanıyorsunuz öyle. Neymiş 1 kişi JR'den çıkmış 7 kişinin emeği falan filan deniyor.

1 kişi 70 level karakterle JR girmiş tek yiyor ve kaybettiriyor. O zaman diğer 7 kişinin emeğini çalmış olmuyor mu?

İşinize geldiği gibi yaşamayı bırakıp acaba bu adam niye çıktı deyip kendinize bakarak 1 sonraki gün , 1 sonraki hafta kendinize bir şeyler katarak bu etkinliğe girdiniz mi? Hemen her serverda JR saatlerinde ortaya çıkan ve sunucu kaç senelik olursa olsun 1 adım ileriye gidememiş tiplerle etkinlikte denk gelmek istiyor muyuz?

Hiç olmadı empati yapın Warrior oynuyorsun itemlerin iyi , warriorun her hareketi masraf odaları geçip gelmişsin devaya priestin tek yiyor , toplu heali yok , cc atmıyor bir sürü sıkıntı. 1 black gem için 20 dakika bekler misin?

Küfür , hakaret gibi durumlar varsa onu ayrı bir şekilde report edersin diğer durumlarda emek konusuna girmeden önce karakterleri düzeltmeyi deneyin. Belki o zaman bu adamlar JR'den çıkmaz. Yapmayacaksınız ama bir umut

Senior Member
    Kusura bakmayın ama Diez gibi +9 +10 itemin gırla olduğu hatta +8 itemlerin neredeyse bedava olduğu bir serverda kağıt gibi 70 level mp recli adamla oynamak zorunda değilim. Basarım Alt-F4 çıkarım.

Junior Member
    Kill'leri sen al partyde fakat diğerleri sürekli kill versin karşıya bu durumda çıkarım daha fazla uğraşmam.1'lenen oyuncu yerine başkasına dalmakta ısrar etsinler yine çıkarım sinir olmaya gerek yok.70-73 level kazansa green alıcak tipler gelsin pkda da gitsin karşıya sayı versin sadece bu durumda da çıkarım uğraşmam.Fark açılmış, toparlanacak gibi değil yine çıkarım.Skilli açık olmayan tipler gelmiş partye sadece yük oluyor yine çıkarım.Sonra o döner ekmek parası için girenler düşünsün ben neden uğraşayım.Ha elektrik gider, internet gider her şey olur.Karşısı pk party +9 itemli bizde de yamuk stafflı, yamuk bowlu rakipten kaçmayı bile beceremeyen, zaten town atmak hak getire böyle tipler var neden sinir olayım bunlara kazandırmak için.