Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Yeni sunucuların maksimum armorları bu questler ile aynı. +6 mythril boot bastım 50 dakika önce 160m ediyor.

İnsanların zamanla yaptığı armoru yeni başlayarak eslantta hemen elde etmen ne kadar doğru?

Beğenmiyorsan gider 10 yıllık hatta 15 yıllık bir sunucuda oynarsın.
    Destekliyorum

Junior Member
    Yeni sunucuların maksimum armorları bu questler ile aynı. +6 mythril boot bastım 50 dakika önce 160m ediyor.

İnsanların zamanla yaptığı armoru yeni başlayarak eslantta hemen elde etmen ne kadar doğru?

Beğenmiyorsan gider 10 yıllık hatta 15 yıllık bir sunucuda oynarsın.

Biz oyuna para vermeden oynamaya çalışan taraftayız oyundan zevk alma tarafındayız kusura bakma üstümde item yokken Cz ye çıkıp neden tonla item yapmış insanlara Zevk vereyim ki ? Cz koyulma mantığıda bana göre halen öyle tamamen item yapmış insanlar o questlerin altından ayrılmıyor itemsiz birileri gelsede kessek diye ee oyuna yeni başlayan birisi item yapamadıkdan sonra bu oyunu neden oynasın ????

Ve ben +7 verilmesini ve 2 günde verilmesini kast etmiyorum gene 10 günde + 1 verilsin ama neden CZ de
    Last edited by NightOwl; 06-01-2021 at 08:38 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hdlioglu View Post
    Biz oyuna para vermeden oynamaya çalışan taraftayız oyundan zevk alma tarafındayız kusura bakma üstümde item yokken Cz ye çıkıp neden tonla item yapmış insanlara Zevk vereyim ki ? Cz koyulma mantığıda bana göre halen öyle tamamen item yapmış insanlar o questlerin altından ayrılmıyor itemsiz birileri gelsede kessek diye ee oyuna yeni başlayan birisi item yapamadıkdan sonra bu oyunu neden oynasın ????

Ve ben +7 verilmesini ve 2 günde verilmesini kast etmiyorum gene 10 günde + 1 verilsin ama neden CZ de
    Sen yine para vermeden oyna ama herkes gibi sende cz de zorlana zorlana yapacaksın istemiyorsan çiçek gibi eski sunucular var

Senior Member
    +1 destekliyorum +9 full itemli adamlar quest yapmaya değil görev yapmaya çalışan düşük itemli arkadaşları kesmeye geliyor 1 defa kesersin anlarım 2 defa kesersin anlarım adamlar bildiğin questlerin başında kamp kuruyor bence de artık eslanta kaydırılma vakti geldi millet dünyanın parasını yatırmış sanki beleş dağıtıyorlarmış gibi herkeste +9 raptor var +9 wb md shard var. Yeni başlayan adam napsın 10 günde 1 silah alıyorsun o da +0 . +4 e geçerken yanıyor ) çok değerli bişey verse anlıyacam adamın normal oyunu oynayabilmesi için olan şeyi bile zorla uğraşarak 10 günde alıyor

Senior Member

Bu oyun multi player oynanan bir oyun.

Babanın çiftliği değil , kırmızı halıyla karşılanmayacaksın tabi ki. Biz 2 küsür senedir yeni sunucuda gelişene kadar o görevleri yaptık hala yapıyoruz. Çünkü sunuculardaki maksimum armorlar bu questlerde.

Sen 2 günde gelip benim emeğimi geçme hakkını nerden buluyorsun?

Dediğim gibi +6 mythril boot 160m. Uğraş ver ve başar. Hazıra konarak yaşamaya alışma.

Krowaz gelirse geçer eslanta. Ha illa ben yapamıyorum diyorsan geç Diez'de oyna. Orada insan ihtiyacı daha fazla.
    Last edited by BlackMbaku; 06-03-2021 at 12:20 AM.

Senior Member
    anladığım kadarı ile sen itemini expini bitirmişsin oyuna yeni başlayanların Cz de ne işi var kardeşim saçmalama ? benim exp kasmam lazım item yapmam lazım bunuda en kolay questlerle yaparım 10 yıllık serverde bile eslanttayken burada CZ de olması başlıca saçmalık Eslant a geçmeli kesinlikle. bizimde item yapip pk'lara katılabilmemiz için.
    Şuan yeni serverlerdeeki en değerli itemlerin emek vermeden, mücadele etmeden alamaman gayet normal değil mi ? Öncelikle karakterini 80 lwl yapman lazım bunu yeri de exp partylerdir cz quest görevleri değil. Czde mücadele edebilecek seviyeye geldiğinde o değerli itemler için mücadele etmen gerekecek.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    CZ de olacak tabi neden eslantta olsun.
    Aktif olduğu için serer CZ de , kalkıp neden eslantta değil diyorsun. Eski serverda adamlar 6 saat quest pt bekliyorlar 5dk lık görev için.
    Vega gibi yeni sunucuların olduğu ki vega yeni sunucular arasında ölü server. Bende Vegadayım.
    Burada yarım saatte en kötü 1 pt buluyorsun gecenin 2 sinde 3ünde.
    Zaten Eslantta afk farmerlar dışında haraket yok. Bana kalsa komple kapatılabilir Eslant. Orada ki mobları da EMC ye yerleştirebilirsin

Yoo. Partiler sürekli oluyor reb kasan çok var ya onlar olmasa bile yanıma bi pri veya asas bulup npc bufuyla heal veya minörle tek başıma kesiyorum. Sıra olsa bile zaten 1-2 dakikada moblar doğuyor. Max 10 dakika sürüyor 4 quest.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    boş saatlerde yapmaya çalışacaksınız maalesef biz öyle yapıyoruz.

Senior Member
    nttgameyi de anlıyorum pk dönsün oyun canlansın diye cz ye koydular fakat bu pk lıktan çıkıyor aferdersiniz itemsiz donsuz adam eline silah takmak için zorla uğraşıyor bişeyler karşısına full itemli adamlar geliyor bu kurtun önüne kuzuyu atmak gibi bişey oluyor pk dan çıkıp eziyet kanser sebebi oluyor daha nasıl anlatılabilir bu durum bilemedim

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bu oyun multi player oynanan bir oyun.

Babanın çiftliği değil , kırmızı halıyla karşılanmayacaksın tabi ki. Biz 2 küsür senedir yeni sunucuda gelişene kadar o görevleri yaptık hala yapıyoruz. Çünkü sunuculardaki maksimum armorlar bu questlerde.

Sen 2 günde gelip benim emeğimi geçme hakkını nerden buluyorsun?

Dediğim gibi +6 mythril boot 160m. Uğraş ver ve başar. Hazıra konarak yaşamaya alışma.

Krowaz gelirse geçer eslanta. Ha illa ben yapamıyorum diyorsan geç Diez'de oyna. Orada insan ihtiyacı daha fazla.
    Adam eski sunucudaki gibi direkt +7 atsın demiyo farkındaysan yine aynı olsun ama eslantta olsun diyor.
    Sen zorlandın diye bundan sonra herkes zorlanacak diye bir durum mu var? Ona bakarsan sunucular yeni açıldığında skil açmak için insanlar o kadar zorlandı o kadar para harcadı. Sonra ne oldu spell stone geldi. O zaman buna itiraz ettin mi peki?