Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Hesapların neden banlandığı hakkında açıklama yapılmaması!

Merhaba arkadaşlar ve yetkililer.

Bu konuyu içime ukde kaldığı için açıyorum hiç bir yerde cevabını bulamadım. Hesaplarımız banlanıyor veya hapise gönderiliyor bunun nededini sorduğumuzda hiç kimse durduk yere ceza almaz hiç bir GM bunu açıklamak zorunda değil tarzında cevaplar alıyoruz hep. (ki sadece bu oyunda gördüm böyle birşeyi).

Öncelikle ben hem muhasebeciyim bir yandan da grafikerim. Pk'mı attıktan sonra Maradonda pazar kurarken arka planda da işimi yapıyorum tabi yaparken işimi kolaylaştıracak bir sürü uygulama indiriyorum ben pc başında değilken işlerim durmasın diye. Çünkü ben dışarıdayken belirli zaman aralıklarla işimdeki programlar arasında sayfa geçişi yapmam lazım bunuda mecbur harici indirdiğim programlar sayesinde yapıyorum. (Auto mouse click) gibi. Şimdi ben pazardayken oyun benim işimle alakalı programları görüp banlıyor olamaz mı?

Yani ben sırf knight online hep açık kalsın diye oyundan başka hiç bir şey yapamıcak mıyım? böyle bir saçmalık tek bu oyunda gördüm. Ha banlıyorsunuz amenna hiç olmazsa hangi program yüzünden banlandığımızı söyleyin ona göre bizde tedbirimizi alalım mantıklı değil mi ? Neden banlandık diye bilet atıyoruz devamlı aynı cevaplar robot gibi bilgisayarınızda 3. party program tespit edildi. Yaw arkadaş şunu demek bu kadar zor mu ? az öncede yazdığım gibi Bilgisayarınızda Auto mouse click adında bir program tespit edildi o yüzden süresiz ban yediniz tarzı bir şey demek bu kadar zormu? hiç olmazsa bizde nerde hata yaptık hangi programları indirip indirmiceğimizi anlamış oluruz.

Kendi adıma özeleştiride yapacak olursam Knight Online ne zaman türk yetkililerin eline geçti hiç bir soruma net cevap alamıyorum. Eskiden biletleri çat pat ingilizcemizle yollardık onda bile gayet açıklayıcı cevaplar alıyordum. Şimdi hep kopyala yapıştır cevaplar ve neden banlandığımız hakkında hiç bir fikrimiz olmaksızın devam ediyoruz. Sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.

Senior Member
    Yazını baştan sona okudum olayı hiç bilmememe rağmen yazdıklarından çıkardığım sonuç: BANIN %100 DOĞRU

Senior Member
    ceza aldım hafifletin diye bir kural yok
    işleyişler insiyatife göre değişebilir , her kuralı okurken bunu atlamışsınız.
    banlayan yetkilinin eline sağlık.

ayrıca kişi daha önce de aynı konuyu farklı kategori de açmış sayın moderatörler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Genel bilgiler vermek istiyorum. Oyuna müdahale etmeyen yazılımlar neticesinde hesaplara ceza uygulanmaz. Örneğin CS-GO hilesi kullanılıyor. Bu hile nedeniyle Knight online hesabına ceza uygulanmıyor. Knight Online içerisinde bir müdahale olması gerekmektedir.

Bir diğer husus bazı oyuncular illegal eylemi kendi bilgisayarlarında uygulamıyorlar. Başka bir bilgisayarda illlegal eylemi gerçekleştiriyorlar. Hiç alakası olmayan bir bilgisayardan pazar karakteri ile giriş yaptığını ve pazar kurduğunu düşünelim. Pazar karakteri zindana gittiğinde, direkt itiraz konuları açılıyor. Çünkü pazar karakteri ile giriş yaptığı bilgisayarda hiçbir eylem yapmadığı için ceza uygulanmayacağı sanılıyor. Ancak GM ekibi her şeyi tespit edebilecek tecrübeye sahiptir. İtirazlar ise destek bileti göndererek yapılabilir.

Sizin konunuzda ise gerekli yanıtlar moderatör arkadaşlarım tarafından verilmiş görünüyor. Ekstra bir şey yazmamıza gerek yoktur.

Önceki konunuzda da belirtildiği gibi forumun genel bölümlerinde açılan konu neticesinde hesabın incelenmesi gerçekleşmez veya herhangi bir süreci hızlandırmaz. Hesap desteğinin alınacağı tek yer müşteri hizmetlerine "Destek Bileti" göndermektir.

Destek bileti gönderilmesi neticesinde hesap incelenir ve kalıba uygun şekilde yanıt verilir. Ayrıca verilen yanıtlar nihai karar olmaktadır.

Lütfen spam içerikli konular açılmamasına özen gösterelim.

Önceki Konunuza verilen yanıta ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İyi forumlar.

Senior Member LordVeyda's Avatar
    hangi hile tespit edildi hangisi tespit edilemedi acaba diye açılan bir konu .D