Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

Angry OYUNA Yeni başlayan oyuncular için Questler TOPLAN

Merhaba arkadaşlar öncelikle ben uzun bir aradan sonra oyuna başladım Vega serverinde oynuyorum haliyle oyuna para vermeden bir şeyler yapmak istiyorum ve yapmak istediğim şeyler güzel düşünülmüş Questlerlede bir şeyler elde edebiliyoruz süper sorun şu ki Questler CZ de çok komik değil mi ? ben oyuna yeni başlamışım 70 lwlim yada 77 artık her neyse benim Cz de ne işim var ?? 10 yıllık serverde bile günlük questler eslantta neden yeni serverlerde Cz de ? lütfen şuna bir el atın artık. ben 70 lwl itemsiz halimle neden cz ye çıkmak zorundayım ?

Arkadaşlar ben +7 verilmesini kast etmiyorum burada Gene aynı şekilde 10 günde 1 alınsın + 1 alınsın ama en azından CZ de işkence çekmeyelim lütfen yeni başlayan oyuncular için Bu görevin eslantta olması gerekli. Cz de item yapmış insanların questin altında kap kurması hiç hoş olmuyor oyundan bile soğutabiliyor bir çok kişiiyi.
    Last edited by Hdlioglu; 06-01-2021 at 08:39 PM.

sadece quest slotlarını basan pk partyleri var

Junior Member
    Quote Originally Posted by han_CG2dTHMP View Post
    sadece quest slotlarını basan pk partyleri var
    biz onları eglendirmek için mi oynuyoruz ozaman bu oyunu mantıksız değil mi 10 yıl önceki serverlerde eslantta burada neden Cz de

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bencede artık eslanta geçmeli.
    Ben 1 mobu kesmek için 1.5 saat uğraştığımı bilirim.

eslanta geçmeli en azından mob görevi

Senior Member enezx's Avatar
    kesinlikle eslanta alınmalı
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    CZ de olacak tabi neden eslantta olsun.
    Aktif olduğu için serer CZ de , kalkıp neden eslantta değil diyorsun. Eski serverda adamlar 6 saat quest pt bekliyorlar 5dk lık görev için.
    Vega gibi yeni sunucuların olduğu ki vega yeni sunucular arasında ölü server. Bende Vegadayım.
    Burada yarım saatte en kötü 1 pt buluyorsun gecenin 2 sinde 3ünde.
    Zaten Eslantta afk farmerlar dışında haraket yok. Bana kalsa komple kapatılabilir Eslant. Orada ki mobları da EMC ye yerleştirebilirsin

Junior Member
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Aktif olduğu için serer CZ de , kalkıp neden eslantta değil diyorsun. Eski serverda adamlar 6 saat quest pt bekliyorlar 5dk lık görev için.
    Vega gibi yeni sunucuların olduğu ki vega yeni sunucular arasında ölü server. Bende Vegadayım.
    Zaten Eslantta afk farmerlar dışında haraket yok. Bana kalsa komple kapatılabilir Eslant. Orada ki mobları da EMC ye yerleştirebilirsin
    anladığım kadarı ile sen itemini expini bitirmişsin oyuna yeni başlayanların Cz de ne işi var kardeşim saçmalama ? benim exp kasmam lazım item yapmam lazım bunuda en kolay questlerle yaparım 10 yıllık serverde bile eslanttayken burada CZ de olması başlıca saçmalık Eslant a geçmeli kesinlikle. bizimde item yapip pk'lara katılabilmemiz için.

Senior Member babagorkem's Avatar
    Nickname
    Just4ForFun
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    Vegada yarım saatte bir pt buluyorsun diyorsun ama o yarım saatte bulduğun partiyle hemen görevi yapıp çıkıbiliyor musun? Kimisi kesilince çıkıyo kimisi kendi mobunu kesince çıkıyo vs vs. Önemli olan pt bulmak değil eziyet çekmeden görevi yapabilmek.

Senior Member
    Yeni sunucuların maksimum armorları bu questler ile aynı. +6 mythril boot bastım 50 dakika önce 160m ediyor.

İnsanların zamanla yaptığı armoru yeni başlayarak eslantta hemen elde etmen ne kadar doğru?

Beğenmiyorsan gider 10 yıllık hatta 15 yıllık bir sunucuda oynarsın.
    Last edited by BlackMbaku; 06-01-2021 at 01:55 AM.