Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43
    Senior Member
    Diğer pt üyelerine güvenerek ya da bencil ve düşüncesiz davranarak 70+ level kağıt gibi charlarla JR girsinler,
    Doom Soldier'dan bile tek yiyip heal atsana diye hakaret etmeye başlasınlar,
    Pot harcamamak için MP/HP rec çöplerle atak yapsınlar,
    Her JR de muhakkak denk gelen süper zeki 500 IQ'lü bilgeler daha ilk mobu çekmeden polemik çıkararak diğerlerinin keyfini kaçırıp oyundan düşürsünler,
    Afk kalsınlar , Charlarını makroya bırakıp ( ya da bırakmadan) diğer pc'deki jr ile ilgilensinler...
    Eğer bir mucize olurda başarabilirsek devaya gelene kadar neredeyse 2 black gem karşılığında pot harcatsınlar...

Daha Onlarca satır yazabilirim fakat gerek duymuyorum.
    Böyle bir JR'de neden kalayım bana bunu açıklar mısınız ?

Neden cezası olması gerektiğini anlamadım. 83/3 Okcum ile Altar da jr giriorum. Premium um war pus esyam war. Eh biraz da itemim war. Pat yamuk bowlu okcular. Mp rec li warriorlar 73 75 level çarlar ile aynı party e denk geliorum. Hadi itemini levelini geçtim. Yeni gelin gibi nazlı nazlı oynuor atack yapsam mı yapmasam mı kafasında. Dakika 6 olmus 7 olmus Hala ilk odadayız. Manyak mıyım ben niye bekleyip kanser olayım. Çıkarım haliyle. Jr nin yeni hali iyi party denk gelir 7 8 dk da deva keserler arada kaynarım hop gem buya atar döner ekmeğime bakarım sisteminden çıktı. Pk ya kalıor çoğu jr. Ne yani çıkmayıp da tek skile masterı kızaran 100 defini açacak kadar jr kazanmış hala görev itemleri ile oynayan bilmem kaç pc ile black gem almak için jr tıklayan Ekstradan bos lardan da 2 gem alırsam oh ne ala cılara gem mi kasalım?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Selam.

İncelenecektir bilgisi verildiği zaman, tüm kontroller yapılır ve ceza almasını gerektiren bir durum varsa işlem uygulanır. Yapılan tüm bildirimler ceza alacaktır diye bir şey söz konusu değildir.

Ek olarak, kontrol sonrasında geri dönüş yapılmayabilir, çoğunlukla geri dönüşlere harcanacak zaman yeni raporlara bakılarak değerlendirilmektedir.
    Dostum sabite alınmayan konulara hiç birşey yapılmadığını herkes biliyor artık lütfen yani yutmuyo kimse artık.

Senior Member
    Bu konuda yapılması gereken aylar önce bir konudaki öneriydi . 2 kriter ile partiler otomatik oluşturulmalı . 1. kriter 70-75 75-80 80-83+ level aralıkları 2. kriter ise item kademesi; her itemin bir sayısal kodu olmalı ve upgradesine göre puanlanmalı ve partiler buna göre oluşturulmalı. Sonuç olarak jr etkinliğinde karşılıklı 2 parti birbirine en yakın seviyede ve levelde karşılaşabilicek ve daha zevkli bir event haline gelebilicek.

Junior Member
    Jrye np sınırı eklenebilir 30-40k gibi, itemsiz afk charlardan kurtuluruz en azından. Tabii bu da kalıcı bir çözüm değil fakat büyük ölçüde jr kalitesini arttıracağını düşünüyorum.

Quote Originally Posted by JETONNNNNNN View Post
    Bu konuda yapılması gereken aylar önce bir konudaki öneriydi . 2 kriter ile partiler otomatik oluşturulmalı . 1. kriter 70-75 75-80 80-83+ level aralıkları 2. kriter ise item kademesi; her itemin bir sayısal kodu olmalı ve upgradesine göre puanlanmalı ve partiler buna göre oluşturulmalı. Sonuç olarak jr etkinliğinde karşılıklı 2 parti birbirine en yakın seviyede ve levelde karşılaşabilicek ve daha zevkli bir event haline gelebilicek.
    Hocam itemlere sayısal kod pek olacak iş değil. Level ve NP şartı olabilir bence. 83+ ve 50k NP gibi, -tamamen farazi- Her kademe için düzenleme yapıılsa, 70 lwl adamın karşısına reb5 ya da reb5 adamın yanına 70 lwl gelmese...

Özellikle 79 a mage kasıp yeni server timedlara multi çar olarak giriyorlar. Aralarında bazıları, laf edilince çok abuk sabuk şeyler yapabiliyor. Herkesi towna çekip alt f4 çekmek gibi.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Bu konuda bir moba oyununun yaptığı çıkışta 5 sn sayması güzel olur bence bilemezsiniz adamın elektirikleri kesilmiştir çıkmıştır lakin bu 5 sn bekleyip hala çıkmak istiyor musunuz sorusuna çık seçeneği eklenirse bu sorunda ortadan çözülür ve bu sorun denetlenmek zorunda bırakılmaz sistem oto olarak 3 gün uzaklaştırma cezasını verebilir rahat rahat

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Bu konuda bir moba oyununun yaptığı çıkışta 5 sn sayması güzel olur bence bilemezsiniz adamın elektirikleri kesilmiştir çıkmıştır lakin bu 5 sn bekleyip hala çıkmak istiyor musunuz sorusuna çık seçeneği eklenirse bu sorunda ortadan çözülür ve bu sorun denetlenmek zorunda bırakılmaz sistem oto olarak 3 gün uzaklaştırma cezasını verebilir rahat rahat
    aynen internetin fişini çekmek yada wifi kapatmak parayla çünkü

Senior Member
    Ben kaybedilmiş bir jr'de 15-20dk bekleyemem. Adamlardan skor alamıyoruz, ks yememek için devada kesmiyorlar. Ben niye boşuna bekleyeyim? Hiç umurumda olmaz çıkarım.

İnsanları banlamak ne kadar kolay. Juraid gemde adamın işi çıktı diyelim. Arkadaşlar izin verirseniz çıkacağım. Yok vermiyoruz izin dediklerinde emredersin kalırım mı diyecek? İsteyen kalır isteyen çıkar? Kimse kimseyi memnun etmek zorunda değil? Kimseye de kimse hesap vermek zorunda değil çıktığı için? Merak ediyorum bu kuralı koyan kim? Mantıklı açıklaması nedir? Galiba bu kuralları koyanlar Hayatları OYUN dan başka bir şey değil? Bu korkutma olayı nedir? Adamın sabah 7,30 iş başı yapıyor akşam 19,00 a kadar çalışıp evine geliyor, Eğlenmek için oyuna giriyor ve Bir de oyundaki insanlara hesap verecek?